Šta je novo?

Airdropovi

cccc

Poštovan
Učlanjen(a)
29.10.2020
Poruke
48
Poena
50
Airdropovi

Airdrop je način promocije raznih tokena i projekata kroz besplatnu distribuciju ako odradite što vas traže (uglavnom retweet posta, ulazak u njihovu telegram grupu i sl.)


Evo jedan jako interesantan airdrop

Tokocrypto najveca mjenjacnica u Indoneziji u saradnji sa Safepal novcanikom djeli 2 miliona TKO tokena a Safepal 100 000 SFP tokena- iza oba projekta stoji Binance

Za ovaj airdrop trebate
1 Skinuti safepal wallet za mobilne na svoj telefon
2.Kliknuti unutar walleta holder ofering i tu cete dobiti listu zadataka koje treba ispuniti da bi ste dobili shares na osnovu kojih cete dobiti tokene
3.Ako unesete ovaj kod u odjeljku 10% share kod je YMNDU1 dobijate o,2 shares

Ostali zahtijeve twiter ,telegram,koristenje njihovog sawapa itd za svaki zadatak dobijate dodatne shares

Ewv70uc-VEAIJ1yp.jpg
 
Ovo nije klasican airdrop,
Kada se registrujete, dobit ćete paket "Baby Doge" vredan približno 30 USD
Ovo je poklon! Baby Doge je rudar i on će kopati po vama. Baby Doge zarađuje 2.028.000 DOGA dnevno s poklon kutijom svakog petka. Danas u kutiji od 4 DOGE.
To je platforma u koju ne trebate ulagati novac.


 
Kako kapiram, u ovoj igri dobiješ jednog nacrtanog rudara koji ti "kopa" DOGE. A možeš da za svoj DOGE kupiš još rudara da "kopaju". Ako navučeš druge da se registruju preko tvog referala, tvoji rudari će 25% bolje da "kopaju". I onda kad se dovoljno ljudi skupe, developer zbriše i odnese sav DOGE. ;)
Ne postoji nikakav Sapphire Digitale Gaming GmbH registrovan u Nemačkoj. 😁
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li ce da zbrise developer. Videt cu da li moze 2 doge koje sam dobio prebaciti na binance wallet
 
Moze se prebaciti na externi wallet ali moras imati skupljeno 250doge

a evo i jedan airdrop

Ako još niste stvorili svoj račun, kliknite ovdje da biste započeli što prije i dobili BESPLATNIH BPAX tokena u iznosu od $ 50 + 5

 
Otvaranjem naloga na BITPAX. Dobio sam 15BPAX na koje dnevno dobijam bonus.
 
30$ u DAI tokenu ako se registrujete preko link-a ispod. U pitanju je Celsius mobilna aplikacija za stejkovanje.

Potrebno je da se registrujete i unesete referral code, deponujete kripto u vrednosti minimum 200$ i ćuvate mesec dana u wallet-u.
Za to vreme i stejkujete novčić koji deponujete.

Join Celsius Network using my referral code 173666bee4 when signing up and earn $30 in DAI with your first transfer of $200 or more!
#UnbankYourself

 
30$ u DAI tokenu ako se registrujete preko link-a ispod. U pitanju je Celsius mobilna aplikacija za stejkovanje.

Potrebno je da se registrujete i unesete referral code, deponujete kripto u vrednosti minimum 200$ i ćuvate mesec dana u wallet-u.
Za to vreme i stejkujete novčić koji deponujete.

Join Celsius Network using my referral code 173666bee4 when signing up and earn $30 in DAI with your first transfer of $200 or more!
#UnbankYourself

Ukoliko vrednost deponovanih sredstava padne ispod 200 $ u tih 30 dana, nema nista od 30 $ :rolleyes:
 
Ukoliko vrednost deponovanih sredstava padne ispod 200 $ u tih 30 dana, nema nista od 30 $ :rolleyes:
Ne, odakle ti to? 😀

30 Dai dobijes odmah, ali su zakljucani 30 dana, i automataki se otključaju i na raspolaganju su ti.

Možeš ih povući posle gde god, i oni plaćaju fee.
 
Poslednja izmena:
ja sam iskoristio promo kod WEB40 i dobio 40dolara kao na 200 ulozenih
dal je moguce dobiti i jare i pare pitam se,nije se zamaglilo il nestala opcija ko ti je referal
 
Ne može jare i pare ;). Ja sam se registrovao preko refferala, nije mi dao mogućnost da ubacim promo kod. Sada čekam da mi verifikuju nalog, pa da deponujem bezvredni LTC 😁
 
ja sam iskoristio promo kod WEB40 i dobio 40dolara kao na 200 ulozenih
dal je moguce dobiti i jare i pare pitam se,nije se zamaglilo il nestala opcija ko ti je referal
U teoriji bi verovatno moglo.

Možda da napraviš novi nalog, ali preko druge IP adrese, i posle 30 dana ponovo da se uloguješ vidiš da li je leglo :D

E sad, pitanje je da li je to izvodljivo i u praksi...

Šta znam, ako ti se cima toliko, probaj pa javi da li si uspeo
Post automatically merged:

Koji kripto treba da se posalje?
Možeš koji hoćeš od svih koji imaju, ali ti je najjeftiniji LTC za slanje.. a i sad je lepo pao, pa eto prilike

Većina su ERC-20 tokeni pa je fee popriličan, i onda ti se ni ne ispati da šalješ. Ispadne duplo veći fee od bonusa :D
 
Samo da javim da sam aktivirao i promo kod. Nalazi se u podešavanjima naloga. Za ref link ne piše ništa oko uslova promocije, za NEW40 piše da balans treba da ostane isti ili veći. Pretpostavljam da se odnosi na količinu kripta, ne njegove protivvrednosti u FIAT-u.
Da li neko zna kako se regularno izlazi iz android aplikacije?
 
Samo da javim da sam aktivirao i promo kod. Nalazi se u podešavanjima naloga. Za ref link ne piše ništa oko uslova promocije, za NEW40 piše da balans treba da ostane isti ili veći. Pretpostavljam da se odnosi na količinu kripta, ne njegove protivvrednosti u FIAT-u.
Da li neko zna kako se regularno izlazi iz android aplikacije?
Jedino da je ugasis izlazom na dugme koje je suprotno od onog za nazad, ako shvatas sta hocu da kazem
 

LATOKEN FAN Giveaway.
emoji383.png
5 winners to get $50 in Bitcoin each.
emoji385.png

Top inviter gets assured $50 in BTC.
emoji385.png
 


Make sure your referrals complete airdrop tasks and installed LATOKEN mobile app or pass KYC Tier-2 on LATOKEN otherwise the referral reward will not be counted!
 
LATOKEN is a home for your investments and money. Join the next financial system now and get 50 credit to pay fees.

Post automatically merged:

 
Lindalit (LLT) airdrop
Reward: 900 LLT = $20 + Ref 220 LLT
Market: Listed on Julswap
Join Airdrop

 
CHNG Update
this will be closed april First week
#CHNG(Very important Airdrop like SFP)
Get 190 CHNG Tokens Airdrop
Hotbit Listed Soon
Value could be more than 50$-200$ or more..
Just signup here With Email & Verify mail:

Connect it with twitter and other social.
then you can join Bot another earning: https://t.me/ChaingeAirdropBot?start=504338673

Join waitlist to get 50 tokens and complete your profile to get more tokens.
Submit your FUSION wallet address in "Profile Task"
 
Nazad
Vrh Dno