Šta je novo?

Besiege (nova zanimljiva igra)

mihailo998

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2014
Poruke
570
Poena
70
Besiege je jos uvek u alpha verziji. Cilj igre je napraViti funkcionalno vozilo koje ce unistavati utvrdjenja. Po meni igra obecava:D

maxresdefault.jpg



30 Neverovatnih masina napravljenih u Besigeu


Besiege is a physics based building game in which you construct medieval siege engines and lay waste to immense fortresses and peaceful hamlets. Build a machine which can crush windmills, wipe out battalions of brave soldiers and transport valuable resources, defending your creation against cannons, archers and whatever else the desperate enemies have at their disposal. Create a trundling behemoth, or take clumsily to the skies, and cause carnage in fully destructible environments. Ultimately, you must conquer every Kingdom by crippling their castles and killing their men and livestock, in as creative or clinical a manner as possible!
:D
 
Poslednja izmena:
Ukoliko neko ne moze da nadje igru nek mi se javi na pm i poslacu mu link.
 
Au skino igru probao i shavtio da treba puno vestina. Cini se lako ali uopste nije. Do sad nisam napravio nijednu ozbiljniju masinu. Sve je to smesno u odnpsu na gore linkovanih 30 masina.

Ali sve u svemu svakom preporucujem da proba i naravno da okaci svoju masinu:D Da vidimo i mi ostali to remek delo. Ja kacim cim napraviom nesto vredno pomena...:D
 
Jel igra neko ovo? Moze li neko da pojasni kako se uospte sklapaju masine, kako funkcionise igra i kakve ti vestine trebaju?
 
Skineš, probaš, ako ti se svidi kupiš :D
 
 
Nazad
Vrh Dno