Šta je novo?

ASUS Gaming Weekend

Space

Slavan
Učlanjen(a)
03.04.2006
Poruke
4,018
Poena
440
13 i 14 Decembra 2013-te (petak i subota) održaće se niz gaming turnira pod pokroviteljstvom kompanije ASUS zajedno sa ART011 igraonicom na lokaciji Turgenjeva 5 Beograd.

Cela manifestacija nosi naziv „ASUS GAMING WEEKEND“ i nastala je sa idejom da se podrži gejmerska scena u Srbiji i da se na kraju svaki posetilac zabavi. Sam program se deli na zvanične turnire, takmičenja, sajamski/izložbeni deo kompanije Monitor Systems. Na 40 umreženih ASUS računara baziranih na ASUS komponentama održaće se zvanični turniri u Dota 2, PES 2014, Tekken-u, Mortal Kombat-u, World of Taks-u, i pomalo neobičnom turniru za ovaj događaj tj. turniru u stonom fudbalu .

Više o tome: http://www.art011.co.rs/

Link: https://www.facebook.com/photo.php?...38516846.61560.121595587864192&type=1&theater

1468814_704280096262402_1041942633_n.jpg
 
A sad ono interesantno :D Roba ide na licitaciju sa početnom cenom koja će se znati na event-u.
Ispod je spisak jednog dela ASUS komponenti :D

R9290X4GD5
R9280X-DC2T-3GD5
R9270X-DC2T-2GD5
R7260X-DC2OC-2GD5
GTX770-DC2OC-2GD5
GTX760-DC2OC-2GD5
XONAR DG
XONAR DGX
XONAR D-KARA
XONAR DS
Vulcan PRO
Orion
Echelon
O!Play mini plus.
O!Play Gallery
Maximus VI Gene
Maximus VI Hero
Gryphon Z87
Sabertooth Z87
MX279H
Maximus VI Impact
K5130
CM6431
ET2013IUTI B012M
BM6630
 
Ovo ne moze da bude lose, najbolja kompanija hardvera sa sigurno najboljom maloprodajom u srbiji organizuje gaming turnir... Dobro za nas gejemere i dobra reklama za sponzore, ako ne i najbolja moguca... Samo da je vise ovakvih dogadjaja :)

Treba ovako nesto organizovati na visem nivo sa bogatijim nagradnim fondom kako bi dosle i ekipe iz regiona, to bi bila prava stvar za sve ;)

Narocito mi se dopada ovaj deo sa licitacijom pod uslovom da pocetne cene budu makar 20% nize nego u maloprodajama... Ko se ovoga dosetio svaka mu cast. Jedinstena prilika da se neko domogne vrhunskog hardvera po pristupacnoj ceni, tim potezom svi su na dobitku jer nema bolje reklame od zadovoljnog kupca.

Po meni ovo je najbolje ulozen novac u marketing jednog brenda. Sredstva za marketing se kroze jedan ovakava dogadjaj plasiraju bas tamo gde treba, na indirektan naci se daju korisnicama hardvera koji se i reklamira kroz ovakav dogadja, a ne na skupe banere i stranice u casopisima na koje niko i ne obraca paznju. Po meni ovako nesto kao i overklok takmicenja treba raditi na globalnom nivou, jer dobar glas daleko se cuje i to bas tamo gde treba medju potencijalnim korsnicima ;)
 
Zelim da budem ova ploca sa prve slike hehehehe :p

@ Spacemaster
Prespavao sam dana... Evo sad sam se probudi... Mene obaveze snadju bas kad ne treba :p

Nego sto nema 780 i 780ti nereferentnih karti kod uvoznika ??? Ja sam se bas nameracio na 2 za sli ali nema ni obicne ni ti...
 
Zelim da budem ova ploca sa prve slike hehehehe :p

@ Spacemaster
Prespavao sam dana... Evo sad sam se probudi... Mene obaveze snadju bas kad ne treba :p

Nego sto nema 780 i 780ti nereferentnih karti kod uvoznika ??? Ja sam se bas nameracio na 2 za sli ali nema ni obicne ni ti...

Ako dođes sutra biće ;)
 
Na naravno da nije, nego sam zauzet ceo vikend :(
 
Kako nije, samo kad pomislim šta propuštam...
 
Ako dođes sutra biće ;)

Imam ja u planu da dodjem i da ne bude nego ko zainat nisam imao vremna danas a za sutra cemo videti ;) Ako bude 780 ili jos bolje 780ti iskljucivo nereferentne!!! neka ostave dva komada kupujem sigurno i tako sam ih odavno rezervisao kod Monitoraca...
 
Onda dolazim sigurno pa makar i na krtko, i tako sam preterao sa odsustvom u svakom smislu heheheh :p Al da znas da cu da budem pospan, eventulno mlada dam sa slike zaduzena za maticnu plocu moze da me odrzi u budnom stanju hahahahh :D
 
Nazad
Vrh Dno