Šta je novo?

Citroen azuriranje navigacije

Savo94

Zapažen
Učlanjen(a)
01.08.2023
Poruke
2
Poena
1
Pozdrav, interesuje me ima li ko mape 2022/23 za citroen c5 2013?
 
Ja imam poslednje dostupne mape za P308 t9, smeg+ i moram da kažem da je bolje ne koristiti ih zdravo za gotovo.
Da sam vozio po ograničenju brzina sa mapa u S.Mak, Grčkoj, Bugarskoj i Srbiji, verovatno bih ostao bez dozvole. Ekstremno neprecizno.
Što se tiče navođenja, nemam preveliku zamerku, ali ograničenja brzina su kriminal.
 
Prepostavljam da ne misliš na plaćene mape, tako da koristi:
Potrebno je samo da znaš da li je multimedija RT5, RT6 ili Connect Nav
Znas li mozda kako to mogu da pogledam, u opcijama uredjaja mi stoji da je verzija softvera rneg2.86.b.1(predpostavljam da je rt6) i da li moram da azuriram verziju software-a navigacije?
Ja imam poslednje dostupne mape za P308 t9, smeg+ i moram da kažem da je bolje ne koristiti ih zdravo za gotovo.
Da sam vozio po ograničenju brzina sa mapa u S.Mak, Grčkoj, Bugarskoj i Srbiji, verovatno bih ostao bez dozvole. Ekstremno neprecizno.
Što se tiče navođenja, nemam preveliku zamerku, ali ograničenja brzina su kriminal.
Dobro je da si mi rekao :D
 
Znas li mozda kako to mogu da pogledam, u opcijama uredjaja mi stoji da je verzija softvera rneg2.86.b.1(predpostavljam da je rt6) i da li moram da azuriram verziju software-a navigacije?
Tvoj Citroen bi trebalo da ima Rneg mape, tj. Myway RT6.
Ukoliko je stara verzija firmware-a, neće ti odraditi update mapa dok se i firmware na nadogradi.
Na navedenom forumu imaš i to da skineš.
Samo pročitaj teme tamo, jer su sa nekim verzijama ljudi imali probleme, pa je morala da se radi kalibracija multimedije.
 
Sve je ovo njesra. Najbolje rešenje je android auto i uvek sveže mape, ali na starijim modelima ipak nije dostupno fabrički rešenje za ovo. Meni lik za apdejt mapa tražio 200 eura i 150 EUR za firmware
 
Znas li mozda kako to mogu da pogledam, u opcijama uredjaja mi stoji da je verzija softvera rneg2.86.b.1(predpostavljam da je rt6) i da li moram da azuriram verziju software-a navigacije?

Dobro je da si mi rekao :D
Držiš SETUP dugme i dobićeš skriveni meni, opcija diagnosis, pa je tu verzija.

2013. Bi trebalo je RT6, RNEG je išao pre njega, pa je ukinut, kao i mape za njega, od 2016.

Mape za SMEG, SMEG+ i RT6 su iste, razlikuju se samo kodovi za otključavanje.


@pankoz

Izvoli link, ali naša bajna regija nije ažurirana, kao i srednja i istočna Evropa
 
Držiš SETUP dugme i dobićeš skriveni meni, opcija diagnosis, pa je tu verzija.

2013. Bi trebalo je RT6, RNEG je išao pre njega, pa je ukinut, kao i mape za njega, od 2016.

Mape za SMEG, SMEG+ i RT6 su iste, razlikuju se samo kodovi za otključavanje.


@pankoz

Izvoli link, ali naša bajna regija nije ažurirana, kao i srednja i istočna Evropa
Da video sam da su ažuruirali sve ono šta meni nije trenutno potrebno :-(
 
Nazad
Vrh Dno