Šta je novo?

counter AND BAN :(

GR-44

Slavan
Učlanjen(a)
02.10.2007
Poruke
632
Poena
370
jedno pitanje igrao sam na jednom serveru i banovan sam
NISAM CHITOVO naredjao cetiri heada i oni odma misle da sam cheater
al nisam stvarno a meni se igra kako da skinem ban da me unbanuje :D
reko mi drug da ako mi se izmeni IP da cu moci ponovo
izmenio se proverio sam zapisao sam juce i gledao danas u comand promtu (ipconfig)
i promenio je anyway ima SBB 256 flat dinamican IP valjda :D
pomoc molim vas kako da mogu da igram a siguran sam da je server ukljucen posto sam reko drugu i pitam ga jel server ukljucen on kaze jeste a meni pise not responding
i probao sam da promenim nick

pomoc pozzzzzzzzzzzz
 
Poslednja izmena:
Moguce je da server koristi neki uber permanent ban koji se vezuje za masinu ko sto ima(o) na KGB serverima, koji kao ne mozes ni da zeznes promenom adrese... no i za to ima leka... reinstaliras WinXP i trebalo bi da radi. Ja sam tako jedanput bio kratkih zivaca i dugog jezika pa sam popio ban... nisam mogao da ga izbegnem ni sa pormenom IP adrese... malo kasnije sam restorovo WinXP sa acronisom i na moje iznenadjenje mogao sam da se povezem na KGB.
 
Poslednja izmena:
hvala i evo jos nesto imam staticki IP

pozzzzzzzz
 
Ako imas staticku IP onda ti nema pomoci. Ili podnesi zahtev za dinamicku IP adresu kod SBB-a ili idi na forum servera na kom si dobio ban i kukaj i moli da ti skinu ban.
 
nema tu shta kukanje i ostalo. ako je server ozbiljan tj vredan "cimanja" ima lepo demo i mozhe da se pogleda..i onda se zakljuchi da li je bio ukljuchen neki chit ili ne.. nije dzabe izmshljeno ono " ako user lazhe log ne lazhe" u ovom sluchaju demo.

svako ko poshtuje igru, ako se desio propust skinucje ban, a ako je taj eksperimentisao sa nekim glupostima tipa aim wh i to..taj ni ne zasluzhuje dalje od igre sa botovima

poz
 
Poslednja izmena:
Oki slazem se sa tobom al nisam varao 100% zamolio sam na njihovom forumu i pustili su me juce
nego je problem bio sto je rumunski server i forum pa se nisam setio translate.google.com
tu sam preveo sve sto sam hteo kucao na engleskom i preveo pa okacio :d
hvala u svakom slucaju


setio sam se jos necega usao sam na neki server i nekako mi se "zakacilo" neko ****** i stalno kad stisnem T
on pokaze poruku dole na say: <IP nekog servera> kansu kao neka reklama i zbog toga su me kikovali par puta dok nisam izvalio kako to izlazi znaci na T
a na T mi je i potpis ona slika,tag jel mogu da se otarasim ovoga nekako

pozzzzzzzzzz
 
Poslednja izmena:
Na kom si to serveru igrao, kad su te odma' skinuli zbog 4 head-a?
Inace, a da ti malo presaltas masinu nekim antivirusom ili slicno? nemoguce je da ti neko bind-uje dugme, a da ti ne vidis to, to je malo zeznuto ako ti neko uspeva da uradi.
E, da, steam ili non-steam?
 
kad moram sve da crtam

rekao covjek ovo

""setio sam se jos necega usao sam na neki server i nekako mi se "zakacilo" neko ****** i stalno kad stisnem T
on pokaze poruku dole na say: <IP nekog servera> kansu kao neka reklama i zbog toga su me kikovali par puta dok nisam izvalio kako to izlazi znaci na T
a na T mi je i potpis ona slika,tag jel mogu da se otarasim ovoga nekako
""

ja kazem da neki serveri stavljaju scriptu pri kojoj kad ulazish na server u cfg binduju odredjeno dugme pri kojoj izlazi ip servera pri cemu se vrsi reklamiranje

ja sam rekao da ode da izmjeni u cfg to da ne bi dobijao ban
jer je kod mnogih servera zabranjeno reklamiranje
 
Nazad
Vrh Dno