Šta je novo?

civ3 nekome treba nova verzija?

luka

Čuven
Učlanjen(a)
09.09.2000
Poruke
146
Poena
619
http://rankourpics.com/gcw/games/files/civ3_116f_exe.ace

evo vam razbijeni exe za novu verziju.
kako da raspakujem ovaj ace?
igrica me mnooooogo razocarala. neke stvari su losije od civ2? izbacise berzu, autoputeve. postoje nauke koje se izucavaju a ne donose nista. gluposti. ne postoji ogroman broj upgrejdova jedinica kao master of orion2. razliciti kalibri, materijali, motori.........
razocaranje ali igram ;)
 
ja prvo pitam pa tek ond sam potrazim nesto. tako je lakse?
ljudi kod mene taj krekovani exe sto sam dao link nece da radi :(
izvinjavam se svima koji su se cimali zbog mene
 
Ja imam malo stariju, sta je "drugojacije" u novoj?
 
luka je napisao(la):
ja prvo pitam pa tek ond sam potrazim nesto. tako je lakse?
ljudi kod mene taj krekovani exe sto sam dao link nece da radi :(
izvinjavam se svima koji su se cimali zbog mene

-------------------------------------------------------------------------------

Oće, oće. Treba prvo da skines originalni patch koji ima nešto preko 7M, instaliraš ga, pa preko toga crack na koji si dao link. Ja sam tako uradio i to radi samo... Nisam primetio na nešto radi osim što ispiše novu verziju igre. Tamo u read me piše da ispravlja svašta, a ja sam igrao partiju koju sam započeo sa starom verzijom a završio sa novom verzijom. Možda to ima veze ali nebi trebalo.
U svakom slučaju, iznervirao sam se kad sam video da po pitanju šijunaže i dalje nije htelo da radi ono što u civilopediji piše da može :(
 
Maric je napisao(la):
-------------------------------------------------------------------------------

Oće, oće. Treba prvo da skines originalni patch koji ima nešto preko 7M, instaliraš ga, pa preko toga crack na koji si dao link. Ja sam tako uradio i to radi samo... Nisam primetio na nešto radi osim što ispiše novu verziju igre. Tamo u read me piše da ispravlja svašta, a ja sam igrao partiju koju sam započeo sa starom verzijom a završio sa novom verzijom. Možda to ima veze ali nebi trebalo.
U svakom slučaju, iznervirao sam se kad sam video da po pitanju šijunaže i dalje nije htelo da radi ono što u civilopediji piše da može :(
naravno da sam sve to uradio ali nece da radi :( nece da radi uopste kad kopiram krek preko pecovane verzije :(
 
luka je napisao(la):
naravno da sam sve to uradio ali nece da radi :( nece da radi uopste kad kopiram krek preko pecovane verzije :(

ebi ga.

Uostalom, ionako nisi ništa propustio :(
 
Maric je napisao(la):
U svakom slučaju, iznervirao sam se kad sam video da po pitanju šijunaže i dalje nije htelo da radi ono što u civilopediji piše da može :(
Jesi li ti uopste regrutovao spijune, ili mislis na mali procenat uspeha akcija?
 
Marko37 je napisao(la):
Jesi li ti uopste regrutovao spijune, ili mislis na mali procenat uspeha akcija?

Uh!? Regrutacija špijuna? Nisam siguran da znam na šta misliš. To se u ovoj civ3 verziji ne pominje ili ja nisam video da se pominje. Koliko sam ja razumeo, da bi pokrenuo špijunske akcije, prvo treba imati ambasadu kod suparničke strane. Zatim treba imati malo čudo - Obaveštajnu Službu a posle toga bi trebalo da od špijunskih akcija imaš veliki izbor mogućnosti. Ja nemam veliki izbor - samo mogućnost da ispitam gradove i da ukradem znanje. Možda treba učiniti još nešto?

Moram da napomenem da sam igrao prvo sa starom verzijom pa sam samo nastavio od snimljene pozicije sa novom verzijom. Juče sam počeo novu partiju da proverim sve od početka. Ovde već moram (delimično) da demantujem sebe. Neke promene ipak postoje. Na primer: Svetsko čudo - Svetionik - više ne omogućava galijama da idu preko okeana. Proveravaću i ostale izmene koje su navedene u spisku ali sve te izmene imaju mali uticaj na igru.
 
Maric je napisao(la):
Uh!? Regrutacija špijuna? Nisam siguran da znam na šta misliš. To se u ovoj civ3 verziji ne pominje ili ja nisam video da se pominje. Koliko sam ja razumeo, da bi pokrenuo špijunske akcije, prvo treba imati ambasadu kod suparničke strane. Zatim treba imati malo čudo - Obaveštajnu Službu a posle toga bi trebalo da od špijunskih akcija imaš veliki izbor mogućnosti. Ja nemam veliki izbor - samo mogućnost da ispitam gradove i da ukradem znanje. Možda treba učiniti još nešto?

Moram da napomenem da sam igrao prvo sa starom verzijom pa sam samo nastavio od snimljene pozicije sa novom verzijom. Juče sam počeo novu partiju da proverim sve od početka. Ovde već moram (delimično) da demantujem sebe. Neke promene ipak postoje. Na primer: Svetsko čudo - Svetionik - više ne omogućava galijama da idu preko okeana. Proveravaću i ostale izmene koje su navedene u spisku ali sve te izmene imaju mali uticaj na igru.
i to sa spijunazom su upropastili. vise ne mogu da se podmicuju jedinice. i kada nesto moji spijuni i urade to je pravo cudo. propaganda je cisto bacanje novca. postoji citavo brdo beskorisnih opcija.
evo, ti spomenu svetionik, to nije bas mnogo bitno ali su u pacu samo ukinuli bolju opciju.
 
Maric je napisao(la):
Uh!? Regrutacija špijuna? Nisam siguran da znam na šta misliš.
Kada sagradis CIA idi na grad u kome je sagradjen i klikni desnim dugmetom na grad. Od ponudjenih opcija izaberi "Conduct espionage" ili tako nesto. Tu ces dobiti opciju da POKUSAS da ubacis spijuna kod neprijatelja. Nakon uspesnog ubacivanja imaces mnogo vise opcija koje redom imaju 0.0000001% sanse na uspeh, zato snimaj poziciju jer ima da te oderu...
 
Nazad
Vrh Dno