Šta je novo?

Click & Point ...

popa

Čuven
Učlanjen(a)
20.11.2003
Poruke
141
Poena
619
Da li je izasla skoro neka dobra Click & Point avantura?
hvala unapred...
 
Sushno,jako sushno! Ajde sta sam probao:Agatha-and then there...tako nekako i onako nije nesto teska,Nibiru-kratka sa par stupidnih zagonetki,Martin Mystery-nije los (subjektivno-kao klinac sam bio fan stripa) najinteresantinja mi je bila StillLife ali je malo bajata,zar ne?
Chameleon-MJourney2 i nije p&c ali je jako dobra i teska probaj...
 
hvala na odgovoru. ... pozdrav!
 
Probaj Still life. Lepa igra, logicki problemi... Ocekuje se uskoro jos jedna od Benoa Sokal-a :"Lost paradise". Ako si igrao "Syberia 1 i 2", bice u tom fazonu, samo ovog puta u Africi.
 
Zar nije point & click ? :)

Nema tih avantura vishe, izumrle su totalno, a u stvari nema nikakvih avantura. Bar za PC :)
 
popa je napisao(la):
Da li je izasla skoro neka dobra Click & Point avantura?
hvala unapred...

Kaze se Point and Click. Prvo naciljas, pa onda tek kliknes :)
 
Nadam se da Dreamfall nece izneveriti,bilo bi krajnje vreme da izadje.....
:wave:
 
Da da, PIC, kako sam ih samo igrao pre... ehhhhh... Myst V - The End of Ages ti je zadnja iz toga serijala koja je po meni OK !!!

p.s.
da zaboravio sam, preporucio bih ti Still Life :)
 
Poslednja izmena:
Ha ha click nad point godinama sam tako pricao za igre bas mi je drago da nisam jedini. Igraj Monkey island :)
 
dragancce je napisao(la):
Ha ha click nad point godinama sam tako pricao za igre bas mi je drago da nisam jedini. Igraj Monkey island :)

Isto kao shto su svi BMX chitali BeMeIks, shto ne znachi da je to dobro :D
 
Hvala na sugestijama, morao bih neku da odigram, bas mi nedostaju..
Nego, vise nije ni bitno... Menjajmo "point & click" u perfektu, pa ga osasavimo aoristom.. :)) :wall:
 
Dreamfall: The longest journey (2), navodno je trebao izaci juce, 17.04.2006. Upravo malo pre sam odgledao trailer i izgleda sjajno. Ovo su normativi za nju:

"System requirements

Minimum system requirements:
OS: Windows XP (with service pack 2)CPU: Intel Pentium 4 1.6 GHz or AMD Sempron 2800+ or higherMemory: 512 MB RAMHard Drive: 7 GB free disk spaceSound Card: DirectX 9.0c compatibleVideo Card*: 3D Hardware Accelerator Card Required
- 100% DirectX 9.0c compatible 128 MB with latest driversDisc Drive: 8x speed CD-ROM drive or 2X DVD-ROM drive
Recommended system requirements:
CPU: Intel Pentium 4 2.5 GHz or AMD Athlon XP 3500+Memory: 1 GBVideo Card*: 256 MB 3D Hardware Accelerator CardSound Card: Creative Audigy Series Sound Card
Supported video cards*:ATI Radeon 9550ATI Radeon 9600ATI Radeon 9700ATI Radeon X300ATI Radeon X500ATI Radeon X600ATI Radeon X700ATI Radeon X800ATI Radeon X1300ATI Radeon X1600ATI Radeon X1800Nvidia Geforce FX 5700Nvidia Geforce FX 5900Nvidia Geforce FX 5950Nvidia Geforce 6200Nvidia Geforce 6600Nvidia Geforce 6800Nvidia Geforce 7800*Intel Extreme Graphics and SIS chipsets not supported"
 
Poslednja izmena:
kolko sam ja video izasao je i ima narodska verzija...
ali mi nekako po opisu deluje kao arkadna igra?!?
 
Izašla je. Video sam je u radnji danas.

Po gameplay klipovima sa gamespot-a može da se vidi da ovo nije P&C već "arkadna" avantura.
 
Znaci nista od pravog (punokrvnog) TLJ nastavka, a tako sam gotivio tu igru :(
 
perce je napisao(la):
Strpi se jos malo, uskoro ce izaci Paradise.

Jel ovo Resavska prepisivačka škola?
 
borab je napisao(la):
Jel ovo Resavska prepisivačka škola?

Sorry, ali skroz sam prevideo da si pomenuo tu igru. Hm... mozda zato sto se igra zove Paradise(bez "Lost") :d
U svakom slucaju, ovo je bila dobronamerna opaska, i zaista nisam video u tvom postu :wall:
 
Poslednja izmena:
Dreamfall je klasična avantura sa jako malo arkadnih elemenata (borba, šunjanje - koji su uz to dosta jadno urađeni, kako čujem). Akcenat je na priči, koju je radio isti čovek, tako da kome se svideo TLJ, svideće se i Dreamfall, sigurno.
 
Još uvek nisam uzeo kopiju Dreamfall-a za sebe (a hoću), tj nisam je još uvek igrao, ali nisi u pravu. Ovo jeste tzv. arkadna avantura i nije "klasična" (ako se pod klasična podrazumeva da je point & click). Na ovom linku možeš i da pogledaš sam.

Inače dobila je ocenu 8.1 na GameSpot-u, uz komentar da je nastavak "najbolje avanture ikada".
 
Tooo, znaci ipak ima razloga da je igram(jedva cekam :D)
 
Ako nisi do sada igrao The Black Mirror probaj je.
 
Marvin Freestyl je napisao(la):
Još uvek nisam uzeo kopiju Dreamfall-a za sebe (a hoću), tj nisam je još uvek igrao, ali nisi u pravu. Ovo jeste tzv. arkadna avantura i nije "klasična" (ako se pod klasična podrazumeva da je point & click). Na ovom linku možeš i da pogledaš sam.

Inače dobila je ocenu 8.1 na GameSpot-u, uz komentar da je nastavak "najbolje avanture ikada".

Mislio sam klasična zbog akcenta na priči. Ne klasična p&c, naravno :)
 
Dreamfall nabavljam danas. :happy: Inace, igra ide na 6 CD-ova, ali moze da se nareze na 1 DVD kao image. Javljam utiske cim je dobijem. ;)
 
The Longest Journey
 
Twi$teR je napisao(la):
Dreamfall nabavljam danas. :happy: Inace, igra ide na 6 CD-ova, ali moze da se nareze na 1 DVD kao image. Javljam utiske cim je dobijem. ;)

Odmah javi, strasno me zanima, moram to da nabavim..... :smash:
 
Nazad
Vrh Dno