Šta je novo?

Battlefield 2

proki

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
703
Poena
619
Da li ima neka fora za lakse manevrisanje helikopterom i avionom, pogotovu za avion. Mape su male i zacas preletis mapu.
:wall: Doduse ja igram preko tastature???
 
Ma znam ja za tu temu, ali je predugacka mislio sam da skratim muke i citanje,ali ok hvala na trudu. Nema mi druge!
 
Povecaj sens u kontrolama za letelice :)
 
Znas kako... jedino ti mozes znati odgovor na svoje pitanje. Imas editor za kontrole, namesti ih kako ti najbolje leze. Fore ne postoje, treba imati prethodno iskustvo steceno letackim simulacijama ako zelis biti bolji pilot i samim tim lakse manevrisati. Kada to upoznas letenje ce ti postati iz muke i nerviranja - umetnost, uzivanje, dozivljaj.
 
HVala sredio sam malo sa sensom i pitchom
 
Pri letenju na misu i tastaturi,bitno ti je iskustvo.Znaci racunaj da ces se u pocetku par puta skrsiti u brda,da ce te svaki iole iskusniji pilot skidati bez problema,da ce se AA izivljavati nad tobom.......Znaci najbolje ti je da igras malo singleplayer cisto da naucis odrzavanje u vazduhu i manevrisanje i da nadjes komande koje ti odgovaraju.Kad to savladas borba u vazduhu i gadjanje ciljeva na zemlji ce se brzo nauciti.Onda predjes na MP i tu brzo stices pravo iskustvo.
 
Ako ti nesto znaci, ja sam za helis odvrnuo sve na max, pa sam tako i ucio i naucio. U avione ne ulazim nesto preterano, vise volim helise. Pozz :wave:
 
Fora

Nema fore ... samo talenat i puno vezbe ... cak bih posumnjao u talenat ali posle 150 sati voznje vidis da je talenat sve :smoke: :D :D

Mislim ja nisam neki vozac ali znam koji jesu ... znaci za istu kolicinu sati razlika je u talentu ;)
 
Nazad
Vrh Dno