Šta je novo?

C&C general i mreza

link2rage

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2004
Poruke
408
Poena
620
Koja je sema sa ovom igrom naime kad igram prvi deo u mrezi sa 6 igraca retko se desi da izgubi sinhronizaciju, obican zero hour zna da secka kao lud kad igramo, Dok ovaj zadnji dodatak zero reborn kad krene malo vise vojske na mene izlece u windows. Kad je manji broj igraca tu i tamo moze da se desi da i da uspeesno pobedimo komp. ali opet sa strasnim seckanjem. E sad do cega je problem. 1. zero reborn je bagovit pa zbog toga izbacuje, 2. Spore su mi mrezne 100mb, 3. Hub mi nije dobar, 4. razlicite masine (celeroni i amd xp). ili je nesto peto u pitanju
 
Najverovatnije je zato sto je izbagovan! Multiplayer je jako slabo odradjen. To je delimicno popravljeno verzijom 1.02 ali opet zeza. Da bi radio super (sa max brojem igraca) moras imati maltene idealne uslove!
 
spor lan?
100mbit?

ja igram na netu sa 64k opusteno 4v4, doduse Zero Hour

pre bih rekao da su ti celeroni problem, i memorija...
 
Reko sam ti da nije problem zero hour reborn patch
 
Poslednja izmena:
I ja sam ovo primetio... Mislim da je to boljka C&C serijala uopste.
Sa drugom sam igrao 2v4 protiv CPU igraca i uvek je bio strasno spor. Red Alert 2, Yuri's Revenge, Generals, Zero Hour, Reborn... ma svi. Ja sam mislio da je to zbog toga sto igramo sa CPU igracima,
 
Evo izašao 1.07 patch. Vjerovatno davno, ali eto ja sam tek sada odlučio da se posvetim ovoj igrici. Htio sam pitati da li ovaj patch radi i da li sam u LAN-u nadje hostove ili ih moram ukucati sam?

ps. ja još insam čuo da sjecka generals. U nas je univerzitetska mreža ethernet 100mbit. A ima svakakvih krntija. Biti će da je to što igrate protiv CPU, a e protiv human.
 
Poslednja izmena od urednika:
||NeX|| je napisao(la):
Evo izašao 1.07 patch. Vjerovatno davno, ali eto ja sam tek sada odlučio da se posvetim ovoj igrici. Htio sam pitati da li ovaj patch radi i da li sam u LAN-u nadje hostove ili ih moram ukucati sam?

ps. ja još insam čuo da sjecka generals. U nas je univerzitetska mreža ethernet 100mbit. A ima svakakvih krntija. Biti će da je to što igrate protiv CPU, a e protiv human.
Problem sa sinhronizacijom je karakteristican za ceo Generals serijal (neka verzija ima vece, neka manje probleme, ali ih sve imaju :().
Sto rece nex potrebni su skoro idealni uslovi, a to se desava i u human vs human i u human vs PC multiplay-u ;)
Poenta: potreban je brz CPU, dosta memorije i brz lan, jer cim naidje neka zahtevnija scena sa dosta jedinica/objekata ako je masina "spora", pa pocne da secka pri renderovanju, da swap-uje ili dodje do zastoja na mrezi doci ce do pucanja sinhronizacije :(
Ja bih pre rekao da je prag tolerancije za sinhronizaciju isuvise visoko postavljen, pa je jedino resenje ako se javlja taj problem igranje sa manje protivnika ili ogranicavanje max broja jedinica :(
 
Nazad
Vrh Dno