Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Cineman

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2002
Poruke
1,335
Poena
715
Kreće uskoro sa radom https://apollon.rs/

Domaći filmski streaming servis. Imaju potpisane ugovore sa svim većim mejdžor kompanijama.

Svi filmovi i serije biće sa srpskim prevodom.

Aplikacija bi trebala da bude prisutna na svim platformama.
 
Dozvolicu sebi jedan politicki nekorektan statement u nadi da ce mi moderacija oprostiti...
Ako ovo dolazi iz poznate nam kuhinje koja je upropastila jednu celu generaciju, pa i vise, svojim primitivnim programom, onda neka hvala. Ostacu pri Netfilxu i sl:)
 
Nažalost, dolazi nam iz te kuhinje jer niko drugo nije imao para da to odradi do kraja. Jedan poznati filmski distributer je godinama tražio partnera za ovaj projekat.
 
Nema još ni cene ni ponude.

Ne očekujem neku wow ponudu. Npr, jedan od novijih blokbastera u ponudi im je Dunkirk.

Kontam da će biti više starijih naslova.
 
Ako ovo bude nesto jeftinije od Netflix-a ili HBO GO,mozda i razmislim o pretplati. Ali opet sve zavisi sta ce imati u ponudi.
 
A šta mislite da će angažovati prevodioce? Titlovi.com, bato. Pa cepaj.
Ne bi me ništa čudilo. Ali pošto su u pitanju filmovi koji su se već vrteli na TVu i u bioskopima, valjda su se makar toliko potrudili da preuzmu titlove koji su radili distributeri i TV kuće.
 
Gde ima da se pogleda šta nude i po kojoj ceni?
Iskreno, iz principa DJ Žeksu neću dati ni dinar, ali, eto, zanima me...
Gledao sam skoro jedan veoma kvalitetatn klip. To je miks između Balkanskog špijuna i DJ Žeksa :D

Ako platforma bude kvalitetna, može da se proba. Što se Netfliksa tiče, ima na MS store "Subtitles for Netflix". Radi korektno na kompjuteru, samo nisam skapirao kako da je instalitam na TV ?
 
Poznato je da Žeks skida titlove sa titlovi.com i samo obriše ime prevodioca. Ne bi me čudilo da tako bude i na ovoj "revolucionarnoj" platformi.
 
Poznato je da Žeks skida titlove sa titlovi.com i samo obriše ime prevodioca. Ne bi me čudilo da tako bude i na ovoj "revolucionarnoj" platformi.
Uh, ako je tako, onda to neće uopšte biti dobro.
Što se tiče dela o "revolucionarnoj" platformi, mislim da će biti sve samo ne revolucionarna. Niko do sad nije uspeo da napravi nešto valjano na ovim prostorima, kad su u pitanju streaming platforme, a čisto sumnjam da se dotični nešto previše bavio tim delom i problemom.
 
Ako ponuda filmova bude kao na njegovim ostalim kanalima mene ti ne zanima...
 
Ovo ce biti super stvar.
Najvise me zanima dal ce biti domaci film Hotel Beograd na srpskom a ne ruskom nadsinhronizacijom. Ili gde mogu leglano da kupim taj film ali na srpskom ne ruskom, preporucite mi.

Hvala
 
Ovo ce biti super stvar.
Najvise me zanima dal ce biti domaci film Hotel Beograd na srpskom a ne ruskom nadsinhronizacijom. Ili gde mogu leglano da kupim taj film ali na srpskom ne ruskom, preporucite mi.

Hvala
Nije se još nigde zvanično pojavio.
 
Nije kuhinja upropastila generaciju vec je samo grabila priliku da zaradi plasirajuci sve sadrzaje od kojih je imala dobru zaradu. Dok ih niko nije cenzurisao. Ne stajem u odbranu, samo bih da dodam da smo prvo na ruzicastoj gledali Simpsonove i ostale svetske hit serije. Kako se trend menjao, samo su isli u korak sa onim sto donosi vecu zaradu, od sapunica preko narodnjaka, do rijalitija i turskih serija. S obzirom da odavno vrte iste filmove na tematskim kanalima, verujem da im je tu baza. Ostaje da vidimo ponudu i ocenimo da li nam kao potencijalnim korisnicima odgovara.
 
Evo ukoliko neko ima mts pa želi da aktivira, besplatno je do kraja aprila.

Inače cena u mts-u nakon besplatnog perioda je 399 dinara, da li će toliko biti i za sve ostale, ne znam.
 
To je samo pitanje da li će biti uključen u neki MTS box paket?
 
Najnoviji film 2015. godina (malo sam skrolovao, ne mnogo). Serije, đene đene, ni to nije sjajno.
Sve u svemu, za 400rsd ako je slika top - neka ga.
 
Taj se ko kancer siri u ovoj zemlji.
Priča oko Apollona, firma koja je nudila da se napravi novi streaming servis, poslala je otvoren poziv svima koji bi mogli to da iznesu na ovaj ili onaj način. Jedino je Mitrović bio lud da prihvati i realizuje čitavu stvar. Nažalost, tako je, kako je.
 
Dobili mi u SuperNovoj aplikaciji Apollon
 
Mene onako najvise zanima da li ce da stavi neki best of iz Zadruge. Jedan pravi porodican Zadruga paket bi bas mogao da legne. :p:D
 
Sto je najbolje apolon placamo svi mi, direktno ili indirketno. Steta, ima kupaca koji zele platiti za ono sto ih zanima...
Pretplata je 399 RSD. Trenutno su jedino na MTS ali planira se uskoro da krene i aplikacija a možda i kod drugih provajdera bude u ponudi.
 
Prastatih 200 filmova i 20 serija za 399 ocaj. Zamisli da ponude na SK derbi real-barcelona iz 2015 ko bo to platio i gledao za 399 din. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno