Šta je novo?

Call of Duty-United Offensive

crossfire

Znamenit
Učlanjen(a)
17.01.2003
Poruke
12,656
Poena
1,019
Jest da je malo starija igra, ali ako se neko sjeca. Zaglavio sam u prvoj kampanji kada branim neku kucu u koju Svabe upadaju. Dolazi jedan tenk koga trebam da unistim! Nemam cim! Mozda je fora da se pridje tenku i postavi eksploziv, ali kako mu prici? Imaju neki zidici koje Svabe preskacu, ali ja ne mogu! Kako dalje???
Pozdrav
 
E sad, ako mislimo na istu kucu... Imas na terasici bazuku a u dvorsitu municiju i granate
 
Poslednja izmena:
Gdje je god tenk tu imas i bazuku ..tako da ne vidim u cemu je problem ? Ako nije u kuci onda je napolju , prosvrljaj malo ;)
 
Ako se dobro secam, mislim da sam u tu kucu doneo svoju bazuku :smoke:
 
Ehehe, i ja sam se cimao sa tom misijom. Ispred kuce imas box sa bazookama, dalje znas kako. Ja sam imao obicaj da uzmem bazooku, odem u potkrovlje gore i odatle roknem tenk.
 
Recoba20 je napisao(la):
Ehehe, i ja sam se cimao sa tom misijom. Ispred kuce imas box sa bazookama, dalje znas kako. Ja sam imao obicaj da uzmem bazooku, odem u potkrovlje gore i odatle roknem tenk.


Ma ja nisam ni vidio da tu ima bazooka! Prolazio kao lud pored sanduka i mislio sta dalje!? Ljudi kazu ima bazooka na balkonu. Popnem se gore i pogledam, kad ono ima stvarno! Ma cisti previd!!! :wall:

HVALA SVIMA! :wave:
 
Ko zna, mozda bih se i dan danas cimao sa tom misijom da mi ne rece ortak. A ovo iz potkrovlja gadjanje... :) krastavac, preglednije je nekako. :)
 
Nazad
Vrh Dno