Šta je novo?

cs 1.6 source

neca

Čuven
Učlanjen(a)
31.07.2002
Poruke
127
Poena
619
Moji klinci bi hteli da igraju CS1.6 preko lana. Imam dva racunar povezana preko rutera. Gde mogu da nadjem uputstvo kako da im ispunim zelju.
 
jarane ako si dobro prikacio jedan na drugi racunar probaj da jedan kreira ako ne moze neka pokrene HLDS server i ukuca IP ako i to nemoze onda je do cs cdea..
Ja ti samo mogu tako pomoci

imali ko patch za cs 1.6 source potreban mi je ako moze ko da pomogne da se javi na MSN
[email protected] ili nekako drugacije da preuzmem patch..HAVLA

imam nova oruzja za cs 1.6 pa koga zanimaju moze ih pogledati pa ako vam se svidzaju mozete ih imati [email protected] ja vam posaljem

KOJI VAM SE SERVER SVIDZA

1.logosoft
2.ilija
3.epn
4.djuro
5.king
6.tehnicom
7.beotal
8.g-server

samo najbolji..........:)
 

Prilozi

  • de_dust20020.jpg
    de_dust20020.jpg
    34.6 KB · Pregleda: 136
  • de_dust20000.jpg
    de_dust20000.jpg
    28.8 KB · Pregleda: 133
  • de_dust20003.jpg
    de_dust20003.jpg
    31.1 KB · Pregleda: 119
  • de_dust20007.jpg
    de_dust20007.jpg
    31.3 KB · Pregleda: 120
  • de_dust20015.jpg
    de_dust20015.jpg
    29.3 KB · Pregleda: 136
Poslednja izmena od urednika:
mogao bi da usporis malo sa otvaranjem novih tema....tebi je verovatno najbolji onaj gde nema admina posto reklamiras chitove...

no comment
 
ma nije tako drug

ma ja nekad upalim chit kad mi je dosadno. A na ovim serverima nikad zato sto ih pola znam. Samo na americkim i ostalim glupim serverima a nasi nikad niti cu..:)
 
Znaci u redu je citovati ako ne znas ljude sa kojima igras? :wall::wall::wall:
 
Poslednja izmena:
a dje su tu kgb(nekoliko servera), terra(nekoliko servera)
 
Nisi naveo ni jedan server koji valja... tehnicom npr. vise nije sto je nekad bio, na njemu se vise nego cesto okuplja olosh koji koristi cheat.

Ako mene pitas, SBB, KGB, TERRA, CS-SRBIJA (moze i MAXadsl iz makedonije, ali na njemu redje igram) na njima imas skoro uvek jedan dva trigger happy moderatora koj ce udeliti life time ban svakom n00bu kog uvate sa cheatom.
 
Poslednja izmena:
.::Maxnet Rail Diversion::. 89.216.32.30:27015
Na njemu igram redovno i najbolji je od svih MAX servera. Tu se uglavnom preselila ekipa sa Tehnicomam, mislim na one dobre igrace. Jedina je mana sto se dosta ceka da se ubacis na server uvece. ;)
Proradio je i TEHnodrome, na 62.193.128.128:27016 to je stari Tehnicom
Dobar je i [Lesinari]Public Server na 81.170.134.154:27015
 
koliko vam ide ping obicno [od-do] ?
ja lepo igram na nekoliko servera [citaj desetak], dok i na ostalima - na kojima mi ping ne prelazi 100 - polude pa me kikuju - kazu - veliki ping!
 
CSS_Patch_comprehensive_16_DZ 230mb
CSS_Patch_v17_04-04-2007-Z 10mb
 
druze rado al mi je veza katastrofa pogotovo upload, imas google..
oba skini,kao sto vidis jedan je update 16 drugi 17,za online igranje trebaju ti oba kao i "CS Source Top 20 Map 2006" da ne skidas sa servera
 
ogc... to beshe neki cheat za CS???

a skoro je neko postovao na forumu da nudi besplatno chiteve za 1.6... ima ih raznih...
 
ala lupate gluposti ! kavi crni cheatovi

to su skinovi za oruzija u cs-u. Nista novo, to se moglo namestiti od kada je cs izasao

pun je net tih skinova
 
babac ogc je napravio temu u kome nudi besplatno cheat za cs, i rekao je da provjereno radi
trebalo ga je ban odma :D
 
ma skin ali veoma mocni skinovi ali chiteva imam pa sta...AKO IMAM i radi tog ban sto sam rekao da imam chiteva ma to je prava glupost...
 
E to... Zato sam imao Deya vu... Once a cheater ~ always a cheater
 
Ma pustite decka, vidite da hoce da postavi oglase, pa mora da budzi postove...
 
Ma pustite decka, vidite da hoce da postavi oglase, pa mora da budzi postove...

za cheatove:d

Bas sam se upalio ponovo za cs ovog leta i igrao sam na puno domacih servera, ali je ovaj cs-srbija najgori. Ubedljivo. Pogodis neko dete admina u glavu i dobijes ban. LoL!
U zadnje vreme je dobar rikosher, kao i exe-net. Koriste onaj sxe anticheat pa me niko ne kolje u prvoj sekundi runde.:d
 
Poslednja izmena od urednika:
Poslednja izmena:
Pomoc

Povezao sam 2 kompa sa UTP Patch Cab Cat 5e kablom.Samo sam utakao kabl u 1. i u 2. komp,nisam podesavao nikakve konfiguracije[zato sto neznam].Kako da namestim da mogu da igram C.S 1.6 na oba kompa?Ja sam probao,konektovao sam kompjutere na isti server ali nista kao da nisu umrezeni.Molim vas pomagajte za ta podesavanja;odgovore na ovo saljite mi na mail: [email protected] ,ako mozete ako ne onda ovde.:wave:
 
Nazad
Vrh Dno