Šta je novo?

Call of Duty Ghosts

:vomit:

A jos i u uglu stoji 18-ica. Da nije tuzno bilo bi smesno.
 
ja cu jedino odigrati next gen cod, znatizelje radi...a ovo, znaci muka mi kad god se otvori nova cod tema. Ali bez zajebancije, osetim mucninu u stomaku.
 
Nice! Jos ako uposle novi engine bice interesantno definitivno. :)
 
Koliko se secam "leak price", novi cod treba da ima destrukciju okoline kao bf (big plus), moderna oruzja ali u nekom futuristickom periodu, vise mogucnosti za kretanje igraca, valjda kotrljanje po zemlji i tako neke mogucnosti (jos jedan plus), pricu o tom ghost timu... i naravno novi engine. Ako je sudeci po ovom Jimenez radu, ova jogurt glava leti na 60-70 fpsa ili bese i vise na 560ti, dok je recimo nvidija koristila isti face capture za njihovu prezentaciju i render tehniku je cini mi se pola Titana trebalo da se uposli. Naravno izgleda detaljnije, ali i ovo izuva sa optimizacijom i shadingom.

Anyway, sve u svemu deluje interesantno i izgleda da imaju sjajne ljude u timu za engine, samo jos da vidimo sta prave i da li su rumori bili fejk ili real.
 
Poenta je da im je uspeh, sto se tice prodaje, prakticno zagarantovan, zahvaljujuci velikom broju fanova, red je sada da naprave jedan COD koji ce tehnicki da parira naslovima kao sto su BF, Crysis, MOH i slicni. To je jedino sto se od njih ocekuje sada. Pricu i gameplay nema potrebe komentarisati, bice to klasika kada su oni u pitanju, vec relativno sve vidjeno, ok za jednokratnu upotrebu, tako da bas ti tehnicki detalji bi trebali sada to da promene.
 
Poenta je da im je uspeh, sto se tice prodaje, prakticno zagarantovan, zahvaljujuci velikom broju fanova, red je sada da naprave jedan COD koji ce tehnicki da parira naslovima kao sto su BF, Crysis, MOH i slicni. To je jedino sto se od njih ocekuje sada. Pricu i gameplay nema potrebe komentarisati, bice to klasika kada su oni u pitanju, vec relativno sve vidjeno, ok za jednokratnu upotrebu, tako da bas ti tehnicki detalji bi trebali sada to da promene.

Problem im je sto je velika vecina fanova presla na BF3.Nije dz najigranija mapa Metro i najigraniji mod TDM.Treba napraviti nesto slicno COD4(sto se tice multiplejera).Ne verujem da nema ideja ali jeDes izgubljeno vreme kod osmisljavanja gejmpleja i vreme potroseno da se naprave kvalitetne mape,treba uloziti sto manje para da bi se dobilo sto vise.
 
Sledeci je Black Ghosts ili mozda Modern :d
 
Poslednja izmena:
Modern Black (Ghost edition) lol :d
 
Meni se Modern Warfare svidio, prava uzivancija i opustanje, razmisljanje = 0, taktika = 0, filmski efekti i prica su fenomenalni i to je moderni Call of Duty koji prvenstveno sluzi za sto brze zgrtanje novca, nekoliko sati igre i to je to.
Recimo Black Ops II je tesko smece, vise od pola "igre" je u cutscene otislo! + los pokusaj alternativnih zavrsetaka -.- COD je fantastican odigraj-i-baci-serijal ali mi se cini da polako ali sigurno postaje sve izlizaniji i nekako gluplji... Dok je s druge strane BF3 mnogo bolja solucija u smislu kvalitetnijeg shootera iako se i u BF3 vec pomalo vidi cista pohlepa EA smecara(!)
Novi COD ce zaraditi tonu novca naravno kao i svaki put samo je pitanje ko ce se prije umoriti, oni ili igraci :) Naprave li njesra kao sto je bio Black Ops II, smrt COD-a je neminovna.
 
Meni se Modern Warfare svidio, prava uzivancija i opustanje, razmisljanje = 0, taktika = 0, filmski efekti i prica su fenomenalni i to je moderni Call of Duty koji prvenstveno sluzi za sto brze zgrtanje novca, nekoliko sati igre i to je to.
Recimo Black Ops II je tesko smece, vise od pola "igre" je u cutscene otislo! + los pokusaj alternativnih zavrsetaka -.- COD je fantastican odigraj-i-baci-serijal ali mi se cini da polako ali sigurno postaje sve izlizaniji i nekako gluplji... Dok je s druge strane BF3 mnogo bolja solucija u smislu kvalitetnijeg shootera iako se i u BF3 vec pomalo vidi cista pohlepa EA smecara(!)
Novi COD ce zaraditi tonu novca naravno kao i svaki put samo je pitanje ko ce se prije umoriti, oni ili igraci :) Naprave li njesra kao sto je bio Black Ops II, smrt COD-a je neminovna.
Igraci ce se mozda umoriti, ali svake godine broj 12-ogodisnjaka je veci od broja igraca koji napuste serijal. I tako fenomen zvani CoD raste i raste...Nah, i'm joking, umrece CoD ko Guitar Hero, 2-3 igre jos max, posle toga ide downfall...
 
Da li sam dobro video da novi CoD nece biti za PC!?
 
^ Kako si to mogao da vidiš, kada još niša zvanično nisu rekli oko novog Call of Duty-ja? :D

99% će biti i PC verzija. :)
 
1367155271-call-of-duty-ghosts-tesco.jpg
 
dokle god je i za metuzalemske konzole pravljeno nije next gen. Znaci, nigde ne pise da je igra next gen, vec da je engine next gen.Mislim, neka mi neko pojasni ako gresim a da ima trunke fakin logike....
 
dokle god je i za metuzalemske konzole pravljeno nije next gen.

A da raskinu brutalno i naprave "pravi next gen" onda bi bilo kukanja što ne ide na GTX 560 ili Radeon 7850 zverinama...:d
 
A da raskinu brutalno i naprave "pravi next gen" onda bi bilo kukanja što ne ide na GTX 560 ili Radeon 7850 zverinama...:d
Pa sa sugavim ispranim teksturama kao na konzolama, jedna 560 ce doveka moci da tera sve igre :D
 
A da raskinu brutalno i naprave "pravi next gen" onda bi bilo kukanja što ne ide na GTX 560 ili Radeon 7850 zverinama...:d

Meh, da si to rekao za neki drugi engine.... Cod engine je uvek bio veoma skalabilan i optimizovan, ni ovo ne bi bio izuzetak. Ovde se ocigledno radi o sto bezbolnijoj tranziciji izmedju dve generacija konzola....Nisu blesavi da izbace cist next gen naslov i dobiju manju prodaju...
 
novi Black Cock Down stize...
 


Najjaci su ovi *****izmi kad na kraju pise preorder now a apsolutno nista od igre nije vidjeno. :D

TheyLiveRemake_650-thumb-630xauto-22162.jpg
 
Kladim se da vec imaju 500k preordera. :)
 
Trebalo bi da bude bolji od Black ops 2,bice nesto kao skyrim + Dishonored + Assassin's Creed 3 + Bioshock Infinite + MW3 + MOH WF
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno