Šta je novo?

Cod2 problem

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
problem je sledeci igra mi u singleplayeru jako lepo radi(klizi) na veoma dobrim podesavanjima na masini iz popisa,ali kad udjem u multiplayer da igram malo sa drugovima u lanu na najslabijim podesavanjima igra je jako usporena,porbao sam drugu mreznu karticu,druge drajvere jedino mi ostaje jos da menjam windows ili drajvere za plocu da nadjem neke novije,sta mislite u cemu je problem???inace drugar igra sa gforce 2 titanium(normalno na low) bez problema,pa mi nesto trulo sto ja ne mogu :wall:
 
Patch..? Da li koristis nV firewall?
 
probao sam i sa patchom(1.3) i bez patcha isto radi,probao sam 7.11 i 7.12 drajvere,a ne znam sta je nv firewall :trust:
U pitanju je x1900gt(mrtvi ati)
 
Poslednja izmena:
ne znam ni ja shta je to NV ali ugasi firewall pre nego shto krenesh da igrash!!!
 
Otkrio sam u cemu je problem ali nisam pronasao resenje tj. ponasao sam delimicno resenje.
Problem je bio u rasporedjivanju prioriteta procesa u sistemu.
U task manageru proces zvani "system" je zauzimao 98% procenata resursa,dok COD proces zauzima 2%.
Kada sam stavio prioritet COD procesa na HIGH igra je proradila normalno(normalan fps) ali mis i tastatura su poceli da se slogiraju.
Probao sam drajvere za Athlon 64 ali nisu pomogli.
Sta vi mislite???
 
Mislim virus. Proces system meni nikad nije presao 2%.
 
Ne verujem zasto sto mi je proces system takodje 1 ili 2% kad igram neku drugu igru ili cod2 singleplayer,nesto mi se buguje samo kad pokrenem multiplayer. :wall:
 
Sta koristis kao FW i AV?
 
Nemam trenutno instaliran AV,obicno koristim NOD32,a FW mi je iskljucen u control panelu.
 
Resen problem presli smo na cod 1 :)
 
Nazad
Vrh Dno