Šta je novo?

Motorolin najpovoljniji telefon sada ima još bolju cenu

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
60,573
Poena
1,385
Motorolin-najpovoljniji-telefon-copy.webp


Motorolin najpovoljniji telefon sada ima još bolju cenu​


Motorolin najpovoljniji telefon, Motorola g32, sada ima još bolju cenu.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/motorolin-najpovoljniji-telefon-sada-ima-jos-bolju-cenu/
 
Kakva je ovo glupost ?

G32 6/128 je oko 14.000 ( uz fiskalni racun i garannciju )
 
Uz racun i garanciju mene je ta ista Motorola Moto G32 6/128Gb na UO 2g. u Martu 2023 kostala oko 12.040d u Yettel-u,uz tarifni paket Total 40 ispala mi je rata za telefon nekih 501 dinar...preko Mobi Banke.Kupljen kao Android 12 posle 7-9 meseci dobijem OTA apdejt od Motorole (povelik skoro 2Gb),i security patch za taj mesec+nadogradnja na Android 13.Uz brzi punjac radi i sad,ko zmaj...jos par rata i otplatio sam telefon i istice mi UO u Yettel-u :)
 
Cena je sasvim pristojna za nov telefon takvih karakteristika.
 
@milewap

Mnogo vise si platio telefon , jer nisi uzeo 50% popusta na tarifu.

Kupovina telefona kod operatera se isplati za pojedine skuplje - skupe modele
kojima je cena preko 300€

@likurg

Poenta je da ovo nije akcija , jer vec mesecima se telefon moze nabaviti po ceni
koja se predstavlja kao akcija.
 
@milewap

Mnogo vise si platio telefon , jer nisi uzeo 50% popusta na tarifu.

Kupovina telefona kod operatera se isplati za pojedine skuplje - skupe modele
kojima je cena preko 300€

@likurg

Poenta je da ovo nije akcija , jer vec mesecima se telefon moze nabaviti po ceni
koja se predstavlja kao akcija.
Mene tada @sasa022 u poslovnici u Arandjelovcu niko niti je pitao,niti ponudio bilo sta.Konkretno isticao je stari ugovor i hteo sam da obnovim UO,uz neki telefon koji ima bar 6Gb RAM i 128Gb interne.Bio sam zacrtao neki REALME model ali ga nisu imali u radnji,i pitaju me da naruce sad potpisem i za 2dana dodjem za telefon.Kao da sam ja na izvolte i taj dan,jedva sam namolio cerku da skoknemo kolima do Arandjelovca (da me neko ne shvati pogresno,ona je zaposlena u Topoli i jednostavno nema vremena).Kako bilo kazem ja liku ja da dolazim opet nema sanse,jer pise u profilu Belosavci toje selo nekih 15ak kilometara daleko od Ar. a tuje i najbliza poslovnica.Onaj Webshop im ne sluzi nicemu,nista nemozes uzeti onlayn i kurir ti donese kuci...mogu slobodno i da ga uklone sa sajta.Dalje gledam u one telefone ima dobrih,ali cene bukvalno astronomske jednostavno preskupo sve.Slucajno vidim tu G32 i pise njene specifikacije pitam koliko rata kazu 501d...i onako sav razocaran kazem ok pakuj nju.E ali uz nju ne ide punjac pa mi tu umuva punjac,mesecna rata 145d,ja kuci u kutiji telefon klasicni papiri ona igla za SIM i kabl za Telefon i PC tj mikro USB C druga strana standardni USB 2.0 za PC...a na punjacu onaj Mikro USB C???Zovi 9000 kazem nije mi dodatni kabl uz punjac.Posle oko 20-30minuta zove on kaze dobili ste u kutiji sa telefonom,aman covece jesam ali kabl za PC ne za ovaj punjac koji si mi prodao.Tu lik prekida vezu i nece vise dase javi i sta cu,opet zamolim cerku i ona mi u Topoli kupi kabl 1,5m OBE strane Mikro USB C za 500d,i sad radi punjac samo veze.Oni stari radnici moglo je sve a ovi novi mladi,to sve oholo nadmeno briga njih...kao daje Yettel njihov a ne oni samo radnici :)
 
@milewap

Kako starimo tako dolaze neki novi klinci i njihovo vreme ;)

Objasnjeno je na

kako se dobija 50% popusta na paket.

I kako se telefoni kupuju na rate bez kamate.
 
@sasa022 otkad sam ovde na forumu vec vidim sta i kako ide,e sad cekam istek UO i pozovem Globaltel prebacujem broj kod njih.Ili cu zaista prebaciti verovatnoca 80&...odama oni zovu i tek tad nude popust 50% bez kupovine telefona da ostanes samo.E ako ponude nesto dobro tipa Total 20 uz 50% popusta bez telefona negde oko 1300-1400d,mozda se i desi pa ostanem toje onih 20%.Ako nece briga me odo ja...nakrivim sesir i pravac Globaltel :D
 
Kada na Yettelu sa postpejda predjes na pripejd , posle 3 dana dobijas ponudu
za 50% popusta na postpejd tarife....

Druga opcija ti je Globaltel , ali obrati paznju na potencijalne probleme

Ako imas redovna primanja ( platu , penziju... ) , uzmes 6 cekova i kupis
telefon na rate bez kamate.
 
Nazad
Vrh Dno