Šta je novo?

BF1942 problem!!!

Ser_Zile

Čuven
Učlanjen(a)
23.06.2002
Poruke
2,313
Poena
679
Kad pokrecem igru desi se sledece cimne se crni ekran i vrati se u win , ovo mi se desilo i sa demo-om ali sam mislio da je zbog demoa ali ipak sad vidim da nesto na mojoj masini nestima :( . Pitanje sta ?

Pogledajte attach , u tom log fajlu koji igra kreira pominje se dole neki "Invalid videomode specified" , kako to da resim ?
 
Resio sam problem donekle i ocajan sam :(
Negde procitah da se preporucuje da se igra igra u 60 Hz , i posto imam WinXP ja zakljucam rezoluciju 800x600 na 60Hz(do sad je bilo 85 i zato nije htela igra da se pokrene) i sad mogu da upadnem u igru i igram je u 60Hz ali oci ispadaju .
E sad ima li neko ideju kako da OVO resim ...
Koje osvezavanje i rezolucija su vama u glavnom meniju kad pokrenete igru ?
 
Ja sam resio isti problem iskljucivanjem refresh rate fix-a. To sam procitao na nekom drugom forumu. Inace kombinacija je AXP1700+, GF4Ti4400 i WinXP.
 
Da mogu ga iskljuciti ali kad pokrenem neki OpenGL sta onda samo 60Hz , znam da su sa SP1XP ispravili problem sa Ditect3d aplikacijama ali ipak ...
 
E pa ne moze i jare i pare! :) Sto volim ove narodne umotvorine!:cool:
 
Ipak nece bez refresh rate fix-a ni da udje u igru :( . Znaci moram da zakljucam 800x600@60Hz i tek onda upadam , ali nema sanse da ovako igram duze od 3 min :(
 
Nazad
Vrh Dno