Šta je novo?

Bike Mania (Flash igrica)

lol, primetio sam :)

I, rodjache, svaka tebi chast za 6:28, ali nisam siguran da smo igrali istu igru..
Igram vetj 24 minuta, i bash sam se zaglavio :)

edit: gotovo, 28:18 :D
 
Poslednja izmena:
Pa igra je ta koju sam linkovao. :) Ne brini, nije mi prvi put da je igram. Prvi put sam je video pre mozda godinu dana (give or take), pa se slucajno setih opet i resih da se podsetim. Kad sam prvi put igrao nisam ni mogao da stignem do kraja. A ortak sa faxa je jos ludji. Njegovo vreme je bilo nekih 5 minuta pre bar 6 meseci!

BTW, 6:12 mi je novo vreme. Cak sam uspeo i da se upisem (93. Aca Diablo 7104)... prvi put u zivotu. :)

Poz
 
Poslednja izmena:
Lol, brate, svaka ti chast kad si godinu dana slushao ovu muziku :))))
Elem, 21:15, poboljshanje!! :D
 
Ma uglavnom sam igrao na faxu za vreme pauza i tamo nisam imao zvuka, tako da je bilo opusteno. :) Nego ovde hocu da slusam mp3 dok igram pa me nervira sto nema opcije da se iskljuce i muzika i zvuk (a ne samo zvuk). Elem, zadnjih par dana sam malko bolestan i ne izlazim nigde, pa mi dosadno i setim se bike manije. :)

A da... nikakve rezultate necete postici ako nesto skidate sa neta dok istovremeno igrate ovo. U tom slucaju igra je usporena dok vreme tece normalno.
 
da ste vi meni zivi i zdravi koliko, sam ja zivaca pogubio na jednoj vrlo slicnoj (i jos zaraznijoj) igrici za moj mobilni sa Win 2003 platformom - Trial chalenge :)

ovo sam probao, i znajuci da je zarazna samo da znate - ne hvala :d
 
Igrao sam pre 4-5 godina slicnu u full screen-u, sa mnogo vecim motoristom, eh da bar znam kako se zvala....

Ovo je sekta!
 
igrica je bolesno zarazna,stvarnio niste normalni,lego sam u 4 sinoc,jedva dodjoh na posao:(
 
Ekstra igrica. Malo me podseca na BMX simulator sa C64, uz kojeg sam proveo stotine sati svog zivota.
 
Narode, jel govorite o Bajk Maniji ili Elastomaniji? :)
 
Ma znam za dvojku, a ima i verzija po ledu. Samo meni je kec najbolji. :)
 
Nazad
Vrh Dno