Šta je novo?

Ako moze mala pomoc oko HALF LIFE II

ljubo

Cenjen
Učlanjen(a)
03.04.2011
Poruke
8
Poena
151
Ima neki bag u igrici kada dodjem do onog dela (black meisa) i kad me ona zenska skenira i krenem za njom i ona pozove lift ja udjem u njega ali ona i dalje stoji napolje i nemogu dalje da idem. ukucam -ai disable O-i-ai resume- i krenem od zadnjeg seiviranog dela ali i dalje isto molim pomoc ako moze.Cuo sam da postoje i sifre za ovu igicu da se preskoci neki nivo ako ima problema.MOLIM POMOC hvala unapred:wall:
 
Većina koja igra pirata HL2 ima taj problem. Probaj da quicksaveuješ pre ulaska u lift i pokušavaj dok on ne nastavi da se spušta. A ako to ne radi, onda probaj sa pozivanjem konzole i čeprkanjem oko paljenja i gašenja AIja. To sam i nekako mogao da progutam, ali je igra i kasnije imala ispade, pa sam lepo kupio original i naigrao se kao čovek savršenom igrom, za male pare.
 
Instaliraj i dodatak Half-Life 2: Lost Coast i resen ti je problem.
 
Naprotiv. Taj problem je postojao još u početku i nedugo zatim je sređen, još pre izlaska exp.pack-a Lost Coast. Nađi ti druže, drugu instalaciju igre (najpopularniju kod torenata) i radiće ti. AI mora da bude ENABLED i da se NPC-evi ponašaju kako treba. Videćeš. Poz
 
ma ja sam to presao ranije desio mi se taj problem jos kod onog prvog ulaska u lift na samom pocetku.Pa sam ukucao to sto sam gore naveo i krenulo je pa sam opet imao problem kod ovog lifta i opet to ukucao i krenulo je a sad nece.Ajde probacu sa quicksaveom pa da vidim sta ce biti.Hvala vam
 
Silom prilika i ja bas sad igram HL2 po prvi put i taj deo sam presao bez problema.
 
e ljudi uspeo sam da predjem taj deo neke kombinacije sa podesavanjem ai-a i quickseiva pre dolaska lifta i proradilo.hvala na pomoci
 
Nazad
Vrh Dno