Šta je novo?

Company of Heroes performanse

zeko

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2005
Poruke
1,561
Poena
360
Ako vas ne gnjavim, a voljni ste da pomognete drugaru forumasu:D recite mi kako(da li) ce da radi Company of Heroes na masini iz potpisa (moja masina)?

p.s. U rez 1024x768 i da izgleda pristojno, posto ako igra ne moze tako da mi radi ja je elegantno zaobidjem:-devil-:
 
Ako vas ne gnjavim, a voljni ste da pomognete drugaru forumasu:D recite mi kako(da li) ce da radi Company of Heroes na masini iz potpisa (moja masina)?

p.s. U rez 1024x768 i da izgleda pristojno, posto ako igra ne moze tako da mi radi ja je elegantno zaobidjem:-devil-:

ja bi zaobisao, ali ti ipak probaj.
 
Ako vas ne gnjavim, a voljni ste da pomognete drugaru forumasu:D recite mi kako(da li) ce da radi Company of Heroes na masini iz potpisa (moja masina)?

p.s. U rez 1024x768 i da izgleda pristojno, posto ako igra ne moze tako da mi radi ja je elegantno zaobidjem:-devil-:
Na prosloj masini(6600gt/1280ddr) nesto malko jacoj od tvoje mi je isla mnogo lose, mada sam bio na semp. 2200+ :S: ...
 
Poslednja izmena:
Meni je na sempronu 64 2800+@2000mhz, 1gb ram-a, msi 6600gt radilo sasvim dovoljnih 30fps... spustao je na 25fps-a kada se dese neke eksplozije... nije to pucacina da ti treba konstantan frame rate valjda... kada sam stavio 7300gt nije vise bilo tih padova na 25fps-a... ali ne ocekuj sad da odvrnes sve do daske grafiku... neces primetiti neku razliku ako ti je nesto na medium... ustvari uzmi instaliraj, probaj imas gde oces da "kupis"... zar to nije najlaksi nacin nego da ti neko kaze kako ce raditi igra... niko nemoze da ima istu tvoju mashinu... i isti win... uvek tu ima razlike...
 
probaj imas gde oces da "kupis"... zar to nije najlaksi nacin nego da ti neko kaze kako ce raditi igra... niko nemoze da ima istu tvoju mashinu... i isti win... uvek tu ima razlike...

U kg-u ima samo jedan "dobavljac" softvera, ali on salje porudzbine preko poste, sto znaci (po iskustvu govorim) 7do 10 dana cekanja, pa sam zbog toga mislio da cujem iskustva ljudi da nebih davao pare i cekao 10dana cd-e samo da bih video da nece da radi..

A sto se tice da niko nema masinu kao ja, i to znam (svojevremeno sam terao sve igre na fx5200, zahvaljujuci tadasnjem procesoru i memoriji) ali moze ipak da se da "odokativna" procena ljudi koji su igrali datu igru (kao sto si ti rekao da ce da radi, gx-x da zobidjem...).
 
Ej ljudi da li neko zna da li CoH moze da se igra online sa narodnom verzijom:wave:
 
Nazad
Vrh Dno