Šta je novo?

Age of empires 3

Jedva čekam da izađe.Nadam se da će da bude RTS No. 1 umesto wara.
 
Corey je napisao(la):
Jedva čekam da izađe.Nadam se da će da bude RTS No. 1 umesto wara.

lol :d Malo sutra !
 
Ja se nadam da ce biti FPS sa elementima simulacije golfa :d
Bice bre ko Age of Mythology, samo bez mitologije :)
 
Ja sad uzeh Codename Panzers Phase One i Maximus XV: Abraham Strong Space Mercenary :smoke: ! Kakav crni AoE3...
 
Poslednja izmena:
Corey je napisao(la):
Jedva čekam da izađe.Nadam se da će da bude RTS No. 1 umesto wara.

jesi li se ikad zapitao koja je poenta tvojih postova...:)

enivej...posto sam ogroman AoE zaludjenik...malo sam skeptican po pitanju ovog naslova...iako je grafika prikazana na sc-ovima zapanjujuce dobra...

sto se tice najbolje strategije pa i AoE II je bolja vec od wara...a kamo li III...:)))da se ne lazemo...
 
pa sad, opet je to stvar lichnog ukusa

ja sam aoe2 nenormalno puno igrao,chak i na zoni, i tamo sam imao ogroman broj partija, sigurno blizu 500
stvar je u tome, da aoe2 jeste npr meni zanimljivi zbog istorije, ima odlichan single i multi, ali su oni jednostavno predugachki
za pojedinachne scenarie ti treba po 2-3 sata igranja, a u multiju najkrace partije su po 45 minuta, da ne govorimo o tome da ako si extra igrach, treba ti 9 min da udjes u feudal
u wc3-u i starcraftu se za 9 minuta izdeshava mnogo shto shta, dok u aoe2 to nije sluchaj
takodje u aoe2 veci je aspekt na razvijanju, kao i poziciji jedinica u borbi, a manji na macru i micru, i zbog toga je barem meni manje zanimljiviji, jer ja volim u wc3 da vidim da chovek sa manje vojske pobedi onog sa vishe, dok je u aoe2 to skoro nemoguce, osim ako onaj sa manje nije bash mnogo bolji igrach od onoga sa vishe vojske

naravno uzecu ao3, precicu single, i igracu ga u multiju kolko tolko, jer ce igra da bude extra, ali teshko bolja od wc3-a
 
urban je napisao(la):
jesi li se ikad zapitao koja je poenta tvojih postova...:)

enivej...posto sam ogroman AoE zaludjenik...malo sam skeptican po pitanju ovog naslova...iako je grafika prikazana na sc-ovima zapanjujuce dobra...

sto se tice najbolje strategije pa i AoE II je bolja vec od wara...a kamo li III...:)))da se ne lazemo...

Imaj samo na umu da skrinsotovi Agea umeju da budu najvece lazi :) Secam se svih tih sotova kad sam ih gledao i za keca i za dvojku i za mythology, delovalo je neverovatno, em zumirano, em mnostvo gradjevina, em sto su one u tako lepom i dobrom rasporedu (kakav ti naravno nikad neces napraviti :) )

Sto se mene licno tice istovetna je prica kao i sa Hajlijem, uvek sam igrao AoE, zaludjenik sam za istoriju, uzivao sam uz keca a potom i uz Rise of Rome. Vec kod dvojke je bilo nekih cudnih stvari. I u dvojci i u kecu je bilo nekih problemcica sa balansom multipleja (npr. u kecu su hopliti nenormalno spori, strelci su imali stravicnu prednost u odnosu na druge jedinice i koliko se secam jedna od omiljenih taktika je bio rush chariot archerima,u dvojci su Mangudaji od Mongola i Katafrakti Vizantije nenormalno jaki)...

Probacu i trojku ali tu postoji par problema, od kojih je prvi (meni licno) totalna nezanimljivost perioda desavanja. Jedine 2 zanimljive stvari tu su englesko-francuski rat iz 1750-ih i americka revolucija 1776. Ali smaranje po karipskim ostrvima ili mlacenje sa Indijancima mi ne mirisu na dobro, makar u singlu

U svakom slucaju za taj vremenski period preporucujem Kozake koji su odlicni, a takodje savetujem da se saceka igra koja bi vrlo lako mogla biti direktan konkurent ove, Cossacks 2: Napoleonic Wars. Doduse Kozaci 2 dolaze za koji mesec, ali dobro...U svakom slucaju masovne bitke Kozaka mi daleko vise prijaju od gameplaya poslednjih AoE
 
urban je napisao(la):
jesi li se ikad zapitao koja je poenta tvojih postova...:)

enivej...posto sam ogroman AoE zaludjenik...malo sam skeptican po pitanju ovog naslova...iako je grafika prikazana na sc-ovima zapanjujuce dobra...

sto se tice najbolje strategije pa i AoE II je bolja vec od wara...a kamo li III...:)))da se ne lazemo...
Očigledno dobro protumačio moj post.I sam znaš da je War trenutno najigraniji RTS kod nas i u svetu.Ja bih izuzetno voleo kada bi on bio na vrhu liste,a zaslužio je svojim kvalitetom.
 
Ja jedva cekam.Najbolja igra na svetu, po mom skromnom misljenju,Ajde onda kao frikovi Age-a da se okupimo kod vuka ili bilo gde drugde na par multija...bilo bi verujem zanimljivo...3v3 4v4 sta kazete ? Poz
 
Poslednja izmena:
filipenko je napisao(la):
Ja sad uzeh Codename Panzers Phase One i Maximus XV: Abraham Strong Space Mercenary :smoke: ! Kakav crni AoE3...

i kakave su ove dve... imam ih ali nemam vremena da ih isprobam?
 
Maximus XV: Abraham Strong Space Mercenary je, recimo, Harbinger u 3du. Isto k'o Diablo, samo u svemiru i u 3d okruzenju koje nije nista specijalno ali nije lose. RPG elementi su rudimentarni, svega 4 osobine. Ali zarazno je. Zadatak je, kao i u Harbingeru, pobeci sa svemirskog broda...
O Codename Panzersu ima i jedan tred na benchu. Sasvim solidno ! Nije tup kao vecina drugih ww2 igara, i nije niciji klon. RTS bez pravljenja jedinica, kupuju se izmedju misija i tako to...
 
danke :)
 
mulder_ je napisao(la):
Ja jedva cekam.Najbolja igra na svetu, po mom skromnom misljenju,Ajde onda kao frikovi Age-a da se okupimo kod vuka ili bilo gde drugde na par multija...bilo bi verujem zanimljivo...3v3 4v4 sta kazete ? Poz
Dobra ideja iako ga nisam igrao dugo.Samo da vidimo kolko je njih zainteresovano.Ja mogu da dovedem jednog lika sigurno ako ne bude dovoljno.
 
Corey je napisao(la):
Dobra ideja iako ga nisam igrao dugo.Samo da vidimo kolko je njih zainteresovano.Ja mogu da dovedem jednog lika sigurno ako ne bude dovoljno.
Ja bih isto par ljudi mogao da pronadjem da se organizujemo...za 4v4 na primer...da vidimo ko je jos za ?
 
Nazad
Vrh Dno