Šta je novo?

C&C:Generals - Problem..

DreamKeepeR

Čuven
Učlanjen(a)
09.05.2002
Poruke
16
Poena
604
Prvo da napomenem da pri pisanju ovog posta nisam bio pod uticajem opojnih sredstava:beat:D
e sad ovako..kad krenem da igram skirmish..sve super ide..krenem da gradim supply centar i posle 50-60sec igranja..sve explodira..i lepo mi pise "You have been defeted" i tako svako put..ili kad neku kampanju igram predjem misiju prvu..i pise mi ona statistika..i sad bi dole trebalo da postoji "continue" ali umesto toga meni pise "play again?" STRASNO!!! pomagajte!! :rocket:
 
Nije strashno

Pozdrav
Nije strashno nego ti u registriju obrisan serijski broj
kako ne pitaj !!!!!!!
 
DreamKeepeR je napisao(la):
Prvo da napomenem da pri pisanju ovog posta nisam bio pod uticajem opojnih sredstava:beat:D
e sad ovako..kad krenem da igram skirmish..sve super ide..krenem da gradim supply centar i posle 50-60sec igranja..sve explodira..i lepo mi pise "You have been defeted" i tako svako put..ili kad neku kampanju igram predjem misiju prvu..i pise mi ona statistika..i sad bi dole trebalo da postoji "continue" ali umesto toga meni pise "play again?" STRASNO!!! pomagajte!! :rocket:

Verovatno si prekopirao igru od nekog ili si startovo iz drugog operativnog sistema.Npr. ja sam instalirao u 98-ici a to shto si ti naveo
mi radi u XP-u.Kao shto je koliga napisao,igra verovatno upisuje nekakve
gluposti u redzistri.
 
huh..

znaci to li je :) tacno tako..prekopirao sam igru od druga koji ima xp a ja 98 :) sumljam da to moze nekako da se ispravi? :)
 
Moze taj drug da ti eksportuje registry granu iz regedita, pa da je ti posle uvezes. Nalazi se u HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Generals.
 
Dandy je napisao(la):
Moze taj drug da ti eksportuje registry granu iz regedita, pa da je ti posle uvezes. Nalazi se u HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Generals.

To kod mene ne pali.Znachi,u 98-ici je instaliran i exportovan fajl,a ubachen u Xp,i netje da radi.Gledao sam da li je ubachen u redzistri,i jeste bio. Ne znam u chemu je shtos.
 
Nazad
Vrh Dno