Šta je novo?

CM4 demo

Miroslav

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
29.12.2001
Poruke
4,817
Poena
739
mnogo zamerki na stabilnost samog demoa.

2d prikaz je bas odlican, ima stvarno mnogo detalja, recimo van nistelroj izjednaci u 85. minutu, i vidis trci u mrezu, uzima loptu i sa njom ide do centra :D

nisam video nigde opciju da se snimi replay neke akcije, da li ga nema, ili ga ja nisam video.... nadam se da ce ubaciti nesto u finalnu verziju...

sto se ostalih stvari tice, sve pohvale
 
Jel postoji sansa da podelis ti to dobro sa ostalima? :)

Joj, rekao sam da sam se odvikao i svukao od tog managera - ali slaba vajda... :(
 
Ne mozes se odvici. Droga je droga. Evo ja bez nje sam vec poludeo. Ajde posto ne mogu vise da docekam, iznesite jos po koji detalj o samoj igrici, neka bitnija poboljsanja i sl...
Da li su uglavnom ispunili, sve sto su obecali?
 
hmmm... kao prvo ne znam šta su sve obećali :) po meni je sasvim ok.

dosta su razradili samog manager-a ekipe, tj. nas. ima statistika dosta, jednom kad se napraviš, sledeći put samo izabereš taj profil i pikaš dalje!

mnogo više klauzula prilikom transfera, + odloženi tranferi (kaparisanje).

dosta više stvari ima, ja sam zadovoljan.

i naravno da postoji šansa da se podeli, samo reci kad gde da se dogovorimo, od utorka pa na dalje
 
Vrlo nestabilno i koliko mi se cini nije uopste optimizovano..
Ali vidi se da ima dosta novog.
Deluje malo komplikovanije za igranje u smislu jednostavnosti interfejsa koji je odlikovao prethodne verzije.
Ali mislim da cu brzo da se naviknem :)
 
Pored povremene nestabilnosti cini mi se da ga odlikuje i veca procesorska zahtevnost,na atlonu@900 radi kao sto je CM3 radio na celeronu@375 (sporo ucitava rezultate).Sve najbolje sto se tice opcija i prikaza utakmice(mada mi nije nedostajao u CM3).Uglavnom sve ljubitelje ceka mnogo,mnogo neprospavanih noci...Game Of The Life
 
Floyd je napisao(la):
Pored povremene nestabilnosti cini mi se da ga odlikuje i veca procesorska zahtevnost,na atlonu@900 radi kao sto je CM3 radio na celeronu@375 (sporo ucitava rezultate).Sve najbolje sto se tice opcija i prikaza utakmice(mada mi nije nedostajao u CM3).Uglavnom sve ljubitelje ceka mnogo,mnogo neprospavanih noci...Game Of The Life

Ajoj nije valjda da je toliko zahtevna?! Ma mora da je zbog neoptimizovanosti, sta cu ja da radim sa ovim P!!!@933 ako ostane tako zahtevna? :(
 
Opusteno ljudi, pa ovo je samo beta :)
Rekli su da ce da bude iste zahtevnosti kao i cm 3.xx
 
cheers u to ime,nego-mnogo sam se zeznuo sto sam skidao betu,sad ne mogu da docekam final,do sada sam bio u fazonu-kad dodje - dobrodosao,ali sad sam tek na iglama...uzas kolko je mocna igra(ako se moze tako nazvati nesto sto je daleko od puke zabave)....
 
Ja zato cekam original, ali svi ste me sad napalili. Opet imam onj feeling, kada jedva cekate neku igru...
 
CM 4 ce sudeci po demou,biti najbolji,najzahtevniji(novac,zhivci..),najrealniji,najnesocijalniji vid zabave u istoriji zabavnog softvera.Ima da se zabravim u kucu,i udri po manageru,pa dokle izdrzhim.Evo,uz betu vec provodim drugu besanu noc,a kad dodje full verzija,joj:)
Shto se poboljshanja tiche,prilichno su brojna.2D prikaz je ql.Lepo se vide kretnje igracha u kljuchnim momentima mecha.Vidi se ko je i kako pogreshio,i u napadu,i u odbrani.Taktickih finesa ima vishe nego u CM3(npr. presing samo na svojoj polovini terena,ili odredjivanje da li da neki igrach centrira na glavu saigracha,ili na 1.,ili 2. stativu....).Zaista obecavajuce.Novina ima mnogo,i ako budu isparavljeni malobrojni(ali dosadni) bagovi,koji dovode do pucanja igre,i ako finalna verzija bude bolje optimizovana(a kazhu da ce biti,narochito kad je u pitanju memorijska zahtevnost),tvrdnja sa pochetka mog posta ce biti tachna,samo da ne odlozhe izlazak igre(ma kakva igra,to je droga,ma DROGETINA bre):)
 
Jaka Faca je napisao(la):
Ima da se zabravim u kucu,i udri po manageru,pa dokle izdrzhim.
a i ovako napolju provodis do j**a puno vremena :beat:
 
Miroslav je napisao(la):
nisam video nigde opciju da se snimi replay neke akcije, da li ga nema, ili ga ja nisam video.... nadam se da ce ubaciti nesto u finalnu verziju...
kada zavrsite utakmicu, kliknite na options pa save. tamo se snima report cele utakmice.

e sad novo pitanje, kako se ucitava taj isti replay, tj. da li je moguce ucitati ga u ovoj demo verziji?
 
Izgleda da u demou ne mozhe.Ali poshto postoji opcija snimanja mecha,vrlo je verovatno da ce u finalnoj verziji i to biti moguce.U demou ne mozhesh da otkazhesh prijateljske utakmice,ni da zakazujesh nove,verovatno se i reply uchitava iz "fixture" screen-a,pa zato ne mozhe ni to.
Inache,bio sam na forumu "Si games"-a,i ljudi su im prijavili tonu bagova u demou.Ako budu morali sve to da isprave,ima da mi drushtveni zhivot procveta do izlaska CM4:)
P.S.(za Miroslava) Sisoje,kad cemo u zezanje?:)
 
Jaka Faca je napisao(la):
P.S.(za Miroslava) Sisoje,kad cemo u zezanje?:)
kad prestanes da seres ko grlica :beat: vidim rasprdacio si se ovde a mene prozivas :D
 
mene nervira to snimanje utakmica, pogledajte direktorijum \Matches i videcete koliko toga on sam sacuva (Chesterfield v Southport??? Koji ce mi to djavo)... Mislim da je to razlog zasto je demo toliko spor...
 
Miroslav je napisao(la):
kad prestanes da seres ko grlica :beat: vidim rasprdacio si se ovde a mene prozivas :D

cccc kako neki ovde ne biraju izraze,cccccc:D
Ja sam bre fin,gospodin chovek,necu da delim forum sa manijacima,zhandar,zhandar !!!!!!(tj.moderator,moderator!!!)
 
gde da skinem taj demo.sigamesov sajt ne mogu nikako da otvorim.da li postoji neka druga lokacija
 
Gavri je napisao(la):
gde da skinem taj demo.sigamesov sajt ne mogu nikako da otvorim.da li postoji neka druga lokacija
Mozda nije velika pomoc, ali ako si sezampro korisnik imas ga na GET ORDER listi javnih datoteka, pa mozes da ga skines @HOME. Oko 30 MB, naravno demo verzija.
 
Roy Jones Jr. je napisao(la):
Mozda nije velika pomoc, ali ako si sezampro korisnik imas ga na GET ORDER listi javnih datoteka, pa mozes da ga skines @HOME. Oko 30 MB, naravno demo verzija.

Predpostavljam da je u okviru tog demoa samo egleska liga!? Meni takođe ne radi njihov sajt, pa me interesuje da li mogu da se skinu i ostale lige (isto kao što je moglo za demo-e prethodnih verzija)?
 
Nazad
Vrh Dno