Šta je novo?

Assassins creed i Settlers 7

zoranc67

Slavan
Učlanjen(a)
13.12.2008
Poruke
49
Poena
309
Pozdrav,
kupio sam i instalirao igrice Settlers 7 i Assassins creed - Black flag na moj PC. Settlers sam instalirao i igrao do pre neki dan a sada ne mogu da pokrenem igricu , ni ovu drugu iako imam nalog na UPLAY-u.
Da li neko zna šta se dešava jer pri pokušaju deinstalacije UPLAY- a sa kompa kaže mi da je pokrenut i da ga je nemoguće deinstalirati a i neće da mi pokrene UPLAY kako bi registrovao ponovo igrice na Ubisoft...:wall::wall::wall::wall:
 
Poslednja izmena:
Otvori task menager i nadji proces U-Play-a i zatvori ga, onda probaj da ga deinstaliras U-Play
 
Probao i to ali mi nije aktivan u TASK menadžeru...
 
Nije mi jasno zašto uopšte neće da mi otvori UPLAY kada sam već registrovan na Ubisoftu i kada sam već igrao Settlers ?
 
Ako koristis W10 kad otvoris Task Menager imas opciju "Show More" klikni na nju i videces procese koji rade u pozadini.Nzm sta bi mogao da bude problem sa U-Play posto ga ne koristim.Mozda je neki problem sa njihove strane ako ti je sve radilo normalno do sada
 
Hvala puno. Uspela deinstalacija ali još uvek ne mogu da pokrenem igrice iako sam registrovan i legalno kupljene... :)
 
Možda ti je IP adresa NAT-ovana?
 
Nazad
Vrh Dno