Šta je novo?

Black Death

Necr00visioN

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruke
301
Poena
169
Iznad grada na severoistoku americke obale iznenada se nadvio gust, crni, oblak dima. Misterizoni kovitlac ovog crnog dima ulazi u zgrade i inficira svakoga sa kim dodje u kontakt. Nova bolest se brzo siri i grad pretvara u mesto puno bolesnih ljudi, mutiranih stvorenja i td., bla bla bla.
I eto tako posle malog uvoda, najavljena je jos jedana biohazard fps igra koja se zove Black Death. Igru radi tim koji je radio Cold Fear. Po ovom game playu, barem meni ne izgleda bas uverljivio, mada ne mora da znaci, mozda i ispadne na kraju dobra posto izlazi tek sledece godine. Ovaj demo moze da se downloaduje ko zeli da proba.

 
Poslednja izmena:
Ima demo, 346.45 MB, saj da ga testiram.
 
Cold Fear je bas bio solidan, ovo ipak ne moze da zameni tu atmosferu koju je pravio ledeni Arktik... Mada prvo demo da vidim kako izgleda:)
 
Ovo mu cak i ne dodje kao demo, vec vise kao prototip da comunity kaze sta im se svidja i sta ne. Meni se cini da uz nekih godinu dana peglanja igre ovo moze da bude solidno. Nije los fazon kombinovanja i pravljenja napitaka, tj. antidotova sa kojima rokas zombije ili sta su vec. Ima demo svojih momenata horora, pogotovo sa maskom na pocetku, ali opet mnogo toga fali sto bi duzim razvojem moglo da se pokrije...
 
Мени овај гејмплеј делује примамљиво. Недостаје ми неки survival ФПС, све што треба јесу мутанти, шотка, и спуки атмосфера. Не може да омане, надам се.
 
wooow, đasvi mi se za sada!!! :) Meni ovo iskreno izgleda mnogo primamljivije od "Dead island-a"...
 
I meni. U DI mi sve nesto jako brzo, kao da je u pitanju Quake a ne survival game.
 
I meni. U DI mi sve nesto jako brzo, kao da je u pitanju Quake a ne survival game.

Da... Osim toga previše ima melee borbe za moj ukus, ali opet to i ne bi bio toliki problem da sam melee fajt ne izgleda drveno nekako.

Ovo što sam do sad video u BD-u mi deluje jako atmosferično + ovaj random crni oblak koji se pojavljuje :)
 
Video ili probao? :D I ovde ti je melee prevashodan na pocetku kada se branis dok ti je vidljivost smanjena sa maskom i to je i jedino atmosfericno, posle toga borba je bezveze i jedino sto je interesantno su kombinacije napitaka, ali i to je relativno bezveze. Dead Island je igra sa produkcijom i kvalitetom, ovo je internal zezancija tima koji zeli da pokusa nesto sto mu comunity kaze. Uostalom probaj ovaj "demo" i videces na sta mislim...
 
Planirao sam večeras da skinem.

Slažem se sa tim da na DI radi iskusan tim sa mnogo parica ali mi se ono što sam video, do sada, nije svidelo. Mnogo mi nasumično deluje makljanje onim motkama i letvama sa ekserima... Zbog toga mi se nije svideo ni L4d 2.
 
Meni je realizacija losa. Osecaj pri napucavanju je los, a i neprijatelji su previse predvidivi, jednolicni i neizazovni. Igra je prava on rails pucacina koja kao da je radjena za iPhone, ali ima neki (neiskorisceni) horor potencijal i neke interesantne fore sa iznenadnim atmosferskim promenama. :)
 
Planirao sam večeras da skinem.

Slažem se sa tim da na DI radi iskusan tim sa mnogo parica ali mi se ono što sam video, do sada, nije svidelo. Mnogo mi nasumično deluje makljanje onim motkama i letvama sa ekserima... Zbog toga mi se nije svideo ni L4d 2.

Pa ono, poenta DI je fokusiranje na melee borbu, jer kako rece onaj njihov dizajner, ipak je to turisticko ostrvo sa veoma malo oruzja na njemu, a L4D je hardcore pucacina sa najezdama zombija i nema slicnosti sa DI.
 
Poredio sam melee deo sa L4D2 obzirom da se mnogo više koristi u dvojci. Kako god, mislim da je to lični ukus, tj. prijatnije mi je da razbijam zombi lobanje šotkom nego da ih seckam parčetom stakla... :whip:
 
Iznad grada na severoistoku americke obale iznenada se nadvio gust, crni, oblak dima. Misterizoni kovitlac ovog crnog dima ulazi u zgrade i inficira svakoga sa kim dodje u kontakt. Nova bolest se brzo siri i grad pretvara u mesto puno bolesnih ljudi, mutiranih stvorenja i td., bla bla bla.
I eto tako posle malog uvoda, najavljena je jos jedana biohazard fps igra koja se zove Black Death. Igru radi tim koji je radio Cold Fear. Po ovom game playu, barem meni ne izgleda bas uverljivio, mada ne mora da znaci, mozda i ispadne na kraju dobra posto izlazi tek sledece godine. Ovaj demo moze da se downloaduje ko zeli da proba.



The mist...
 

Da, da, ima slicnosti, ovo bi mogao da bude 2 deo filma prikazan kao video igra :), jos kad bi stavili i soundtrack iz filma bilo bi "full". Mada ovo je samo neka test verzija, ovde moze da se ubaci jos mnogo toga sto bi igru cinilo zanimljivijom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno