Šta je novo?

Combat Arms (besplatna igra)

ili stavish samo nozheve, svi se lozhe na to
 
Pozdrav...

AKo postoji neki domaci klan zainteresovan za clan war u Combat Arms, nek se javi ovde, sa imenom klana i nickname-om igraca...

nas se zove eXXtreme3D , po imenu foruma sa koga su svi igraci.... Ima nas 18 u klanu, s tim da manje vise aktivno clan war igra nas 6 sa pozicijama od 40-tog do 400-tog mesta u evropi na player listi.

Moj nick je 2Krejzi...
 
Moze i klan iz zemalja iz okruzenja ;)
 
Pozdrav...

AKo postoji neki domaci klan zainteresovan za clan war u Combat Arms, nek se javi ovde, sa imenom klana i nickname-om igraca...

nas se zove eXXtreme3D , po imenu foruma sa koga su svi igraci.... Ima nas 18 u klanu, s tim da manje vise aktivno clan war igra nas 6 sa pozicijama od 40-tog do 400-tog mesta u evropi na player listi.

Moj nick je 2Krejzi...
Pridružiću vam se dok uzmem brži net imam problema sa ovim kršem od kablovskog !Jel 2SainT i dalje juri sa nožem u zubima:D:d
 
Probao sam to da startujem proslog meseca ali nece na vista.
 
Ja sam clan klana sa istim nickom !
:D
 
Ljudi jel' igra neko ovo? Ja sam počeo prije neki dan i nije loša igra.
Medjutim, da je sve u redu ne bi valjalo.
Dakle, udjem u igru i krenem da igram i izbaci me na ovu stranu.



Odavde ne mogu da izadjem nikako, jedino da ubijem igru u Task mangeru. Nema pravila kada će me izbaciti, nekad dosta često a nekad igram normalno duže vremena.
Skinuo sam novu verziju igre i dalje mi se dešava.
Zna li neko ima li rješenje za ovo?
 
Ovo se obicno desava kad pukne server ili internet
 
Ja sam probao pre par godina i igrao sam par dana. Ubijali su me k'o zeca pa sam odustao :)
 
Igra ima vise cheatera nego Kina pirinca.
 
Istina, ali ja eto picim jos od 2009-te...
i za njih ima leka, a vecini ni citovi ne pomazu :D
 
LaurenMurphy
dodaj me, uglavnom cepamo ctf...
 
Jel igra ko jos uvek ovo?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno