Šta je novo?

Crimsonland 2014

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Jel igrao neko? Izašla nova, redizajnirana verzija, sa novim modovima i sličnim đakonijama. Dosta je toga izmenjeno, a meni se najmanje dopada što su sada izbacili perkove u questovima, to jest perkovi su dostupni samo u drugim modovima igranja, ne i prilikom prelaska "običnih" nivoa. Ima i više chaptera, 6 umesto 5. Ima dosta manjih izmena, mnogi perkovi drugačije rade u odnosu na original i slično.


crimsonland_1280x720_screenshot_1.jpg


Inače, zaglavio sam se na 10. misiji 2. chaptera na Hardcore težini. Radi se o nivou kada se ubijaju pauci koji potom sponuju manje pauke. Nikako ne mogu da pređem, jer treba i da se potrefi da izađe neko dobro oružje ali ne predobro (ako se ne kontroliše koji pauci se ubijaju, nasponuje se vrlo brzo stotine paukova i nema šanse da se pređe), prosto ne vredi :) Na normalu sam prešao bez problema, ovde jok :( Ako neko uspe, neka javi kako je prešao :d
 
igrao sam staru verziju (jos je imam onako portabl varijanta) brukica igra

Nisam igrao ovaj novi, nekako mi bedak bio sto ima samo lan coop...

za pauke, se secam da je bio jedan lvl gde je trebao da se ubode dobar combo oruzje/perk,. (to je verovatno taj lvl)
 
Jeeee, pređoh nakon 7 dana :d

Mora ili raketa ako se biješ na daljinu ili flamer ili još bolje blow torch za baš blisku borbu...i potom da te uke*aju powerupovi, da dobiješ dosta shield, freeze i health powerupova od onoga što ispadne od monstruma.

Mislim da je ovo najteži nivo u igri :)
 
Ne znam jel znate za Nation Red, to se igralo na Steamu kao alternativa Crimsonland-u :)
 
znam da je bio tako neki zaje6an, gde si morao jako voditi racuna da im ona "gnezda" na vreme unistis, dok se boris sa vecim primercima.. ako na vreme ne stignes unistiti ta spawn mesta, swarmuju te do grla.


Ne, ne, ovde nisu gnezda u pitanju...nego ima jedan specijalan nivo, gde krenu 2 pauka na tebe, kako koga ubiješ iz njega se sponuju 2 manja, pa od svakog od tih još 2 manja, i tako 7-8 koraka dok ne postanu neki sasvim mali koje kada ubiješ ginu za stalno. Manji pauci su istovremeno i brži. Tako da u praksi moraš da tempiraš da ubijaš tako da ne preteraš, jer ti ništa ne vredi ako na ekranu bude 140 malih paukova, ujure te i ubiju, nego da se tačno fokusiraš da ne praviš previše malih paukova ni u jednom trenutku, jer onda nemaš šanse.
 
Upravo taj. A sada još sve zakomplikovano višim nivoima težine :)
 
Nazad
Vrh Dno