Šta je novo?

Battlefield 2 problem

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,282
Poena
1,425
Da li iko zna u cemu je problem. Instalirao igru, poslednji pac i posle nekog kraceg vremena u igri me izbaci i dobijem poruku sa slike?
 

Prilozi

  • bf2 problem.jpg
    bf2 problem.jpg
    147.3 KB · Pregleda: 97
Probao sam druze i preko manualnog updatea i preko onog pb setup programa i uvek isto. Izgleda je nesto drugo u pitanju. Ako znas pisi; Hvala u svakom slucaju na trudu :wave:
 
Probaj da reinstaliraš igru zajedno sa patch-em.
Bio je problem sa jednim od prethodnih patch-eva da ne odradi uvek sve kako treba i neki od fajlova bude oštećen.
 
Evo posle dugo vremena da neotvaram novu temu sa istim naslovom...Naime opet imam problema, presao sam na 8800gts i u igrici imam neke artifakte (senke mi lete po mapi kako se pomeram, ali samo na otvorenom). U pitanju je 8800gts i drajveri za XP (ne Vista). Probao sam zadnje dve verzije drajvera (i ovu od danas) i opet isto. Da li ima neko slicnih problema sa tom kombinacijom g80 i XP?

Sreca pa sam sliku stavio :D
 

Prilozi

  • BF2a 2007-09-28 22-51-16-37.jpg
    BF2a 2007-09-28 22-51-16-37.jpg
    151 KB · Pregleda: 56
Poslednja izmena:
Ona poruka o kicku zbog PB-a se desava zato sto ti je .exe fajl koji pokrece igru izmenjen.

Vec je poceo da " Cheat-uje " cccccc :d:d:d a cudi se za " artefakte " :p:p

p.s. izgleda da ti " blizina kaćke petlje " pravi probleme :d
 
Poslednja izmena:
na kom serveru igras? mogli bi da se okupimo pa da raspalimo!
 
Evo posle dugo vremena da neotvaram novu temu sa istim naslovom...Naime opet imam problema, presao sam na 8800gts i u igrici imam neke artifakte (senke mi lete po mapi kako se pomeram, ali samo na otvorenom). U pitanju je 8800gts i drajveri za XP (ne Vista). Probao sam zadnje dve verzije drajvera (i ovu od danas) i opet isto. Da li ima neko slicnih problema sa tom kombinacijom g80 i XP?

Sreca pa sam sliku stavio :D

Imam slicnih problema od kako sam presao sa 6800 serije na 7900GTO,
driveri su mi 94.24 iskreno mislim da mi je do njih problem, ali me je mrzelo da se bakcem sa tim.
Inace u ostalim igrama nemam nikakvih problema.
Poz.
 
Nazad
Vrh Dno