Šta je novo?

CS 1.5 ili 1.6 ili CZ ili Source...dileme i ostale gluposti...

zendraqla

Čuven
Učlanjen(a)
27.10.2003
Poruke
2,435
Poena
680
BTW. Malopre sam pitao SBB tehn. podrsku za adresu njihovog servera (1.5 ili 1.6, svejedno), rekose da im trenutno ne radi server i da ce u toku sledece nedelje ili nedelje posle nje podici server. Na pitanje koju verziju servera ce podici, rekose "pa Source naravno"

pa sto si onda pitao za 1.5 i 1.6? jel` cisto onako da ih smaras ili i dalje ni jedna verzija countera pa cak i soure nije dovoljno igriva naspram 1.5 ?
 
zendraqla je napisao(la):
pa sto si onda pitao za 1.5 i 1.6? jel` cisto onako da ih smaras ili i dalje ni jedna verzija countera pa cak i soure nije dovoljno igriva naspram 1.5 ?

jes' nemam pametnija posla nego da smaram njih :d

jeste lepsa grafika i fizika u CS:S, al' mi CS 1.5 nekako najdrazi, najdinamicniji, ma ima dusu sto bi se reklo ;)

nije da necu da igram CS:S, samo kazem :smoke:

EDIT: sad tek videh da smo komsije (Visnjicka Banja). Poz :wave:
 
Poslednja izmena:
Mozda je off topic, ali...

davno bese to kada sam probao CS, pa sam vec pomalo ispao iz fazona.
LM, dobijem uz video karticu CS:Zero ili tako nesto sa (cini mi se) game pretrazivacem steam.
Sta je ovo? Jos jedna verzija CS ili nesto trece?
 
sto mi je poznat tvoj username... :d

LM, uz karticu si verovatno dobio kupon za HL2 sa kojim mozes skinuti preko Steam-a istu igru ali i CounterStrike:Source. To ti je Counter ali u novom HL2 engine-u (lepsa grafika, odlicna fizika itd.)

CounterStrike:Condition Zero ti je singleplayer varijanta Counter-a (smor!)
 
Falcon je napisao(la):
CounterStrike:Condition Zero ti je singleplayer varijanta Counter-a (smor!)
Sta smor, super je! Em su botovi najbolji ikad napravljeni, em su sve stare mape i HL1 engine, ali sa boljim teksturama...
CS:CZ izgleda onako kako bi 1.6 trebalo...
 
po meni counter nije nikako igra koja bi mogla da se igra sa botovima ... tako da ni ja nisam za CS:CZ ... ,)
 
Falcon je napisao(la):
sto mi je poznat tvoj username... :d

LM, uz karticu si verovatno dobio kupon za HL2 sa kojim mozes skinuti preko Steam-a istu igru ali i CounterStrike:Source. To ti je Counter ali u novom HL2 engine-u (lepsa grafika, odlicna fizika itd.)

CounterStrike:Condition Zero ti je singleplayer varijanta Counter-a (smor!)

Kako to mislis single player varijanta? Pa preko Steam-a sam dobio listu servera na koje mogu da se kacim (doduse meni nesto ni jedan nece, stalno se zakucava ili odbija da se nakaci) sto ce reci mozes da se koljes on-line.

Sto se tice username-a jel mislis zbog crtanog ili mislis da se znamo licno?
 
u Condition Zero je ocajno lose uradjen multiplay. Singleplay je odlican, ali sa botovima, koji su doduse stvarno najbolji od svih varijanti dosad.
 
Falcon je napisao(la):
jes' nemam pametnija posla nego da smaram njih :d

jeste lepsa grafika i fizika u CS:S, al' mi CS 1.5 nekako najdrazi, najdinamicniji, ma ima dusu sto bi se reklo ;)

nije da necu da igram CS:S, samo kazem :smoke:
Potpuno se slazem sa ovim :p
 
Nazad
Vrh Dno