Šta je novo?

BattleBit Remastered

Kurttrasel

Cenjen
Učlanjen(a)
07.01.2018
Poruke
1,076
Poena
165
Neverovatno zabavan Low Poly, Hardcore FPS.

Nikada nisam igrao igru koja sadrzi toliko elemenata razlicitih poznatih FPS-ova.
-Masivnost Battlefield-a i Hell Let Lose-a. Serveri idu i do 250 igraca.
-Hardcore poceca na Insurgency, pomenuti HLL, Rising Storm i ostale.
-Kretanje je fluidno kao u Call of Duty-u bez ikakvih penala sto je osvezenje u HC okruzenju.
-Levolution momenti kao u Battlefield 4, dakle svi objekti su podlozni prvo ostecenju pa i sravnjivanju sa zemljom.
-Jedan od Gadget-a je macola koja moze da se iskoristi za pravljenje prolaza na zidovima, ogradama sto poceca na R6Siege. Inace ima samo par Gadget-a taman da ne odvlaci puno paznju.
-Mogucnost gradnje barikada i zaklona kao u HLL-u i BFV
-Vozila
-Kostumizacija oruzija i loadout-a

I sve je lepo ukomponovano striktno u cilju zabave a ne nekog wow i cool efekta.
Ono sto me je na prvu loptu jedino odbijalo od igre, Low Poly stil, se na kraju ispostavilo kao mozda i najveca prednost ove igre jer se pokazalo kao veliko rasterecenje za mozak u odnosu na popularne igre sa 1000 detalja.
Igra je teska 1.5GB i od potpunog neznanja da igra postoji do odlicne zabave vas deli 6 minuta.

Uskoro ce izaci u Early Access na Steam-u a do tada moze da se igra besplatno.

 
Ja skinuo pre par dana kad sam video temu, ali su serveri offline narednih mesec dana, makar je meni bio taj countdown.
Probao sam neki shooting range. Na prvu mi pucanje i kretanje deluje odlično. Responzivno, fluidno, brzo. Podseća na battlefield samo možda za nijansu "brže"
 
Sledeci play test ce biti za mesec dana. Jedva cekam da udje u early access ovo sa play testovima po 2-3 dana je mucenje.
Igrao sam aktivno 3 pucacine i vise njih povremeno dok nisam probao BBR sada ne igram ni jednu.
 
Sutra u 17h krece poslednji play test i trajace 2 dana.
Play test ce biti free to play.
 
igra li uopste ko ovo? danas je test u 15:30....testovi su trenutno free za sve a kada igra udje u EA vise nece biti. ako posaljete donaciju od 15e preko patreona dobijate kljuc za igru kada ista udje u EA i moci ce da je igra samo onaj ko poseduje kupljenu igru ili je donirao (dodje mu na isto).
discord server https://discord.gg/battlebit
 
igra se poajvila ako ikoga uopste interesuje :)
 
Konacno. Igrao sinoc i danas i odlicna je. Unikatno iskustvo skroz. Odlican blend hardkora i kezuala.
 
Igra je cista desetka. Moja preporuka.

image.png[@


image.png


gjx1b.jpg
 
image.png
 
Nazad
Vrh Dno