Šta je novo?

Call of Duty budućnost

Jel zna neko koja je ovo igra, nesto novo?
The Regiment
 
Wuk je napisao(la):
Jel zna neko koja je ovo igra, nesto novo?
The Regiment

Upravo sam je dobio ( konamijevo izdanje, u glavnoj ulozi britanski SAS) - na zalost nisam probao jer mi je hdd prepun.

Inace, da se vratim na temu - ako taj buduci CoD bude dobar kao i oba prethodna - meni nista ne smeta ni da budem americki delta ili foka ili ruska alfa - samo nek je igra dobra.
 
Na kraju ce biti daj sta das,jer smor je vise mlacenje sa monstrumima,zombijima i drugim ***njima.
 
Wuk je napisao(la):
...jer smor je vise mlacenje sa monstrumima,zombijima i drugim ***njima.
naravno da nije, FarCry 2 ;), izmedju ostalog !!!
ali takvoj programerskoj ekipi ne bih na pamet palo da sa glupom patriotskom americko-anti-teroristickom-zavladaj-svetom pricom pridobiju poklonike, nego necim konkretnim, kao sto je kvalitet price ili audio/video zapisa/izgleda igre :)

Sve mi to mirise na ono sto je u CS-u htelo da se menja posle onog, za Ameriku, kobnog septembra 2001 (mislim tragedija jeste, ali koliko je ceo svet imao tragicnih septembara 2001, ali to nije vazno)!
 
Ukoliko se ovo obistini i CoD bude smešten u Avganistan, predlažem da se nastavak nazove "CoD: Rani kuče pa će te ujede". Pa pogledajte film "Rambo 3", u kome se talibani i mudžahedini prikazuju kao borci za demokratiju, ljudska prava i slobode. Pravi anđelčići. Onda dođe čika Rambo i pomaže im u borbi protiv zlih Rusa. Talibani su toliko dobri, da dobri čika Rambo sa njima igra onu njihovu igru u kojoj se dobacuju lešinom obezglavljene ovce.

Meni je CoD zakon, ali ovako bljutav nastavak neću da igram. Naravno, sve pod uslovom da je ovo istina.
 
Wolverine je napisao(la):
Meni je CoD zakon, ali ovako bljutav nastavak neću da igram.

Ја због тога Battlefield 2 нисам ни инсталирао :)
 
Ljudi gde nadjoste u Cod-u da gledate sp, ta igra se kupuje zbog mp.
 
Hmmm... kakve veze ima broj onlajn igraca neke igre sa tvrdnjom da se ona igra zbog mp? Da si nam dao podatke o broju prodatih primeraka igre sirom sveta i uporedio taj broj sa brojem onlajn igraca to bi nam onda znacilo nesto. Inace broj onaljn igraca je trenutno 25483. Cenim da je broj prodatih primeraka igre daleko, daleko veci.
U svakom slucaju argument "cod se igra zbog mp" - taman i da je tacan (a mislim da nije) ne zabranjuje nama koji ga igramo samo u sp da damo svoje misljenje, zar ne?
 
iskreno cisto sumnjam da si dao 50 eura za tu igru da bi igrao samo sp. u prevodu sumnjam da bi iko odavde dao te pare za tu igru zbog sp.
 
Ma boli nekog uvo da li igra podrzava mp. Pa onaj ko nema dobru vezu ili nema uopste internet kupice svaku igru koja mu se svidi.E sad drugacije gleda neko ko voli MP. Imam jedno 5-6 igara placenih toliko koje podrzavaju mp al sve sam ih odigrao u single i to mi je dovoljno. Jedino sto igram u mp je BF2 i zbog toga je i kupljen. Inache sto se mene tice CoD nastavci su sve losiji i igra me uopste vise ne privlaci.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno