Šta je novo?

Amazon Fire TV

Majmun nisam da mi "drmaju kavez", obrati malo paznju kako se drugima obracas, pri tome, sam ti ipak pomogao. Problem je sto ce za nekoliko dana neko drugi da se javi da trazi neku drugu aplikaciju, pri tome, to nije nista wooow tesko naci. Ima par sajtova za koje sam siguran da ste svi culi, sve sto treba da uradite je da koristite pretragu na tim sajtovima. Nije to nikakva nuklearna fizika.

APK Mirror, APK Pure, APK Toide, APK Combo..

Ili instalirate Aurora Store i imate sve na izvolite.
 
Da li je neko od vas kupovao ovakav adapter na AliExpressu?Treba mi link.Ne mogu da nađem.
Imam običan Ethernet adapter i radi kad se direktno priključi na fire tv stick, međutim kad priključim usb na mikro usb adapter (za wifi daljinski) izgubi se eternet konekcija.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-05-14-56-32-912_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-05-14-56-32-912_com.android.chrome.jpg
    95.5 KB · Pregleda: 46
Da li je neko od vas kupovao ovakav adapter na AliExpressu?Treba mi link.Ne mogu da nađem.
Imam običan Ethernet adapter i radi kad se direktno priključi na fire tv stick, međutim kad priključim usb na mikro usb adapter (za wifi daljinski) izgubi se eternet konekcija.
Ima ovako neka opcija ako ti treba za Fire TV stick.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€0.51 22%OFF | 100M External USB2.0 to RJ45 TypeC Adapter for Ethernet Adapter/Micro USB 1/2 OTG data cable for Amazon Fire TV 3 or Stick GEN 2
 
може ли Орион ТВ апликација на амазон 4к стик и ако има код од апликације, прелистао, али не налазим на теми, хвала
 
Ima ovako neka opcija ako ti treba za Fire TV stick.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€0.51 22%OFF | 100M External USB2.0 to RJ45 TypeC Adapter for Ethernet Adapter/Micro USB 1/2 OTG data cable for Amazon Fire TV 3 or Stick GEN 2
To imam ali ne provodi kroz otg kabl internet,samo napajanje i usb midul
 
To imam ali ne provodi kroz otg kabl internet,samo napajanje i usb midul
Kako to? Kako kod mene provodi? I to funkcionise godinama. Imas li uopste lan adapter, ako imas, jel ipravan on?
Ne razumem zašto kupite stick i onda od njega hoćete da napravite boks? Uzmete u startu tip uređaja koji vam odgovara i rešeno.
Kakve to veze ima? Hoce covek LAN putem da se poveze na internet, iststo vecina radi i sa boksevima, samo sto tamo imaju integrisan LAN, no, ne vidim problem ni na ovaj nacin da radi jer meni radi vec godinama tako, bez problema.
 
Kako to? Kako kod mene provodi? I to funkcionise godinama. Imas li uopste lan adapter, ako imas, jel ipravan on?
Radi lan adapter bez problema.Nisam imao problema dok je radio mouse toggle nije mi ni trebao otg kabl.Međutim sa novim apdejtom morao sam da priključim i otg kabli zbog wifi tastaturice .Onda mi se izgubio internet preko lan adaptera.
Ne razumem zašto kupite stick i onda od njega hoćete da napravite boks? Uzmete u startu tip uređaja koji vam odgovara i rešeno.
Mislio sam da ću ostvariti konekciju sa fire tv stickom putem wifi.Imao sam pre toga 2 boksa.Jedan radio oko 2 god. pre nego što crko,a drugi samo mesec dana.Sad hvala bogu fire tv stick radio oko godinu i po bez problema preko lan adaptera sve do sada.
 
Ima ovako neka opcija ako ti treba za Fire TV stick.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€0.51 22%OFF | 100M External USB2.0 to RJ45 TypeC Adapter for Ethernet Adapter/Micro USB 1/2 OTG data cable for Amazon Fire TV 3 or Stick GEN 2
Ako si ovaj isprobao i radi kod tebe mogu da ga uzmem,ja imam malo drugačiji model.Evo linka.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $4.27 51%OFF | Ethernet Network Card Adapter Micro USB Power to RJ45 10/100Mbps for Fire TV Stick for Google
 
Nazad
Vrh Dno