Šta je novo?

Addiko banka

Pisao im ja mejl baš u vezi toga i rekli mi da nema potrebe prenositi zaradu ni tokom trajanja kredita ni u roku od 60 dana nakon isplate.
Nema ni otvaranja računa u banci, a čak ni menicu ne naplaćuju. Treba pohvaliti ovakav poslovni potez, pošto je ovo skoro pa čisto altruistički.
 
  • Like
Reagovanja: uji
@Alleksa da li to znači da je moguće voditi kreditnu partiju bez tekućeg? 🤔
Moja majka ima stambeni iz Hypo, mada uplaćujem direktno na kreditnu partiju, jer se sa tekućeg rata skida narednog dana, a i zato što po njemu ne bi bilo druge promene.
 
@Alleksa da li to znači da je moguće voditi kreditnu partiju bez tekućeg? 🤔
Moja majka ima stambeni iz Hypo, mada uplaćujem direktno na kreditnu partiju, jer se sa tekućeg rata skida narednog dana, a i zato što po njemu ne bi bilo druge promene.
U slučaju ovog kredita, prema ugovoru, treba da imaš otvoren tekući račun u bilo kojoj banci, pa ovlašćuješ Addiko banku da ti sa tog računa na datum dospeća rate povuče novac u iznosu te mesečne rate. Dakle, ono što je povoljnost je da ne moraš otvarati tekući račun u Addiko banci ako već imaš tekući račun u nekoj drugoj.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Da li je neko stedeo u dinarima u ovoj banci, kakva su iskustva? Vidim da imaju najbolju kamatu od svih banaka, jedino me zanima da nema skrivenih troskova posebno sto tamo nemam tekuci racun i nisam njihov klijent...
 
Da li je neko stedeo u dinarima u ovoj banci, kakva su iskustva? Vidim da imaju najbolju kamatu od svih banaka, jedino me zanima da nema skrivenih troskova posebno sto tamo nemam tekuci racun i nisam njihov klijent...
I mene isto ovo zanima, i da li moze sve onlajn da se odradi?
 
@euanknik ako me pitaš da li kroz ebanking može da se ugovori štednja, odn. oroče sredstva, mislim da to nije moguće. Tako nešto ima Mobi i svakako ti je dobra opcija uz Lite račun bez održavanja, ali za druge banke nisam upućen.
 
Pitanje u vezi Addiko kreditne kartice, tj. plaćanja na rate, ako neko ima iskustva...

Dakle hoću nešto od 40.000 da podelim na 12 rata... Ako razumem dobro, regulisanje rata se reši u mBanking aplikaciji nakon plaćanja i nema kamate bez jednokratne naknade za podelu na rate koja je 2.400 i dospeva uz prvu ratu.

Dakle rata za ovih 40k je 3.333 s tim da prvi mesec plaćam 2.400 za naknadu.
 
Addiko ima akciju preporuči prijatelju gde se dobija 1500 dinara za svakog preporučenog prijatelja
 
Da, ali ne važi se ako taj neko otvori mRačun, odnosno mora barem Srebrni paket plus prenos zarade.
 
Nazad
Vrh Dno