Šta je novo?

CS Pocetnik

  • Začetnik teme THUNDER
  • Datum pokretanja
T

THUNDER

Guest
E ovako. Nemam veze o CS-u ali se nadam da ce mi neko objasniti neke stvari. CS sam vidio u jednoj igraonici i odusevio sam se. Cini mi se da je mnogo bolji od Quake - a od koga sam se ubijao. Ako moze neko da mi kaze koja je aktuelna verzija i sta mi sve treba da bih mogao da igram na serveru.
Hvala
 
Najzgodnije je da odes u neki CD klub (koji jos uvek radi:)) i kazes da ti treba CS 1.3, jer je CS inace modaz Half Life, pa ti treba poslednji patch za HL, pa poslednji za CS. Uglavnom ljudi imaju na jednom diku to vec spakovano.
Od ostalih stvair ti treba racunar, telefonska linija, vreme na internetu i puino slobodnog vremena ako se navuces:D

Korisni linkovi
www.netgames.co.yu (imas i uputstvo za ubijanje laga)
www.games.co.yu

Na ovim adresama ces naci IPe Drenikovog odnosnos YUBCovog CS servera. Na prvom moras da se registrujes, ali je zato drugi free for all. Jedno vreme je na YUBCu morao da ti bude startovan Cheathing Death, ali ja nisam bio tamo nekih mesec dana, pa ne znam da li to jos uvek vazi....
Sve info imas na gornjim linkovima, pa Counter Strike sekcija...
 
THUNDER je napisao(la):
E ovako. Nemam veze o CS-u ali se nadam da ce mi neko objasniti neke stvari. CS sam vidio u jednoj igraonici i odusevio sam se. Cini mi se da je mnogo bolji od Quake - a od koga sam se ubijao. Ako moze neko da mi kaze koja je aktuelna verzija i sta mi sve treba da bih mogao da igram na serveru.
Hvala


Nemoj to da radish:D
 
Moj savet

Bezi od CSa..igrica je nikad veci smor...UT i Q3 su za CS zakon....Ako bas oces da igras nemoj preko neta vec idi u igraonice jer ces vise tamo nauciti...toliko od mene:)
 
Kako se usudjujesh da kazesh da je Q3 bolja od bilo koje igrice,a POGOTOVO od CSa?!?!?!???!? Pa Soliter je bre zanimljiviji i bolji od Q3a!!!!!!!! Q3 je glup skoro ko Boldrik iz crne guje!
 
Kmet Pogani je napisao(la):
Kako se usudjujesh da kazesh da je Q3 bolja od bilo koje igrice,a POGOTOVO od CSa?!?!?!???!? Pa Soliter je bre zanimljiviji i bolji od Q3a!!!!!!!! Q3 je glup skoro ko Boldrik iz crne guje!
Pazi prvi cu reci da je Q3 *****...ali ipak je bolji od CSa...To su cinjenice...jer i za UT i za Q3 je potrebno odredjenno znanje i vezba dok je CS pa...po meni neuspeli hibrid...jedva cekam U2 pa da vidite sta je prava igra:);) FX
 
ma daj nema raspravljanja!!! gotivish da letish i ispaljujesh laserske projektile i chuda brda ,gluposti razne i to josh da se krecesh ko zmaj,300 na sat!! meni je to sve bez veze ,cs je pridobio igrache na dozi realnosti, i zbog toga sto su u pitanju [panduri i lopovi,klasika!!!

"Chekajte kad izadje UT2!!" chekaj ti da izadje Global Operations!!!

boom FX ;)
 
Ma ne morate vise da cekate - Day of Defeat 2.0 je odavno izasao :)
Nikad bolja MP igra...
 
Faigle je napisao(la):
Pazi prvi cu reci da je Q3 *****...ali ipak je bolji od CSa...To su cinjenice...jer i za UT i za Q3 je potrebno odredjenno znanje i vezba dok je CS pa...po meni neuspeli hibrid...jedva cekam U2 pa da vidite sta je prava igra:);) FX
100%true
da odgovorim kmetu-ako ti je cs dosta realan,onda ne znam stvarno
osecam kad si prvi put seo za cs da si uspeo da ubijesh nekog
a da li ti je to uspelo u q3/ut??
 
Sta se bre primate ko deca neka. Ukusi su razliciti, decko je pitao vezano za CS, i vi sad tu smarate o QIII i ostalim cudima.


btw. CS je bolji od Quake-a :p ;)
 
Kmet Pogani je napisao(la):
ma daj nema raspravljanja!!! gotivish da letish i ispaljujesh laserske projektile i chuda brda ,gluposti razne i to josh da se krecesh ko zmaj,300 na sat!! meni je to sve bez veze ,cs je pridobio igrache na dozi realnosti, i zbog toga sto su u pitanju [panduri i lopovi,klasika!!!

"Chekajte kad izadje UT2!!" chekaj ti da izadje Global Operations!!!

boom FX ;)
Bato smesan si i dete si zato ...
Gde je realnost ?U oruzijima koji ne pucaju kao prava gde imas gomilu matrix shitova gde kada cucnes u ugao ne moz niko da te ubije....gde je metak u ruku head shot...gde je hit box nerealan?

Q3 i UT su takav tip igara svemirski ;) ali su najbolji u tome...GO je do jaja ali 98% cs igraca kukaju na drugom forumu jao kakvo ***** cs je najbolji.....

CS je lamerska igra....moze da te ubije igrac koji prvi put igra ...u ut ili q3 o je jako jako tesko

SKIL bato SKIL
 
Pa...pazi siguran sam jer znam da ako neka vuna moze da ubije nekog iz RISKa kad igramo ne klanski onda moze svako svakoga...i nemoj samo da mi kazes da tebe niko ko prvi put ne zna da igra moze da ubije
 
Ajmo malo lakse da ne bi bilo po usima!!! Jel jasno!!! :D :D :D

He he, kako je lepo kada imas vlast :D, pa da ne bi bilo brutalnog iskoriscavanja iste, malo se potrudite da te "my game is better then your's, you stupid fuck" prepirke ili prebacite na PM ili uz kriglu hladnog piva, ili......ma bilo gde samo ne ovde....OK? ;)
 
Ja sam rekao da u CSu ima odredjena DOZA realnosti koja zadovoljava potrebu o realnosti ,pun je bagova ali jebiga ispravice ih valjda ,chovece cs je nalepljen na HL i vidi kakav je hit postao ,da ga prave ko UT ili Q3 godinama ,bila bi druga pricha skroz,a ne neki pobesneli programer kao daj da napravim ja igricu ,i izdjirao CS!!! i naravno da nisam nikad ubio u Q3 ili UT nekog ne kad sam prvi put seo nego nikad nece, jer za ono letenje i zujanje treba ti poseban mozak i josh jedan par ochiju, chisto da kad ti umru ove bede sto ih imash!!!

zdravpo

P.S. za moderatora: necu da ken*am previshe al samo da te pitam,za sta sluzi FORUM sa temom IGRE nego da se raspravlja o igricama,chim se pochne neka zeshca rasprava ajmo momci razlaz ja sam ovde baja ,mislim u chemu je onda poenta foruma!
 
Kmet Pogani je napisao(la):
P.S. za moderatora: necu da ken*am previshe al samo da te pitam,za sta sluzi FORUM sa temom IGRE nego da se raspravlja o igricama,chim se pochne neka zeshca rasprava ajmo momci razlaz ja sam ovde baja ,mislim u chemu je onda poenta foruma!

E pa pazi ovako, nemam ja nista protiv da se vi raspravljate koja je igra bolja dok to ostaje na nekom normalnom vidu komunikacije, ali kada krenu prozivke i psovanja onda smo opet mi krivi kako i zasto to nismo sprecili na vreme i dozvolili da se tako nesto dogodi, e pa da ne bi bilo posle "moderatori ne obavljaju svoj posao" , veoma je lakse pravovremeno reagovati i saseci neke stvari u korenu nego posle se izvlaciti iz x puta goreg sra#a, ne kazem da je to i ovde slucaj, ali kako ste krenuli, svako je mogao zakljuciti gde ce se zavrsiti, zato......


....a sto se ovog "ja sam ovde baja tice", mozda si me pogresno shvatio ali to nije bila moja misao, verovatno je moja greska, sledeci put cu da stavim vise smajlija :D :D......
 
Pazi Damjane uopste nije bila rasprava tog tipa...samo imamo razlicite poglede o kvalitetu FPSova..sta sad niko nikoga nije vredjao....
 
More help

E pa uglavnom je sve vec receno sto bi se trebalo reci za jednu legendu kakva je CS ,ali na www.cscentral.com mozes naci sve sto te zanima o CS-u (znaci mape,modeli,itd...).Mozda i najbolji sajt ove vrste
ENJOY
:cool:
 
Nazad
Vrh Dno