Šta je novo?

Backend connection problem - Logitech MX Keys

Jocke

Cenjen
Učlanjen(a)
29.11.2013
Poruke
5
Poena
152
Pozdrav svima! Nedavno sam kupio Logitch MX Keys s tastaturu i od samog početka korišćenja imam problem sa njihovim Logi options plus softverom. Kada ga pokrenem pokazuje poruku "Backend connection problem - click here to launch backend". Naravno, kada kliknem opet se dešava isto i tako u nedogled. Neka rešenja kao što je promena regiona na US koja sam nalazio na stranim forumima meni nisu pomogla. Inače, radi se o desktopu sa Z170 čipsetom na matičnoj i i5 6600 procesorom na Windows 11. Ovo naglašavam zato što sam tastaturu probao i na drugom, novijem računaru na kom je Ryzen i tamo je program radio normalno. Pisao sam i Logitech podršci i dobio odgovore u vidu beskorisnih generičkih poruka. Da li je neko imao sličan problem i kako je uspeo da ga reši a da rešenje nije kupovina novog kompjutera sa Ryzenom? :)
 
mozda je i neki problem izmedju softvera i windowsa 11 koji je instaliran na nepodrzan hardware (samim tim je modifikovan). ako ti sve radi mislim da je glupo da sada instaliras windows 10 da bi probao tamo da li je isti problem
 
Jel ti miš radi ovako out of the box? Ako nemaš nekih posebnih prohteva i podešavanja, poveži direkt i uživaj
Radi miš, problem i nije u njemu nego što ne mogu da podesim tastaturu da radi kako mi treba.
mozda je i neki problem izmedju softvera i windowsa 11 koji je instaliran na nepodrzan hardware (samim tim je modifikovan). ako ti sve radi mislim da je glupo da sada instaliras windows 10 da bi probao tamo da li je isti problem
Možda, i meni je to padalo na pamet ali ko će ga znati gde da kopam po windowsu da bih rešio problem. Možda instaliram windows 10 na rezervnom ssd-u čisto da vidim da li je do toga.
 
Nazad
Vrh Dno