Šta je novo?

CS dedicated server??

BeastMaster

Čuven
Učlanjen(a)
24.03.2002
Poruke
1,413
Poena
650
interesuje me koji je minimalno potreban računar da bi se podigao samo dedicated server za CS u igraonici?
 
BeastMaster je napisao(la):
interesuje me koji je minimalno potreban računar da bi se podigao samo dedicated server za CS u igraonici?

Zavisi od broja igraca koji ce igrati.
Do 16 igraca ti je dovoljno P2@400 + 128Mb rama.
Do 32 igraca P2@800 + 256Mb rama.
Ovo je "cist" server, znaci bez statistika i bilo cega slicnog, samo dedicated i to real time priority na hlds task.
 
Re: Re: CS dedicated server??

laxduke je napisao(la):
Zavisi od broja igraca koji ce igrati.
Do 16 igraca ti je dovoljno P2@400 + 128Mb rama.
Do 32 igraca P2@800 + 256Mb rama.
Ovo je "cist" server, znaci bez statistika i bilo cega slicnog, samo dedicated i to real time priority na hlds task.
pa to mi i treba, samo čist server ali za oko 20 igrača.
 
samo da pitam:jel puno koplikovano postaviti dedicated server ili se negde cekira "dedicated" i to je to
jel ima neko neke linkove za to i za statistiku CSa?
 
Filo je napisao(la):
samo da pitam:jel puno koplikovano postaviti dedicated server ili se negde cekira "dedicated" i to je to
jel ima neko neke linkove za to i za statistiku CSa?

Ako ne znas nista o tome komplikovano je.
Sto se tice informacija najbolje je da krenes da rovaris po netu, ko god da zna puno o tome nece ti nista reci/napisati.
 
laxduke je napisao(la):
Ako ne znas nista o tome komplikovano je.
Sto se tice informacija najbolje je da krenes da rovaris po netu, ko god da zna puno o tome nece ti nista reci/napisati.
pa nije bas da ne znam nista
cisto me zainteresovalo jer su jednom prijatelju za postavljenje dedicated servera&statistike trazili 200e :)
pa sam se ja malo zainatio i cak sam instalirao CS kuci! :)
 
Filo je napisao(la):
pa nije bas da ne znam nista
cisto me zainteresovalo jer su jednom prijatelju za postavljenje dedicated servera&statistike trazili 200e :)
pa sam se ja malo zainatio i cak sam instalirao CS kuci! :)


Strasan si.
 
Filo je napisao(la):
pa nije bas da ne znam nista
cisto me zainteresovalo jer su jednom prijatelju za postavljenje dedicated servera&statistike trazili 200e :)
pa sam se ja malo zainatio i cak sam instalirao CS kuci! :)

Poznata prica o makazama i ovcama :)
Mada, u redu je uzeti vlasniku igraonica kes za stavljanje statistike, ipak to podize kvalitet posla znacajno.

Btw. nije neophodan dedicated za drzanje statistike, moze i bez njega

Pozdrav!
 
smile je napisao(la):
Jel si li ovo rekao zato sto volis da se pravis pametan ili zato sto volis da se pravis puno pametan?Ako nemas sta da kazes,nadji neku drugu temu pa se raspisi do mile volje!

Sasa je napisao(la):
Poznata prica o makazama i ovcama :)
Mada, u redu je uzeti vlasniku igraonica kes za stavljanje statistike, ipak to podize kvalitet posla znacajno.

Btw. nije neophodan dedicated za drzanje statistike, moze i bez njega

Pozdrav!

ma zna ali za 200e moras naci vrlo veliku ovcu a i dobre makaze!
Statistiku cu mu ja postaviti cim nadjem malo vremena(igraonica nije u Bgd) a oko servera cemo vec nesto iscackati.
ali je i dalje svaka pomoc/savet/link dobrodosla
btw.jel rezac i dalje na prodaju?Vidi na oglasi pa mi se javi
 
Nazad
Vrh Dno