Šta je novo?

CS hintovi

Misko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
02.10.2000
Poruke
5,134
Poena
769
Posto moji ortaci igraju CS vec ihahha, navadili i mene, al su primetno bolji sto me mnogo nervira, pa rekoh da im doskocim sa nekim cheat-om.

Kako matrix skok?

Neki hint-ovi???
 
ovo sam i negde ranije

objashnjavao,ali ajde opet
matrix ti skoro nishta nece pomoci,a trebace ti dosta vremena da ga savladash
poenta je da u toku skoka pritisnesh par puta chucanj(duck) da bi izbegao metke,ali onda tako ne mozhesh da pucash precizno(osim bash u VELIKOJ blizini,ali bash velikoj)
 
ja imam jedan jedini hint za tebe ziljaj glavu.To ti je jedino pogodi protivnika u glavu pre nego sto on tebe pogodi
pozdrav
 
Pa lako je reci pogodi ih u glavu pre nego shto oni tebe pogode, ali to je malo teshko ako je dechko tek pocheo da igra CS :)
jedino shto moze da uradi je da vezba chesto, chak i kod kucce sa botovima....
ja bih ti preporuchio da kod kucce igrash u startu protiv recimo 3-4 bota i taj broj stalno da povecavash...shto se tiche oruzja, nikada nemoj da uzimash commando/steyr i takva experimentalna oruzja...u kanterima uvek uzimaj M4, a u terorima kalash i vezbaj sa tim iako ti nece u pochetku ici (pogotovo sa kalashom)...kada budesh u stanju da igrash protiv 20 botova i da ih sve ubijesh vishe partija za redom, onda predji na snajp pa malo njega vezbaj....onda uzmi usp i na kraju tek desert....kada to zavrshish (trebalo bi da prodje jedno 6 meseci, a botovi da se povecaju na 100:)), spreman si da operesh ortake :)
naravno, usput idi po igraonicama i trudi se da igrash protiv jacheg od sebe i da gledanjem kako jachi igraju, kopirash shta oni rade....
mozesh i da skinesh gomilu demoa sa neta, ima dosta da se nauchi shto se tiche pucanja i nishanjenja razlichitim oruzjima, a isto tako i taktikama...
 
Ji 4Tze je napisao(la):
dobro de driv, ne treba mu pola godine da nauchi glupavi CS...al' ajd, ako je tebi trebalo, onda ok :p :p

aahaahhah, voono :)
 
Iskreno moja ti je preporuka da batalish CS :D...Al ozbiljno...Ja sam se jedva "skinuo"...Prvo igraonica po 5h pa onda i kuci 2-3h pa onda legnem u 5 a u shkolu idem pre podne (ustajem u 7h)...To je bilo sam zadnjih mesec dana ali je bilo mnogo zeznuto...E onda sam se opametio i pocheo malo pametnije da koristim vreme :D:D:D...
 
ma samo umereno nek igra ne po 5 sati dnevno ko ti :):)nek igra 5 sati nedeljno i opusteno ce bude
pozdrav
 
pa dobro ljudi ako je guruuu trebalo 6 meseci da nauci da igra ne znaci da ovom decku treba vise nego naprotiv :) kesice :p
inace gledaj kako igraju bolji igraci i trudi se da dodjes protivniku s' ledja
 
Ima li neki cheat da ne ucim 6 meseci. I driver ako pobijes 100 bootova ja te vodim na veceru :D.
 
Zar zelish da pobedish na taj nachin? Mislim sa cheatom?

Losh trip...
 
Misko je napisao(la):
Ima li neki cheat da ne ucim 6 meseci. I driver ako pobijes 100 bootova ja te vodim na veceru :D.
nema cheat, nishani u glavu (ili malo ispod), kratki rafali (2-4 metka), sensitivity da ti bude plafon 3...a mislim da je driver mislio na 100 kao skill bot-a, ako pricamo o pod-botu...a sa pistoljem si najprecizniji kad chuchish, tad ti je nishan najuzhi, tj. meci se najmanje rasipaju pri pucanju a dok trchish si najneprecizniji sa bilo kojim oruzjem. Zato je i bitno (pogotovu na turnirima) da mashina bude dovoljno brza da izgura 99 FPS jer od toga zavisi brzina suzhavanja nishana posle pucnja. I ne treba ti bre 6 meseci, ja sam posle mesec-dva prao drajvera :p (skoro) :p
 
ma samo gadjaj galve i to je to resio sve probleme :):)
pozdrav
 
Commando i Steyr rulaju, pogotovo za pocetnike ! To sto vi (Guru:p) ne znate da igrate sa njima - druga prica. Dajte mi bilo koga sa kalasem i mrtav je ! Izuzetak su samo onih par nivoa gde se sve odvija u unutrasnjosti zgrade i po hodnicima gde je tipican close combat i tu su M4 i Kalas bolji.
 
Nema nista bez vezbe!!!!!!Imas neke cheat-ove u 10 i 11 broju "Svet kompijutera"!!Evo ti predlog : nemoj da srljas na protivnike,stekaj se!!!!
Nemoj ni da pomisljas na 'autoaim' opciju bice ti jos gore!!!!
Uvek'ama bas uvek kada gadjas na daljinu cucni i pucaj kratke rafale.
Nauci da igras sa Desert eagle pistoljem jer ima probojnije metkove od
nekih pusaka.I uvek ciljaj protivnika u grudi!
I neka sreca bude na tvojoj strani kao i 'useri' koji se cesto desavaju!!
PS:jel neko uspeo da instalira CS 1.5 ???
PS 2:Kill SoMe IdIoTs!!!!!!!! ;-)
 
Ji 4Tze je napisao(la):
Zato je i bitno (pogotovu na turnirima) da mashina bude dovoljno brza da izgura 99 FPS jer od toga zavisi brzina suzhavanja nishana posle pucnja.

Alo Ji, ne padaj na te klinacke price. To se oni loze i izmisljaju takve gluposti. Broj fps ima veze samo sa klasicnom pricom, glatkocom kojom se sve desava, ali za nisanjenje veze nema.

Ista je prica i sa rezolucijom, tipa da je sa 640 lakse headshot, navodno zbog pixelizacije glava veca.

Ma da :)
Pozdrav!
 
Sasa je napisao(la):
Alo Ji, ne padaj na te klinacke price. To se oni loze i izmisljaju takve gluposti. Broj fps ima veze samo sa klasicnom pricom, glatkocom kojom se sve desava, ali za nisanjenje veze nema.

ok, probao sam da limitujem kod sebe, mozda mi se i uchinilo :)
a Commando i Steyer su ok i za blisku borbu
 
Sasa je napisao(la):
Ista je prica i sa rezolucijom, tipa da je sa 640 lakse headshot, navodno zbog pixelizacije glava veca.

Ne tu se ne readi o većoj glavi nego o manjem broju tačaka na ekranu. I sigurno se povećava preciznost u manjoj rezoluciji. Igraj se malo pa probaj i oetićeš razliku.
 
Sasa je napisao(la):
Alo Ji, ne padaj na te klinacke price. To se oni loze i izmisljaju takve gluposti. Broj fps ima veze samo sa klasicnom pricom, glatkocom kojom se sve desava, ali za nisanjenje veze nema.
Pa sad ne znam da li ima veze sa frejmovima, ali sa jachinom kompa definitivno ima...

Prichali su mi likovi koji su bili na CPL-u u Americi kako tamo radi cs, znachi opalish rafal i nishan se skupi za sekundu... ali su zato mashine zver :)

Hocu reci da nisu samo klinachke priche i da tu ima nechega...
 
Stevs je napisao(la):
Ne tu se ne readi o većoj glavi nego o manjem broju tačaka na ekranu. I sigurno se povećava preciznost u manjoj rezoluciji. Igraj se malo pa probaj i oetićeš razliku.

Toliko znam i to je ok, ali bas velicinu hitboxova i glave sam rekao jer su se tako izrazavli ti nabedjeni poznavaoci CS.

Pozdrav!
 
Misha je napisao(la):
Pa sad ne znam da li ima veze sa frejmovima, ali sa jachinom kompa definitivno ima...

Prichali su mi likovi koji su bili na CPL-u u Americi kako tamo radi cs, znachi opalish rafal i nishan se skupi za sekundu... ali su zato mashine zver :)

Hocu reci da nisu samo klinachke priche i da tu ima nechega...

Probaj, ja jesam.
Ne gledaj kako se graficki nisan skuplja, probaj preciznost puske.

Opleti neku kombinaciju pucanja na (lupam) nekom celeronu 300 u udaljeni zid, pa na p4 na XXXX MHz. Dobices (naravno priblizno, koliko je to moguce) istu saru na zidu.
Uglavnom, rasipanje je isto.

Pozdrav!
 
Misha je napisao(la):
Zar zelish da pobedish na taj nachin? Mislim sa cheatom?

Losh trip...

Ma jok nisam jajara, samo hocu da ih malo zezam, naravno posle bi im rekao da su citovani.

Kakve su ostale puske, pticarka, snajp s rafalom, ostali pistolji???
 
Nemam bas neko iskustvo sa CS (nekih 5-6 meseci) ali mislim da je Slon (AWP) najbolji za daljinu,mada ce ti trebati dosta vezbanja da bi ubijao sa njim.Omiljeni mi je Aug (zbog zoom-a),iako znam da su i M4 i kalash bolji,ali njih stvarno neznam da koristim,ili se mozda ne trudim dovoljno da naucim.

Pticarka (ili pilicarka) je losa,jer sporo repetira,a i nema neku razornu moc,treba ti 3-4 metka u telo da bi ubio neprijatelja,mozda 2 u glavu.
Onaj prvi pistolj(zaboravih kako se zove) nije los,zato sto je brz,ali to moze da bude i mana,kada istrosis ceo sarzer,dok ga ti repetiras,kamera ce poceti da kruzi oko tebe....
 
Avijon je napisao(la):
Pticarka (ili pilicarka) je losa,jer sporo repetira,a i nema neku razornu moc,treba ti 3-4 metka u telo da bi ubio neprijatelja,mozda 2 u glavu.
Ne lupaj molim te, sa scout-om su dovoljna dva metka u telo, ili jedan u glavu... i josh si brz kad je nosish, i brzo se repetira, prolazi kroz kamen... znachi meni je bolja pticharka nego awp .. jes da sa ovim ubijash sa jednim metkom (ili retkim sluchajevima 2), ali zato ako promashish jeb'o si jeza u ledja...
 
hmm
bezveze rasprava o necemu sto je vec sada duboko smorilo...
enivej skautic je super oruzje mada dzabe ti sve kad igras sa bajama...

masina ima veze sa skupljanjem ali sara ostaje skoro ista...
 
Nazad
Vrh Dno