Šta je novo?

Benchmark GOTY 2011: Najbolja sportska igra (uključujući vožnje)

Benchmark GOTY 2011: Najbolje sportske igre (uključujući vožnje)

  • NBA 2k12

    Glasovi: 23 25.0%
  • Forza Motorsport 4

    Glasovi: 8 8.7%
  • FIFA 2012

    Glasovi: 23 25.0%
  • DiRT 3

    Glasovi: 25 27.2%
  • Top Spin 4

    Glasovi: 3 3.3%
  • F1 2011

    Glasovi: 10 10.9%

  • Ukupno glasača
    92
  • Anketa je zatvorena .

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Nadam se da zbog spajanja zanrova (ipak, voznje su vrsta sporta) necete da me spalite na lomaci. :)
 
Poslednja izmena:
Hocemo...ubacio si retardirani Top Spin a nisi stavio PES2012...od svih anketa ova jedino nije merodavna...
 
juju, nema PESa...lomaca:D
 
PA šta će ti dva fudbala, ima već jedan koji je bolji :D
 
Vi sto glasate za Dirt 3 mi niste jasni. Pa to je ubedljivo najgora igra sa celog spiska...

Vidim ja da je Ken Blok mentalitet itekako prisutan u Srbiji.
 
Ken Blok je car :D
 
+1 za Fifu
Samo sam nju i probao od ponuđenih :d
 
nema PES ??
 
Ne bi glasao niko :p
 
Ne znam,trke su trke,jer mislim da pored sportskih koje najvise uglavnom igram,ne mogu da izaberem trku.
Tezak izbor NBA 2K12 ili Fifa 12,glas ipak ide NBA,koji je savrsen za igru,po meni.
Fifa takodje zasluzuje prvo mesto,ima sve sto je dan dobar fudbal moze da sadrzi.
 
Onog momenta kada NBA2K bude imao Evroliga mod sa sve Partizanom ima da pobedi na izboru za sportsku igru sa 90% i vise glasova :D
 
...inace dok je Zvezda bila u PES-u on je bio prodavaniji i bolji od FIFE :)
 
Fifa u svakom slucaju... Vec duze vreme ne pratim NBA, vise me ne privlaci toliko a isti slucaj je i sa NBA2k12. Ne sumnjam da je odlicna igra ali moj glas ide Fifi, jer pre svega nisam ocekivao da mogu nesto znacajnije da napreduju posle proslogodisnje verzije ali oni su ipak uspeli!
 
F1 2011, toliko sati provedenih sa ortakom u split screenu... pogotovo posle 1.02 patcha
 
Glasam za FIFA 12 :D razmisljao sam izmedju top spina i fife ali ipak fifa je fifa :D
 
Onog momenta kada NBA2K bude imao Evroliga mod sa sve Partizanom ima da pobedi na izboru za sportsku igru sa 90% i vise glasova :D

Upravo tako ;)
Evo ne mora cak da bude ni Partizana ni kompletne Evrolige , mogu makar kao DLC da ubace nekoliko evropskih timova (recimo CSKA, Panathinaikos, Barsu, Real, Makabi i Montepaski recimo)
 
FIFA 12 - od zlatnog doba PES-a, nisam ovoliko igrao neku simulaciju fudbala :)
 
Fifa sigurno.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
ovo je odjeljak za pc igre...?
kad je forza motosport izasao za pc?
 
Ajao liste igara, da se prekrstim nogom :p... Pa jos DIRT3 najvise glasova:wall:
 
Nazad
Vrh Dno