Šta je novo?

Banishers: Ghosts of New Eden

Mozda ovo bude nesto bas dobro i pored ovih lozackih borbi... Posle Forspoken i Immortals of Aveum sumnjicav sam na sve sto izgleda previse dobro da bo bilo istinito :p

 
Forspoken i Immortals of Aveum imaju dobar "kalup", ali totalno promasene mnoge stvari... Neko ce ubosti sa ovom formulom igre
 
Iskreno se nadama jer meni je ok da borbe budu lozacke ali da nisu prelagane narocito sa malo jacim protivnicima, pod uslovom da sve ostalo ima malo dubine, da mora malo da se mucne glavom, neke skrivene deonice, neki misteriozni izazovi koji nemaju veza sa glavnom pricom kao na primeru Witcher 3 FF:06:B5.
 
^
Meni je igra jos prosle godine sa onim trejlerom odmah zapala za oko...
Ne ocekujem neki vatromet, ali solidan AA naslov. Sudeci po gejmplej trejleru deluje kao GoW klon, ali ostaje upitno koliko ce prica moci da povuce ostatak igre.
 
Izašlo, nigde nikog?! :sneaky:
Travolta Legends GIF by Pixel Bandits

OpenCritic - ocena
 
Forspoken riba, sa plačljivim partnerom :p Delovao kao neki BAJA na početku, kad on ceo uvod u igri place... :LOL: Ostalo deluje pristojno...
 
igram ja to vec danima, kacio sam u screenshots temi vec...... meni je skroz OK.... lepa igrica :)
 
Meni je bas OK igra, ali skroz, odigram je malo u naletima po sat, sat i po, i lagano prelazim, njuskam svaki kutak u okolini da vidim sta cu skriveno pronaci .... :D
 
Meni je bas OK igra, ali skroz, odigram je malo u naletima po sat, sat i po, i lagano prelazim, njuskam svaki kutak u okolini da vidim sta cu skriveno pronaci .... :D
Igra jednostavno ne uvlaci u svoj svet, kretanje je nekako drveno...Mnogo istih neprijatelja i misija, duhovi nisu ono sto bi trebalo da budu. Moze da se igra, naravno - ali javlja mi se osecaj umora i nekako te vremenom smara. Nisam je jos pustio, veceras joj je poslednja sansa. Ako nakon BEAST se nesto ne promeni, dosta joj paznje poklonjeno ;)
 
Uf, kakav disappointment kada je ova igra u pitanju.
Krenuo sam da igram, jer mi je Vampyr jedna od omiljenih igara, ali nakon 30+ sati, definitivno dižem ruke, za sada, od Banishersa.
Koliko je obećavala na početku, toliko mi je postajala dosadnija što sam više igrao.
Combat je clunky, drven, blago rečeno osrednji, exploration na istu foru, mapa konfuzna, kompas više odmaže nego što čini neku korist.
Grafika je prelepa, svet takođe, ali šta vredi kad je nekako isprazan i osim znakova pitanja, u njemu nema šta za raditi, a i ti point of interest se manje-više ponavljaju.
Sporedne misije jesu dobre, ali opet i one vremenom zamore, jer su na isti kalup, a ima ih baš dosta.
Dosadna igra, nemam neku bolju reč da je opišem. Nešto nedostaje, da bi držala pažnju.

Na sve to, s obzirom da su neophodna bar dva prelaza da bi video kompletnu priču, malo mi je diskutabilna odluka da ne postoji neki new game + da bar ne moram sve ponovo da skupljam, levelujem, upgradeujem.
Možda i završim, nekada, ali trenutno nema šanse za tako nešto.
 
Nazad
Vrh Dno