Šta je novo?

Armikrog

Konacno!
Neverhood, a posebno Skullmonkeys (PS1 "hidden Gem", hardcore platforma koju jos uvek cuvam na disku), su jedne od mojih omiljenih igara iz detinjstva.
Jedva cekam da je igram!
 
Jel probao neko? Jel mogu da se skipuju animacije hodanja? Bile su uzasno spore u Neverhood-u.
 
Jel probao neko? Jel mogu da se skipuju animacije hodanja? Bile su uzasno spore u Neverhood-u.

Ja sam sinoc skinuo i igrao jako malo. Neverhood 20 godina posle. Ona prva kucica ili sta je vec. Resio sam dve, tri zagonetke i zaglavio na nekom brojcaniku sa slikama. Grafika (plastelin) je super. Fluidnije je kretanja. Sada moze da se vodi i kucence uz Tomija, a bez njega ne mogu da se rese neke stvari. Muzika je vrhunska.
 
Sačekajte da ispegaju probleme, ima bug-ova sa zagonetkama...
 
Ljudi, jel igrate vi ovo? Sinoc stigoh da odigram nekih 2h i sada evo igram vec nekih sat ipo. Do sada sam napredovao bez ikakvih bagova i cini mi se da sam pri kraju. Trenutno me muci poslednja (tako mi deluje,a nadam se da nije poslednja) zagonetka. Nikako da sklopim kockice vec 20min.
 
Ja sam se zaglavio kod prve sa onih 9 simbola. :D
 
^
Ako mislis na zagonetku pored AbrahANT Linkolna:
Kljucna su tri simbola koji treba da se poredjaju u srednjem redu. Kako napredujes kroz igru, ti simboli se bukvalno vide u nekim prostorijama, cak je prikazano i kojim redosledom se redjaju. Proveri da li ti je nesto promaklo da pokupis, klikci svuda. Pas Beak-Beak ima znacajnu ulogu.
Ja sad nemam vremena da se pozabavim mojom zagonetkom (cepam drva :)). Pola sata mi juce zvakala mozak sa, opet, nekakvim simbolima. Veceras cu da probam ponovo.
 
Jedno pitanje u vezi tri simbola pored AbrahANT Linkolna, rešio sam to ali... (ko je rešio može slobodno da klikne na spoiler)
Prva dva s leva sam našao zahvaljujući psu, a treći sam malo na sreću :D E sad, vidim da taj treći liči na onog duha što se javlja, pa se pitam da li je to to, ili sam propustio nešto?
 
Poslednja izmena:
Pa to je to. Siguran sam da si do sada vec provalio. Nije bitno ko ili sta je na simbolima. Kada bi igru poceo od pocetka, simboli bi bili potpuno drugaciji.
 
Prešao sam. Igra lepo igleda i na tome se reči hvale i završavaju. Kratka i izuzetno loša. Zagonetke(ako se uopšte mogu tako i nazvati) koje se ponavljaju, bespotrebni delovi koji doprinose tome da igra duže traje - na primer vožnja onog čuda. Bagovi sa zvukom, prolazak kroz zatvorena vrata(meni se desilo na dva mesta). I na kraju igre još jedan bag
kad se pojavio duh psa, a pas ispred stoji na zelenom dugmetu?!@!. Posle sam video o čemu je reč
Sve u svemu, igra ne bi smela da košta više od 10 USD, mada i to je previše. Ocena sasvim korektnih 4/10
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno