Šta je novo?

Combat Arms problem!

Integra032

Slavan
Učlanjen(a)
27.10.2007
Poruke
650
Poena
319
Nisam dugo igrao ovu igru(nekih 35dana)i danas sam uplatio malo veći paket za kablovski net(512kbps flat)i kada udjem u igru i dodjem na Login igra jednostavno puca i vraca me na desktop!:trust: Kada sam je pokrenuo danas skinula je patch sa sajta i ostalo što je i ranije radila kada duže nisam igrao .Imam XP Sp3 šta li je u pitanju?:trust:
 
Nisam dugo igrao ovu igru(nekih 35dana)i danas sam uplatio malo veći paket za kablovski net(512kbps flat)i kada udjem u igru i dodjem na Login igra jednostavno puca i vraca me na desktop!:trust: Kada sam je pokrenuo danas skinula je patch sa sajta i ostalo što je i ranije radila kada duže nisam igrao .Imam XP Sp3 šta li je u pitanju?:trust:

Probaj reinstall. Meni se čini da mi CAEU nije ništa skidao od kad sam ga instalirao...
 
Nisam dugo igrao ovu igru(nekih 35dana)i danas sam uplatio malo veći paket za kablovski net(512kbps flat)i kada udjem u igru i dodjem na Login igra jednostavno puca i vraca me na desktop!:trust: Kada sam je pokrenuo danas skinula je patch sa sajta i ostalo što je i ranije radila kada duže nisam igrao .Imam XP Sp3 šta li je u pitanju?:trust:

Izgasi ATI Tray Tools i probaj ponovo.
 
Da li ti vrati kod greske?
Da li samo pukne i izadje ili pukne posle cega se pojavi text box na kome pise broj greske?
Isto tako, proveri event viewer (control panel -> administrator tools -> event viewer). Moguce je da tamo imas zabelezen log.
Da li ti je net active ili passive mod? Da li IP adresu koristis kao svoju ili delis sa vise ljudi?
 
Koju šifru ti izbacuje za grešku?
Ima na njihovom sajtu (čini mi se u FAQ) spisak svih šifara sa značenjima.
E da koji ti je nick u igri, da znam na koga pucam. :smoke:
 
sta kazete jel dobra igra? u poredjenju sa cod-om recimo?
 
Koju šifru ti izbacuje za grešku?
Ima na njihovom sajtu (čini mi se u FAQ) spisak svih šifara sa značenjima.
E da koji ti je nick u igri, da znam na koga pucam. :smoke:
Isti ovaj nik vidimo se preko nišana:D Ugašen ATT igra radi ništa bez kolege;) Inače igra je solidna zavisi šta ko očekuje :)
 
Inače ja furam Combar arms pod nikom Elesdir. krastavac Sharpshooter je bio zauzet. Nemam net već dva dana tako da nisam u mogućnosti da igram online, jb%/#/ ti SBB. Poslaće ekipu kada se otopi sneg!!! :mad:
 
Poslednja izmena:
Narode, vec postoji tema za CombatArms. Mislim da bi moderatori mogli spojiti ove dve teme.
 
probao sam i nije lose, mada na momente lichi na q3, negde pucaju texture, ili virish kroz iste ako se kao ustekas... smara sto nema lean-a, nema nishanjenja na mushicu (ili ja nisam nasao :D)

kul je modifikovanje opreme, i sto mozes nositi vise oruzja istovremeno... snajperisanju i u ovom fpsu nema leka :| ne znam zasto uopste ubacuju snajpere, ili sto ih ne ogranice na po 1 u svakom timu ili tako nesto
 
Poslednja izmena:
kako igrate Combat arms kada jos nije izasla verzija za Evropu??? Kada zelim da se ulogujem izbaci me i prijavi error ,nesto ...sa oznakom 303 ili ntako nesto ,vec sam zaboravio..., a to znaci da nemoza da se igra ako nisi u Americi ili Australija
Da li igrate preko proxy-a??
 
Naravno da je izašla eu verzija
 
snajperisanju i u ovom fpsu nema leka :|

Varas se, ja recimo koristim BEZ OPTIKE - UZI i MP5, light vest + bandana (15% minimalno brzi od svih ostalih, a kad sprintam i do 30%) i vestim izbegavanjem i odlicnom preciznoscu budem prvi i na snow valley mapi, gde uglavnom izabiram zaklonjene rute i svakog snajperistu resavam nozem ili sa par preciznih hitaca...


@zvezdand

Izasla je verzija za evropu.

http://combatarms.nexoneu.com
 
Najbolja oružija što se mene tiče su:

1) HK-36

2) Dragunov snajp

Poneseš pride još i auto shootgun zabave radi i nema ti kraja.
 
kako igrate Combat arms kada jos nije izasla verzija za Evropu??? Kada zelim da se ulogujem izbaci me i prijavi error ,nesto ...sa oznakom 303 ili ntako nesto ,vec sam zaboravio..., a to znaci da nemoza da se igra ako nisi u Americi ili Australija
Da li igrate preko proxy-a??

I meni izbacuje istu gresku?? jel treba neka druga verzija mozda da se instalira??
 
Varas se, ja recimo koristim BEZ OPTIKE - UZI i MP5, light vest + bandana (15% minimalno brzi od svih ostalih, a kad sprintam i do 30%) i vestim izbegavanjem i odlicnom preciznoscu budem prvi i na snow valley mapi, gde uglavnom izabiram zaklonjene rute i svakog snajperistu resavam nozem ili sa par preciznih hitaca...

ma igrao sam juce tek :) znachi ruki sam najgori mada zavrshavam uvek drugi na listi iako ne poznajem mape niti te fore

ali protiv 5-6 snajpova na snow valley nema shanse, to me je bash izbacilo iz takta :)

svakako cu probati taj fazon
 
Evo pre neki dan na nagovor kolege instaliram combat arms. sve je proslo ak ali kad sam se logovo i napravio svoj lik. usledilo je connecting to server i tako dok se komp ne slogne svaki put je tako. Inace imam SBB net 1.5M nemam problema sa njim. COD2 multiplayer igram bez problema. Hajde ako neko ima neki predlog neka javi. Hvala
 
@GAGI CA-KI
firewall ume da pravi takav problem, proveri to prvo
 
Vidim da je se tama malko uspavala, pa da je razburimo. ;)

Igica je inače extra, ja je furam pod nikom toske, skorpion i snajper su moja oružija i sa tim sam redovno prvi u grupi, jedini problem je što stalno moram da objašnjavam kako ne koristim hack alate niti hakujem uopšte tokom igranja. Generalno, problem je moj uvek visoki skor koji tera na sumnju ostale da hakujem. By the way, na koji način se prijavljuju pravi hakeri? :trust:
 
Evo i ja sam kreirao acc, stavio sam da se skida igra pa cu da probam... Inace jel to full igra ili je to beta faza ?
 
Full je igra, ja je igram vec godinu i nesto dana, doduse sa velikim prekidima.
 
Probao i nesvidja mi se ko star trek jbt neki demoni lol ja reko bice nesto na fazon cod, a ono neki vampiri i sranja :D
 
Probao i nesvidja mi se ko star trek jbt neki demoni lol ja reko bice nesto na fazon cod, a ono neki vampiri i sranja :D

O cemu ti to pricas? Doduse nisam igrao 3-4 meseca ali toga nije bilo osim one mape sa kolibom u mocvari, sve ostalo je bilo normalno.
 
Nazad
Vrh Dno