Šta je novo?

ATi & HL2

Gidra85

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,847
Poena
650
Posto sam kupio ATi-jevu karticu 9600XT, dobio sam kupon sa serijskim brojem za Half Life2. Otisao sam na ineternet adresu koja je napisana na kuponu radi detaljnijeg objasnjenja o sistemu preuzimanja besplatne kopije HL2. I na toj adresi treba prvo da se registruje, da se salju neke slike kupona, onda valjda slika brand-a mog ATi-ja itd. Sve je to ok, ali pored svih klasicnih informacija kod registracije (ime, prezime, country...)
Znaci ima i informacija i za drzavu ali nema nase. Sta da radim? Kako da narucim HL2 kada bude izasao kada nas nema?


POZ cheers
 
Posto se Exxtreme hvali da je sa Valveom potpisao ugovor u vezi sa HL1(pitanje je koliko je to istina),oni bi trebali da kada dodjes sa tim kuponom kod njih daju HL2 cim dodje do njih(mada licno ne verujem da ce to uraditi).
 
A sta cemo sa zahtevom da se posalje fotokopija racuna sa zaokruzenim proizvodom kod ovlascenog prodavca ???
 
Da li je moguce da niko nema ideju kako bi moglo da se izvede ova "operacija"



POZ cheers
 
Probao sam da pisem ATI-ju , ali slaba vajda .
U vezi sa HL2 upucuju na telefon a bas mi se i ne zove .
A sto je najbolje , na Asus-ovom sajtu smo na naslovnoj strani posred !
Videcemo...
 
I hoće li se nešto dešavati sa ovim kuponima? Šta će da bude kada se HL2 konačno pojavi? Hoće li nam ovi kuponi važiti?
 
Imam tip da bi trebalo izabrati bilo koju zemlju , ionako jedina opcija na koju racunam je D/L cele igre preko neta .
Koliko sam shvatio , varijanta sa njihovim slanjem paketa ovamo i ako stigne kostace handling&shipment a verovatno ce i carina biti naplacena .
Ako ima neko pametniji nek' zbori :mrgreen:

Pozdrav , Misa...:boom:
 
Update :
Upravo sam prosao celu peripetiju (Internet deo) , pa ce valjda da upali cheers

Internet deo :
- Primetili ste da ima 4 reda za adresu ?
E pa tu sam "umuvao" ulicu i broj, postanski fah,grad i najzad Serbia !
- Posto nece da primi submit bez zemlje , odaberite neku (ja sam uzeo Bosnia &...) , STATE ne dirajte

SUBMIT (naravno uneli ste prethodno i Activation Key Code i ostale licne podatke )

- Dobijate stranu gde su slozeni vasi podaci zajedno sa ostalim potrebnim koracima , i dugme PRINT CONFIRMATION
Pritiskom na to dugme , gle cuda saljete ovaj dokument na stampac .

Manuelni deo :)

- U daljem objasnjenju postupaka videcete da je potrebno :

1. Fotokopija HL2 kupona na kojoj se **vidi aktivacioni kod**
2. **Isecen deo od kutije** kartice na kom se nalazi bar-kod ili pun naziv proizvoda (nikako fotokopije)
3. Fotokopija racuna prodavca sa **zaokruzenim ATI proizvodom**
4. Dokument koji ste upravo stampali **potpisan**

Sve to posaljete na adresu u STEP 3 (Kanada...)

Posto je dokument stampan , precrtao sam Bosnia&... mada ne verujem da ce to biti problem ako skidate HL2 sa neta !
Ajd' pa sretno

Pozdrav , Misa...:boom:
 
Ja sam pisao webmasteru sajta za tu grešku sa adresom, a ne bi bilo loše da i vi ostali to uradite. Stranica na kojoj to može da se uradi je http://apps.ati.com/webmaster/webfeedback.html. Tražite od webmastera da stavi Serbia and Montenegro u listu zemalja. Da bih vam olakšao posao, samo c/p-ujte ovaj tekst.

[code:1]Dear Sir,

There are errors on this page (https://www.atihl2offer.com/halflife2Notify.asp?type=single) in country menu - I can't find Serbia and Montenegro in there?!? Someone forgot to put it in the list and because ot that I can't order my free copy od Half Life 2. Will you make the changes to this page so that I can order my copy of of this game?

Please make that change.

Regards,
*vaše ime*[/code:1]
Ubacite samo vaše ime na kraj.

Valjda će bombardovanje mailovima da pomogne? :rolleyes:
 
O.K. probacu , juce sam upravo poslao pisamce za Kanadu sa potrebnim papirima .
Za vasu inf. , brodom oko 50 din , avionom oko 90 .
 
A da vas pitam odakle vam racuna sa zaokruzenim proizvodom?
Kada sam ja otisao da trazim racun u firmi u kojoj sam i kupio karticu rekli su mi da mogu da mi daju racun, ali da onda moram da platim 20% porez na promet. Prostim racunanjem sam dosao do zakljucka da mi se ne ispalti da placam onih 20%, pa jos posle jos mozda da me cima carina i postarina. Bice bolje da kupim igricu ovde kada izadje original.



POZ cheers
 
Pa trazi im bilo kakav racun sa pecatom , na kome pise Asus Radeon 9600 XT ...
Objasni im zasto , a sam zaokruzis ime kartice da teta u Kanadi ne gubi vreme proveravajuci da li je to sto si ti kupio "qualifying product" :beat:

Pozdrav , Misa...:boom:
 
Nazad
Vrh Dno