Šta je novo?

Cs 1.4

Geek_master

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.03.2001
Poruke
2,010
Poena
679
Meni i Running Man-u treba CS 1.4... od postojecih stvari imamo:

1. Retail CS 1.001 (to je kao Mod CS 1.1)
2. Mod CS (onaj sto se budzi na half-life) upgrade 1.3 na 1.4

i... nista vise.

Znaci, treba nam ili Retail CS upgrade na 1.004 ili Mod CS cista instalacija sve do 1.3

Jel neko ima nesto od toga, pa da nam nareze... moguca neka kompenzacija :D
 
imam ja 1.4, ima 120 mega... ako ocete javite se
 
Geek_master je napisao(la):
Meni i Running Man-u treba CS 1.4... od postojecih stvari imamo:

1. Retail CS 1.001 (to je kao Mod CS 1.1)
2. Mod CS (onaj sto se budzi na half-life) upgrade 1.3 na 1.4

i... nista vise.

Znaci, treba nam ili Retail CS upgrade na 1.004 ili Mod CS cista instalacija sve do 1.3

Jel neko ima nesto od toga, pa da nam nareze... moguca neka kompenzacija :D


Kojo ovde tvoj otac FX
Prestani sa tim igrarijama i pravac na ucenje za ispite. Nista nisi dao, bruko jedna, a tu se kao kanterises
Kada dodjem kuci ima da te boom :whip ctp;
 
Miroslav je napisao(la):
imam ja 1.4, ima 120 mega... ako ocete javite se

Strava, posto running zivi jako blizu tebe... ajde daj neki kontakt pa da te jurimo... :)

Jel to cela verzija, ili neki upgrade, ili se to budzi na half-life (u tom slucaju mi treaju i patchovi za half life, nemam ovih zadnjih nekoliko). Jel ima neko retail CS (da se instalira bez ista) ili retail upgrade sa 1.001 na 1.004?
 
Ja imam 1.3 i upgrade i patche najnovijik, zajedno je oko 120 Mb...
 
Ako nekom treba..

Imam CS 1.4 full oko 120mb
Upgrade za hl 1.009
RealBot
PodBot
3Razlicita MapPack-ova
CD v0.9x
Pung Buster
Neke skinove
itd..
 
Strava... Bobane i Gandalfice, gde se nalazite... jel imate to na CDu i jel imate rezac (da mi bacite na RW da ne moram da vam vracam CD)?

Naravno, najbolje je da mi Miroslav ostavi neki kontakt jer je najblizi...

To o cemu svi pricate je onaj CS koji se budzi na Half-Life... jel ima neko Retail CS (onaj za koji ti ne treba HL nego ga samo instaliras). Bobane, taj tvoj upgrade za HL na 1.009 ... jel to moze bilo koju verziju da upgradira, posto ja imam samo one najstarije upgrade-ove za HL... to jest, da ne bude neki upgrade sa 1.006 na 1.009 ili slicno... nego da moze od pocetka.
 
sorry sto se javljam kasno, imao sam prob sa telefonom... dakle ako vam jos treba 063434796

poz
 
Miroslav je napisao(la):
sorry sto se javljam kasno, imao sam prob sa telefonom... dakle ako vam jos treba 063434796

E samo mi reci sta tacno imas... jel se to budzi na HL? Jel imas i update za HL jer ja imam samo staru verziju HLa, pa nece hteti da se instalira na nju...
 
E al pazi, vec je izasao CS 1.5, tako da ako zelis da igras na serverima, moras skinuti update od nekih 20mega.
 
1.5!
Jel treba novi patch za HL?
Koja je zadnja verzija podbot-a koju posedujete?
Ja imam 2.5, i pitam odakle mogu da skinem waypoint-e za survivor-a, havanu, cheateu?
P.S. Imam rezac i sa radoscu ga koristim u ne-komercijalne svrhe!
 
GANDALF je napisao(la):
1.5!
Jel treba novi patch za HL?
Koja je zadnja verzija podbot-a koju posedujete?
Ja imam 2.5, i pitam odakle mogu da skinem waypoint-e za survivor-a, havanu, cheateu?
P.S. Imam rezac i sa radoscu ga koristim u ne-komercijalne svrhe!
Da ima i za HL.
Evo linkova sa drenika:
CS 1.4-> CS 1.5
ftp://ftp.drenik.net/netgames/half-life/counter-strike/csv1415.exe
HL 1109->1110
ftp://ftp.drenik.net/netgames/half-life/11091110.exe
I dalje se koristi najbolji bot PodBot 2.5
A sto se tice waypointa evo ti link ka sajt Pod-a, sigurno ces ih naci
http://podbot.nuclearbox.com/
 
Geek_master je napisao(la):
E samo mi reci sta tacno imas... jel se to budzi na HL? Jel imas i update za HL jer ja imam samo staru verziju HLa, pa nece hteti da se instalira na nju...

sorry sto se nisam ranije javio, imam problema izgleda da mi je ploca riknula...

nego da imam tu 1.4 sto se budzi na hl, ali nemam patcheve za hl... nisam siguran ni da li su oni potrebni... telefon i dalje vazi ako nekom treba vi se javite
 
Ok hvala ti nego ja sam sad u frci sa ispitnim rokom par dana bas gadno, pa onda jos do prvog jula, doduse to bas nije tako strasno... i Running Man je u slicnim problemima, kad budemo mogli javicemo se.

Nego, jel picite vi to kod Stevsa na serveru?
 
nisam bio u prilici, nadam se da cu naci vremena... vidim da je izasao 1.5, moracu da ga skinem... a vi se javite kad zatreba da vam snimim... poz
 
Nazad
Vrh Dno