Šta je novo?

6 pin na 8 pin adapter

Stefan008

Zapažen
Učlanjen(a)
14.08.2023
Poruke
3
Poena
1
Ljudi nov sam an Benchmark sajtu. Potrebna mi je pomoć. Kupio sam polovnu XFX RX580 OC ali imam napajanje koje ima 6 pina. Da li je pametno kupiti ovakav adapter odnosno da li ce izdrzati kabel od jacine struje posto je vec OC? Btw marka adaptera je Goobay kineska marka uvezena iz Nemačke.
 

Prilozi

  • IMG_3583.png
    IMG_3583.png
    110.5 KB · Pregleda: 49
Koje napajanje imaš? Tačan naziv ili fotkaj isto (da se vidi naziv i informacije).

Generalno to što hoćeš nije preporučljivo da se radi.
 
Nije preporučljivo da stavljaš tu grafiku na to napajanje. U najboljem slučaju će crći SAMO napajanje (uvek crkne napajanje tog ranga u roku od mesec do šest meseci sa takvim grafikama) ili daleko bilo, povući još nešto.

Gledaj do 50-ak eura FSP-ove kao minimum. Npr. FSP HYPER 80+ PRO 650W bulk. Guglaj isto tako i izaći će ti link do prodavnice.
 
Koje napajanje imaš? Tačan naziv ili fotkaj isto (da se vidi naziv i informacije).

Generalno to što hoćeš nije preporučljivo da se radi.
Nije preporučljivo da stavljaš tu grafiku na to napajanje. U najboljem slučaju će crći SAMO napajanje (uvek crkne napajanje tog ranga u roku od mesec do šest meseci sa takvim grafikama) ili daleko bilo, povući još nešto.

Gledaj do 50-ak eura FSP-ove kao minimum. Npr. FSP HYPER 80+ PRO 650W bulk. Guglaj isto tako i izaći će ti link do prodavnice.
Okej. Hvala puno
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    117.2 KB · Pregleda: 34
Nazad
Vrh Dno