Šta je novo?

Crashday

S-man

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2005
Poruke
473
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700X, LC CC 120 RGB
Matična ploča
MSI B450 TOMAHAWK MAX
RAM
32 GB DDR4 G.Skill
GPU
ASRock RX 6700 XT 12 GB
Storage
512 GB KINGSTON A2000 M.2, 1 TB Samsung Evo 870, 1 TB Samsung Evo 870, 512 GB Patriot P210S512G25, 480 GB Biostar SSD
Zvuk
Mercury 2.1, HyperX Cloud II
PSU
FSP HydroG Pro 1000W
Kućište
MS Black Widow
Monitor
AOC 24G2, Dell P2414H
Miš & tastatura
Genesis Xenon 800, Redragon Kumara
Ostale periferije
xbox gamepad
Pristup internetu
  1. Optički internet
Evo ovako, interesuje me par stvari u vezi Crashday. Interesuje me pre vega kakvi su utisci? Valja li sta igra? Negde je dobila dobre ocene, negde losije. E sad procitao sam da je igra u singleplayer nije nista posebno, ali da je u multiplayeru izuzetno zabavna. Moze li se u multiplayeru igrati, recimo na tastaturi i na gamepadu, ono protiv drugova? Ko pre kada se na Play Station-u igrao Twisted Metal. 1 na 1. I da li na kraju uopste vredi nabavljati igru?
Eto toliko.
 
Eto ja je przim vec nekoliko dana i igra je cisto izivljavanje, grafika je odlicna (ne secka ni pri Very High), nemam zamerki. U Career modu mozes da budzis automobile, imas Lamborghini, Skyline, ali pod drugacijem imenu i bolje uradjeni nego u stvarnosti :eyebrows: Igra je mesavina FlatOut-a, NFSU2 i neke igre iz Twisted Metal serijala. Stoji da je nerealno uradjena (sa nitrom ides preko 460KM/h!), ali fizika automobila je bombona! Sve se vidi da je ispalo, razbijeno, razkantano - doduse ako se slupas pri brzini vecoj od 400KM/h, neces ojaditi jako auto :S:

Vredi je kupiti za izivljavanje ili ako nemas sta da igras (osim Obliviona :) )

Z
 
mene je jako brzo smorila.valjda zato sto sam igrao burnout na PS2,a ovo njemu ne moze ni da prismrdi.onako,brzo smori,ali na pocetku i nije tako lose.ja sam pravio skokove od par kilometara u vis pri brzinama od ~500km/h tako da to sve govori o realnosti.naravno,pri padovima je procenat ostecenja bio samo par %.

bolje kupi ps2 i cepaj burnout.
 
Igrao sam demo, koji je zasluzio uninstal jako brzo.... sta sve je nekako... ma ne znam, dosadno je :D
 
dobra je igra za krljanje u lanu, a bila bi jos bolja da radi na radeon 9xxx kartama :S:
 
A jel moze recimo drug na gamepad, ja na tastaturi i 1 na 1?
 
Dorry je napisao(la):
Eto ja je przim vec nekoliko dana i igra je cisto izivljavanje, grafika je odlicna (ne secka ni pri Very High), nemam zamerki. U Career modu mozes da budzis automobile, imas Lamborghini, Skyline, ali pod drugacijem imenu i bolje uradjeni nego u stvarnosti :eyebrows: Igra je mesavina FlatOut-a, NFSU2 i neke igre iz Twisted Metal serijala. Stoji da je nerealno uradjena (sa nitrom ides preko 460KM/h!), ali fizika automobila je bombona! Sve se vidi da je ispalo, razbijeno, razkantano - doduse ako se slupas pri brzini vecoj od 400KM/h, neces ojaditi jako auto :S:

Vredi je kupiti za izivljavanje ili ako nemas sta da igras (osim Obliviona :) )

Z

ti kako si opisao igru ljudi ce je stvarno kupiti, moje skromno misljenje iako simulacije/arkade pratim oko 10 godina da je igra ne 0 (nula), nego ne zasluzuje ni jedan komentar, mislim zar je grafika stvarno bitna da bi igra bila dobra....
 
Poslednja izmena:
Dorry je napisao(la):
Eto ja je przim vec nekoliko dana i igra je cisto izivljavanje, grafika je odlicna (ne secka ni pri Very High), nemam zamerki.


???????? Pa i neseckala kada joj je endzin zastareo najmanje 5 godina... mozda je zanimljiva... dobar je onaj fazon kada moras odrzavati brzinu da ne bi bomba eksplodirala... ima nekih dobrih modova... ali nije me zadrzala vise od pola sata... eno je na hardu stoji samo jede prostor...
 
Kad izadje FlatOut 2 bice kick ass. Zarazniju trku nisam igrao skoro. Tj. od Big Red Racinga tamo negde 97-98 :)
 
Onako. Nadao sam se da će da me oduševiti kao Twisted Metal davno, ali nije. Pola sata i to je to. Verovatno zavisi i od ukusa, ili sam ja ostario :)
 
Nazad
Vrh Dno