Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Čekao je da se pojavi neka narudžbenica iz Srbije pa ti je dao broj, trebao si odmah Evu da hvataš za 1$ (traženje doplate) i miran si. To su im stari fazoni, poslednji put sam se sretao sa tom forom pre nekih 6-7 god.
 
zasto mi ovo ali izbacuje sa strane banke i kartice sve je ok

"To protect the security of your account, your request can't be processed at this time"
 
@ucitelj

Da li je to sto zelis da kupis standardna ili akcijska ponuda ?

Ako je akcija , onda si vec jednom iskoristio priliku i sada ne dozvoljava
ponovo....
 
Da li je neko skoro poručivao USB Bluetooth Dongle Adapter?
Ima raznih, baš jeftinih... e sad, jel ima razlike, šta odabrati?
Povezao bih, pre svega, tws slušalice na komp...
 
Čekao je da se pojavi neka narudžbenica iz Srbije pa ti je dao broj, trebao si odmah Evu da hvataš za 1$ (traženje doplate) i miran si. To su im stari fazoni, poslednji put sam se sretao sa tom forom pre nekih 6-7 god.

Kako se to sredjuje kod EVE? Imao sam par slucajeva ranije pa da znam ako se opet desi.
 
Kupiš Evi čokoladu :ROFLMAO:
Dodješ do agenta i njemu objasniš i još ga pitaš kakva su to kuća kad se traži doplata. Sama Eva ne može da pomogne.
 
Da li je neko skoro poručivao USB Bluetooth Dongle Adapter?
Ima raznih, baš jeftinih... e sad, jel ima razlike, šta odabrati?
Povezao bih, pre svega, tws slušalice na komp...

Ja sam uzeo ovaj Baseus

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €7.78 30%OFF | Baseus USB Bluetooth Adapter Dongle Adaptador Bluetooth 5.1 for PC Laptop Wireless Speaker Audio Receiver USB Transmitter



Da li neko ima preporuku za neki powerbank sa usb c? Ne treba mi suludo brzo punjenje od 100w.
 
Kako mislis? Ovi firmirani ne salju kod nas ili?
 
Nazad
Vrh Dno