Šta je novo?

Assassin's Creed: Brotherhood

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Najavljen nastavak.

While Ubisoft had already announced plans to release a new game in their Assassin's Creed series this year, today the publisher confirmed that the title of the game is Assassin's Creed: Brotherhood. The title was leaked by Kotaku after receiving some placeholder display artwork for the game by anonymous sources.

The placeholder art also confirms that the title will be released for the PC for a scheduled fall 2010 release. As previously revealed this will be the first game in the series with multiplayer modes. Details are still unknown but the placeholder art states, "Lead your own brotherhood of assassins, as Ezio, and conquer Rome." In confirming the news Ubisoft states that more info on Assassin's Creed: Brotherhood will be presented sometime next week.

Ubisoft confirms Assassin's Creed: Brotherhood for PC this fall

Prema glasinama, Ezio ide u Rim...a igra ce (nazalost) imati i multiplejer.
 
Poslednja izmena:
ovo je bas nasavak, ac3, ili vise nesto tipa ac2.5? :)
 
Više 2 i po. NEki Spin-Off.
 
Nadam se da nece upropastiti igru ovim preranim nastavcima...bas me zanima kakav ce biti multiplayer mada nisam neki optimista..
 
morali bi da promene combat sistem ako uopste planiraju neki pristojan multiplayer...
 
mozda bude MMORPG xD Nebi me cudilo !
 
Multiplejer fajt bi se verovatno sveo na to ko moze bolje da izvede desni klik-levi klik kombo za kontranapad lol...
Ovo ce verovatno biti, kao sto vec pomenu Dzoks, spinoff dvojke sa nekoliko single misija i multijem. Mada bi voleo da ne bude tako. Trenutno prelazim dvojku i igra je dobra, sve sto nije valjalo u kecu su ispravili, plus su dodali tonu novih stvari. I sto je retkost danas, nikako da je predjem, a igram je skoro dve nedelje.
 
Nex, shto si mi obrisao post ?
 
Zato sto je spam...
 
Nadam se da ce igra ostati na nivou drugog dela, ali ipak mislim da su malo pozurili, za kraj treba osmisliti neku extra pricu po meni, a sta ce da ispadne videcemo. Al'taj multi mi nikako ne mirise...:zgran::sceptic:
 
E3 trejler...predobro... :)

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MpLYur8Uv70&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/MpLYur8Uv70&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Aaaaaaaaaa brutalno. :D Assassins creed 2 je prva igra nakon nekih godinu dana koja me je zadrzala za racunarom duze od 20 minuta, izgleda da ce i ovo biti slicno. :D
 
E3 trejler...predobro... :)

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MpLYur8Uv70&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/MpLYur8Uv70&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Auuuu coveeeeeeece koliko je dobro,nije mu dobro :D
jedva cekam nema sta... :)
 
ako ovako bude onda ne znam sta ce im naziv 'assassin' kada izgleda kao obracun 2 bande prsa u prsa bez ikakvog stealtha i sl stvarcica. ali neee, bitno je da se sire toljagama i palicama, to se ceni, jos im samo fali dres nekog fudbalskog tima da budu kompletni :)
 
Odlično! Ova vest me jako raduje, jer sam ljubitelj Assassin's Creed serijala.
 
Izgleda brutalno, samo pitanje je zašto su uopšte ulazili u blisku borbu, kad su sa visine mogli sve da smaknu? :d
 
za mene razocarenje...protivnici ce opet ce da nalecu na noz trudeci se da se dobro nabodu i to jedan po jedan disciplinovano do kraja...blah...steta da ovako dobra atmosfera, nivo detaljnosti u igri bude protracen na neinventivan i dosadan gameplay i combat sistem...igri jednostavno fali bilo kakav izazov, kap adrenalina, da ne pricam o tome da je potrebno ukljuciti mozak dok igras...ovde svega toga nema iako igra izgleda vrlo dobro upakovano...ukoliko se gameplay ne promeni ova igra ostaje u zaboravu kao i prethodni delovi...
 
Poslednja izmena:
Video obrisan a ja nisam video...:(
 
Epski trailer, samo mi nije jasno jel ono jedan od one dvojice brace sto kidnapuju decu caterini sforzi, mislio sam da ih ezio obojicu ubije, dok borgiu tehnicki nije ubio, a ako se ne varam u traileru on nosi staff, mozda nije onaj kao piece of eden doduse.

Anyways prilicno mi se svidja ideja multiplayera/co-op moda, ima dosta mogucnosti za razlicite kombinacije po izgledu stvari. Takodje, nadam se da ce moci da se igra iz razlicitih perspektiva/licnosti, kao recimo da pocinje kao assassin koji trenira kod ezia i slicno.
 
jedva cekam :banana:
 
Odlicno izgleda prva misija, pogotovo deo sa destructibles/cannonima, nadam se da ce tokom igranja biti slicnih mogucnosti/sekvenca. I izgleda da nije ono jedan od dvojica najamnika iz 2jke, vec cezare borgia (po prezimenu izgleda kao sin/mozda neki rodjak rodriga), i po svemu sudeci izgleda kao glavni nemesis a ima i piece of eden kod sebe.

Takodje, svidjaju mi se novi combat potezi, pogotovo koriscenje pistolja aktivno tokom borbe i naravno bacanje sekira :D
 
Nisam baš ukapirao... je l' ovo neka ekspanzija za AC2 ili ceo novi nastavak?
 
Nazad
Vrh Dno