Šta je novo?

America's Army: Who's Online?

shtaps

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2003
Poruke
733
Poena
619
Pre dve - tri nedelje sam prosao i poslednji trening i poceo da igram AA online. Zanima me igra li jos neko ovu igru? Na kom serveru? Ima li domacih klanova?
 
shtaps je napisao(la):
Pre dve - tri nedelje sam prosao i poslednji trening i poceo da igram AA online. Zanima me igra li jos neko ovu igru? Na kom serveru? Ima li domacih klanova?
Divna stvar kod ove igre je sto je free, pa samim tim mozes da je igras na stranim serverima.

Ja se igram povremeno. Nije lose. Preporucujem ti mapu MOUT McKenna.
Bilo koji server je OK (samo da ima mesta, uglavnom su puni). Naravno, postoji i "nas" server. Zaboravio sam adresu. www.netgames.co.yu, cini mi se.
 
Na netgamesu imas sve lepo objasnjeno.Ima nas jedno 5-6 koji iigramo svako vece,ali na stranim serverima.Ako zelis da igras sa nama prijavi se na http://aaotracker.4players.de , onda mi reci tvoj nik i uvek ces moci da vidis kad igram ja ili bilo ko koga stavis na budy listu.Imamo i team speak tako da rulamo :)
Nas par pici sandstorm SF,pa kazem ti kad budes hteo posalji PM ili dodji na netgames forum,ostavi post i svi ce ti rado pomoci.
Sto se tice naseg servera postoji,ali picimo po stranim zbog honora,a na nasem igramo
otprilike jednom nedeljno.Kad se budes registrovao na http://aaotracker.4players.de idi na http://aaotracker.4players.de/worldwar.php?country=SerbiaAndMontenegro
Ovde su ti svi registrovani igraci Srbije i Crne gore
Naravno ako jos neko igra neka se javi.Mnogo je bolje u drustvu jos plus ako se koristi Team speak moze da bude vise nego dobro
Poz
 
Igrao sam dosta mapa, Sandstorm nisam. Najvise mi odgovaraju upravo SF mape (napr. Reecon), mada je i dinamicna McKenna dobra. Registrovao sam se tamo i bio na Netgames juce.

Nick: Meffisto

Sto se tice onog trackera i liste svih iz SCG: Jesu li oni povezani nekako ili je to samo spisak vojnika. Jesmo li u ratu :) ?

Sto se tice Team speaka nisam siguran da mogu da ga izguram sa nestabilnom 56K konekcijm. Inace na ovoj brzini (uz pomoc par programcica) igram bez problema (nema prekida).
 
Ja sam Vlade Divac :)
nego ukljuci tamo da moze da se vidi tvoj profil(to ti je u user control panel CP)
Ne znam kakva ti je centrala.Moja je digitalna i kacim se na 48 000,i picim sa TS,jeste da mi je ping losiji,ali je nekako gotivnije,pricas sa ljudima ko preko fona
A sto se tice liste SCG,otprilike svi imaju svojih par ortaka sa kojima igraju.Njih satavis na budy listu i vidis kad su online i na kom serveru igraju.Za sandstorm ti treba patch od nekih 5-6 mb pa kad budes hteo da djuskas dodji,a za TS na netgemsu trazi pass,ako budes hteo da probas.
 
Ma znam kako se ukljucuje, nego... malo me je sramota kada pogledam one statistike... znaaas ja sam tek poceo... :) ali ok, ukljuceno. Prvo cu malo da se uvezbam pa cu vas pronaci.

Hvala.
 
Ima li neko iskustva sa LAN serverom za AA? Sta mi treba?
 
Zvuci zanimljivo, racite nesto vise o igri ili dajte neki link...
Pozdrav!
 
Sve sto te zanima naci ces na http://www.netgames.co.yu/
Aktivni server: America's Army
Tamo bukvalno imas sve od linka za dl same igre, patcheve, dodatne programe, tutorijale i forum.
 
Ja znam za tri ludaka koji vise svaku noć na sandstormu :D
Sa 56k moze da se igra fino
ubaci u traker sasa[NOB] i Atzika[NOB] pored Vlade Divaca i uvek ćeš imati društvo za igru. Nemoj čekati da se uvežbaš nego dodji što pre. Nisu ni Atzika i Vlade ništa znali ali sam ih naučio :-devil-:
 
Jeste da je ovo mnoooogo stari post ali ja ga sad tek videh...
Ovaj pacer od sasa[NOB] je obican kamper i on vas nista nece nauciti ali je igra najbolja na svetu SVI probajte ...

btw igra je dogurala do verzije 2.2.1 i teska je 730+ MB ima je u verzijama i za windows i za linux, svi koji nisu culi ili nisu probali odavno, a voleli bi, neka posete www.netgames.co.yu ja cu je rezati za dz. (nema piraterije igra je free 4 all) :type: :type: :type:
Igra je free i ubedljivo najbolja/najrealnija FPS igra do sad, vec jedno 3 godine, jedino sto je igra samo multiplayer i nema botova (nekom je to mana a meni plus posto igras protiv zivih ljudi iskljucivo)



poz
 
Poslednja izmena:
Igrao sam sa vama mesec - dva preko modema ali to je presporo. Od tada pratim verzije i cekam brzu vezu (evo evo samo sto nije... vec vise od pola godine). Igra je sjajna i preporucujem je svima.

@Atzika: Jeste li vi jos uvek na okupu? Koje mape su aktuelne? Secam se da ste pre godinu dana non - stop visili na Sandstormu...
 
Daaaaaa, jos uvek se igramo zajedno, cak smo poceli i da se takmicimo na TWL ladderima. Zbog takmicenja sad saramo po mapama ali ima i novih bas dobrih mapa... Sad cak imamo i officialni server, ne moze da se omasi Serbian server [NOB] Srbija ... plus server za treninge na dreniku, ma lepo nam je aj pridruzi se ... :type: :type: :type:
 
Drago mi je da to cujem. Nadam se da cu uskoro zaigrati.
 
Evo samo da obavestim one koji su mozda zainteresovani da je AA upravo stigao do verzije 2.3.0, teska je oko 760MB, sledeca verzija ce biti i na novom unreal engine-u. I dalje je besplatna i najbolja FPS multiplayer igra koja postoji. :type: :type: :type:
 
Nazad
Vrh Dno