Šta je novo?

Advanced D&D Pravila

Bojan_N

Slavan
Učlanjen(a)
07.11.2004
Poruke
1,164
Poena
350
Može li me neko uputiti na neki sajt gde mogu da nađem pravila za najnoviji D&D? Zanima me sve do detalja, koja je specifikacija svake rase (prednosti i mane) i sve ostalo što je bitno za D&D. Može i na engleskom a ako mi neko nađe na srpskom ima piće od mene ;).
 
verovao ili ne pravila se KUPUJU...
 
G!!! je napisao(la):
evo jedan sjajan link

ADnD rules

Vlo komicno moram priznati :trust:


G!!! je napisao(la):
verovao ili ne pravila se KUPUJU...

Kako onda u igrama daju informacije o svakoj rasi i klasi? Ne treba meni bas do svih detalja.
Izvuko bi ja to iz igre, ali ne znam koja ima najbolje objasnjenje u sebi i koja je napravljena po najnovijim pravilima.
A inace koliko se placa i koji je zvanicni sajt?
 
kupi se knjiga... ne secam se vise koliko kosta...
sta uopste mislis da radis sa time?

a btw te igre zestoko plate za licencu...
 
Bojan Novakovic je napisao(la):
Hteo sam malo da naucim ta pravila pa ako nije neka velika cena bio bih spreman da platim. Ako imas neke ideje javi.
Poz.

Zaboravi kupovinu,knjige su extra skupe...

Idi na www.klubzmaj.org.yu/forum , ima tamo ljudi koji imaju dosta toga...
Inache,u istom klubu mozes naci i knjige (u papirnom obliku),mislim da ih Moses prodaje...Raspitaj se malo,davno nisam bio tamo...
 
pazi ja ti ne mogu neki specificni site preporuciti, mada bez sarkazma mogu da ti kazem da ti je stvarno najbolje da odes na Google i "proguglas", ali ti mogu preprouciti igru Neverwinter Nights sa dva njena dodatka i u njoj imas neverovatno dobar PDF o svemu i svacemu u vezi DnD (sa malom napomenom da je u vezi igre sto moze ponegde da se kosi, ali u manjoj meri, sa stvarnim pravilima o DnD)!
znaci imas sve o klasama, rasama, feat-ima za odredjene rase, nacinu izvodjenja.... !!
 
Mislim da se to moze naci na netu, meni je nekako dopao disk sa brdom tih knjiga a i na zvanicnom sajtu wizard of the coast ima stalno nekih downloada pa vidi tamo
 
Nazad
Vrh Dno