Šta je novo?

Best of 2004 po izboru ActionTrip-a!

Igra godine: World of Warcraft
RPG: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Action: HL2
Strategy: Rome: Total War
MMOG: World of Warcraft
Sports: Need For Speed Underground 2
Management: Sid Meier's Pirates!
Expansion: Call of Duty: United Offensive
Babe: http://www.actiontrip.com/rei/scr.phtml?cat=f&pic=bestof200410

Pirati? Vampire? WoW koji jos skoro niko nije igrao? ... Babe je ok :)
 
Ma ovi "nasi" dobijaju se kao preview, pa zato mogu unapred da ocene :)
 
Poslednja izmena:
Babe je stvarno ok :)

A sto se igara tice, koliko kod se ne slagao, to je u skladu sa vecinom ocena koje su dobijale tokom godine.
WoW jeste pomalo sumnjivo, ali Pirati i Vampiri nisu nezasluzeno tu.
 
Mene ne zanim WoW. Nego, gde moze se proba ova babe? :d
 
shtaps je napisao(la):
Igra godine: World of Warcraft
RPG: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Action: HL2
Strategy: Rome: Total War
MMOG: World of Warcraft
Sports: Need For Speed Underground 2
Management: Sid Meier's Pirates!
Expansion: Call of Duty: United Offensive
Babe: http://www.actiontrip.com/rei/scr.phtml?cat=f&pic=bestof200410

Pirati? Vampire? WoW koji jos skoro niko nije igrao? ... Babe je ok :)
wow koji niko sa bencha nije igrao jer "nema ove i one pixel shadere, novi d3/hl2 engine, ovakva osvetljavanja, bla bla truc truc i sl"
ko je probao, zna da je to sigurno najbolja igra godine
 
Verujem, jedva cekam da ga probam, ali pitam se koliko je ljudi igralo wow do sada...
 
shtaps je napisao(la):
Verujem, jedva cekam da ga probam, ali pitam se koliko je ljudi igralo wow do sada...

pa ovde malo njih jer jos uvek nema evropskog servera, tako da kad bude dignut igrace se WoW samo tako....
 
Hm, pod sports su napisali NFSU2 koji pritom nema veza sa sportom, a nedaj bože PES da se negde spominje. Ako su to radili Ameri i ako kod njih fudbala aka soker nije toliko zastupljen, to nije razlog da se prepozna kvalitet... zar ne?
 
shtaps je napisao(la):
Verujem, jedva cekam da ga probam, ali pitam se koliko je ljudi igralo wow do sada...
ja jesam, i to za vreme us open bete, i jednog dana sam ga igrao skoro 10 sati, toliko o zaraznosti i tome koliko je igra dobra. Sveukupno uz hl2 i d3 sam proveo 10 sati :) iako sam npr hl1 ceo preshao 2 puta,i naravno igrao i prelazio sve stare dumove, q1,q2 i slichne igre.
 
Bane® je napisao(la):
Hm, pod sports su napisali NFSU2 koji pritom nema veza sa sportom, a nedaj bože PES da se negde spominje. Ako su to radili Ameri i ako kod njih fudbala aka soker nije toliko zastupljen, to nije razlog da se prepozna kvalitet... zar ne?

PES definitivno manje lici na sport, ako igracu treba 10 sekundi da u punom sprintu pretrci pola terena (i to do 16-erca, ne do kraja igralista).
 
LOL :d a u NFSU2 igracu treba 10 sec da sedne u auto od 20k evra =))))
 
ali ti i poluvreme traje 5 min, te je to na neki proporcionalno pravoj tekmi
 
Nazad
Vrh Dno