Šta je novo?

Age of Mythology

Učlanjen(a)
22.08.2002
Poruke
418
Poena
619
Evo ovako, posle 2 predjena nivoa :), da iznesem pocetne utiske. Dopunjujte me slobodno.
Igra je odlicna. Dobra balansiranost, zanimljiva prica, solidna grafika (mada mi nekako nedostaju sprajtovi starih dobrih Age-ova) ALIIII!!!

Iznervirao sam se sto ne postoje kampanje za svaku od rasa !!!!!!! Pogotovo sam se napalio na Egipcane koji bi trebalo da su slabiji ali mogu da prave vise vojske (eh, stari dobri Total Annihilation :p) Recite mi da se ta mogucnost pojavljuje kasnije u kampanji a ne da svo vreme vodim glupog heroja Atlantide Arkantosa sa vec prezvakanim grckim trupama. Ocu malo da se bijem i sa sevrnjacima :D Naravno, u okviru kampanje.

Pogotovo mi nelogicno deluje poruka npr. da su faraoni jaki u duelu sa mitskim bicima a ona se valjda susrecu samo u kampanjama.

Da ne smaram vise, vode li se naknadno u kampanji Egipcani ili Nordijci ?
 
ja sam igrao neku alfa/beta verziju i pricha je u kontinuitetu vezana za sve rase , koliko sam ja skapirao, tako da posle atlantide vodish egipcane.. mitska bica su ti sva bica koja pravish u temple-u... ne vidim zashto se ona ne bi pravila i u multiplayeru... opet pricham po onoj alpha verziji koju sam igrao... generalno svi heroji su jaki protiv mitskih bica...

igra je odlichna...
 
i ja sam shvatio da prvo vodis grke pa posle ostale civilizacije...
igrica je sasvim ok...
 
I ja sam igrao tu alpha/beta verziju, koja je odbila da se startuje pocevsi od 01.11.2002., i IGRA JE ODLICNA (za velikog ljubitelja Age serijala i ne moze da bude druacije)!!

Ali mi jedna stvar nije jasna, a to je zasto se pokrece i treci thread na istu temu!ctp;
 
Aponen je napisao(la):
I ja sam igrao tu alpha/beta verziju, koja je odbila da se startuje pocevsi od 01.11.2002., i IGRA JE ODLICNA (za velikog ljubitelja Age serijala i ne moze da bude druacije)!!

Ali mi jedna stvar nije jasna, a to je zasto se pokrece i treci thread na istu temu!ctp;

Zato sto je jedan bio posvecen serijskom broju, a drugi bagovima iz bete :p
 
AOM je odlicna igra. Pre svega istice se sjajnom grafikom, odlicnom izbalansiranoscu jedinica, sjajnom igrivoscu. Za razliku od prethodnih Age-ova ovo je The Best Of Najbolje!
Mislim da se kroz kampanju mesaju sve rase...ono sto mi mnogo dopalo je povecana brzina gradnje sto obejkata tako i vojske sto je opravdano zbog velikog broja gradjevina i jedinica. Ali tek magije....LOOOL SJAJNO! Najjaci 3p je kada me komp napaoi sda ogromnom armijom (preko 40 jedinica) a onda su svi postali svinje:) Stvarno sve najbolje o igri
 
Ja stigao do 18. misije :) Kad se zavrse Grci vode se Egipcani, posle verovatno i Nordijci...
Sjajna igra !!
 
sta uciniti u misiji banditi (sesta sedma po redu)... oslobodio sam zarobljenike srusio tvrdjavu, pobio sve crvene zloce, cak sam im unistio i farme i sve ostale tragove da su ikada postojali tu - znaci apsolutno sve ali nikako ne mogu da oslobodim onog slepca (nesto na c) iako sam svaki kamencic oko njega pretvorio u prasinu!!!??? :confused:
 
Nazad
Vrh Dno